دوره اول ترجمه - انگلیسی قدرت و فصل اول شاگردان Emma

اینجا گفتم حتماً وقت نکردن ثبت کنند :blush:

2 پسندیده

من دیگه حرفی ندارم برای گفتن تمام :tired_face::tired_face::tired_face:

2 پسندیده

جمله سنگینی بود :grin::clap::clap:

من کوچیک ملت هستم :joy::joy::joy: ( مثلاً تریپ humble برداشتم :joy:)

عجب پرچمی :+1::+1::grin:

3 پسندیده

@jackiran16 و @afarkhani چشم من براتون اینارو کنار میزارم به شرطی که قبلیا تموم شن :joy:
البته هادی جان شما خالی هستی. باید یه ترجمه بهت بدم کار کنی.
بزار بیام پشت کامپیوتر برات می‌فرستم

2 پسندیده

اقا کامبیز درس ما چی شد؟من خودم تنهایی شروع کنم؟ :thinking::sweat_smile:

3 پسندیده

براتون ثبت کردم
فقط یادم رفت بفرستم
نیم ساعت دیگه میفرستم :grin:

3 پسندیده

ممنون ازتون :raised_back_of_hand::grin:

3 پسندیده

باشه،چشم داداش،من کارمو از بعد از ظهر شروع میکنم(با اینکه نمیدونم سخته یا راحت :grin:)

2 پسندیده

مهم نیس من هستم کمکت میکنم

2 پسندیده

دستت درد نکنه،عزیزی :raised_hand: :tulip:

1 پسندیده

image

فقط 4 تا مونده :grin::grin:

نبوووووووود؟

3 پسندیده

سلام دو درس اول با توجه به پیام سمانه خانوم به ایشون میرسه فکر کنم
پس میمونه دو درس :slightly_smiling_face:

4 پسندیده

برادر نمیشه شرط نزارین :joy::joy::joy: خب این درسا رو بدین قول میدم رو سفیدتون کنم :star_struck::star_struck::star_struck:
هی دوس داری به من استرس بدی :neutral_face::neutral_face::grin:

مبارکت باشه آجی، کی بخیله :grinning::grinning:

بر منکرش لعنت، بحث ما اینا نبود، بحث سر این تاپیک بود وگرنه میدونیم ما هر چی بدوییم به گرد پای آقا کامبیزم نمیرسیم چه برسه جایگاهش :relaxed::relaxed:

4 پسندیده

:neutral_face::neutral_face::neutral_face:
باجه، به همون جستجوی مقصود رضایت میدیم، بزار لااقل رسالت هدفم ثابت بمونه. من رفتم درس 4 تموم شه بیام اینو بگیرم تا صاحب پیدا نکرده :joy::joy::joy:

4 پسندیده

عزیزم اگه دوست داشتی میتونی درس منم بگیری ترجمه کنی من تو ادیت کمکت کنم میخوای؟

3 پسندیده

کدومه آجی؟؟؟؟ من درسایی رو که قبلن کتابای فارسی تو همون مایه ها خوندم و برام جذاب تره انتخاب کردم، چون ترجمش هم قطعا با توجه به پیش زمینه ای که دارم راحت تره برام

2 پسندیده

درس 16 بیگ پیکچر :wink: خلاصه دیدم ذوق بسیار در ترجمه داری گفتم پیشنهاد بدم :grin:

3 پسندیده

نه آجی. من برا خودم هدف تعیین کردم، تو این مشارکت با هدف جلو رفتم دلیلشم بالا اشاره کردم، بخاطر همین اصرار دارم و البته اینم بگم اگه زود ترجمه هام رو تموم کردم دال بر این نیست خوب ترجمه نکردم و از سر واکردم اتفاقا سعی کردم بهترین خودم باشم که نباید کمک آقا فرزادم رو هم نادیده گرفت، من فقط میخوام به رسالتی که تعیین کردم برسم، چهارمی تموم بشه درس ششم رو درخواست میدم و بعد اونجاس که میگم حنای عزیزم ممنون که به رسالتت عمل کردی حالا برو دنبال هدف بعدیت :grin::grin::grin:
حالا ببینیم چی میشه اگه درسی نموند سراغ درس شما میایم :stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye:

5 پسندیده

سلام حنانه خانم عزیز؛ عالی بود این حرف تون و اینکه تلاش و اراده تون رو تحسین میکنم

من کار ترجمه تون رو دیدم و حرف تون رو تایید میکنم که نهایت دقت رو دارید و بدیت طریق از تون نهایت سپاس رو دارم.
من پیشنهادی که برای ترجمه درسهای قدرت دارم بخصوص متونی که چکیده کتابی هستند دوستان حتما به بخش واژگان اون درس هم دقت کنند چون بهتر ابهامات معنی شفاف سازی شده

4 پسندیده

ممنون خانوم نیکنام عزیز. شما لطف دارین
:rose::rose::rose::rose:

3 پسندیده