پیش انتشار نسخه 7.0.2

دستت طلا عزیزم, معلومه زحمت کشیدی و سلیقه ت قشنگه, ولی بقول خودت چون اصل موضوع تغییر نکرده اینجوری به نظر میاد, اما کار تو عالیه. :grinning_face_with_smiling_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

2 پسندیده

علی آقا من نسخه ی جدیدو نصب کردم
اون دو تا مشکل حل شده

3 پسندیده

تو این بخش بهبودی حاصل شده اما نه کامل این کلمه از دوره تلفظه ،درس قبل از اون در لایتنر پخش شده اما این درس پخش نمی شه
باز هم ممنون از شما

2 پسندیده

فکر میکنم محل ذخیره دانلود ها تغییر کرده باشه.
چون من هم درس های قبلیم رو باز میکنم میزنه دانلود صوت !!!

سلام خسته نباشید جناب گل میرزایی و جناب ناصری

مشکل زبان برنامه حل شد.
عدد ذنجیرم که به صورت چشمک زن شده جالب شده.
مشکل لایتنر حل شده.

متشکرم بابت زحماتتون. خدا قوت

من به چند مورد جزئی برخوردم که وظیفم بود اینجا اعلام کنم
همانطور که دوستان اعلام کردن درس های قبلی رو مجدد دانلود میکنه!!
در بخش تعیین زمان من هنوز واسم نوشته ها روی هم رفته

عکس پروفایل رو تو برنامه نشون نمی‌ده خواستم عوض کنم هم در برنامه تغییر نکرد اما در سایت عکسم تغییر کرد!

یه موردی هم بهش برخورد قبلاً اینطور نبود اینه که وقتی دارم متنی رو گوش میدم می‌خوام یه زمانی رو رد کنم اگه سریع کلیک کنم کمی گیر می‌کنه و جلو نمیره باید کم کم کلیک کنم!

گزینه دیگه بکاپ گرفتن برنامه بصورت اتوماتیک شده اما وقتی وارد این بخش میشم بکاپم رو میگه برای ۷ روز قبله من هم تایید نکردم ترسیدم مثل دوستان ذنجیرم بشکنه :sweat_smile:

3 پسندیده

سلام. بله محل دانلود‌ها تغییر کرده. اگر باز کلمه‌ای مشکل داره وقتی توی درس بهش بر خوردید روش بزنید و داخل پنل لغت دکمه به‌روز رو بزنید تا اطلاعاتش به‌روز بشه.

این مربوط به همون عملیات به‌روزرسانی اول برنامه است که توی نسخه اول بود. البته اگه موردی هست احتمال داره مثلا صوت عوض شده باشه

چک میکنم.

نه اگه نوشته ۷ روز پیش یعنی پشتیبان اتوماتیک نگرفته. یک بار دستی پشتیبان بگیرید (بله بزنید).

در ضمن دوستان زنجیره‌شون زیاد میشد نه کم :wink::wink:

1 پسندیده

من حدس میزنم این دوتا مشکل یکی باشن. یه لطفی بکنید و فایل‌های دانلودیتون رو از روی گوشیتون یه نگاه بندازید ببینید چطوری شده.
برای پیدا کردن آدرسش میتونید از اطلاعات این تاپیک استفاده کنید. باز اگه پیدا نکردید بگید راهنماییتون میکنم
بعد از این که به آدرسی که تو این تاپیک هست رفتید یه فولدری میبینید به اسم files اونو باز کنید. اونجا بررسی کنید آیا فولدری میبینید که اسمش یک عدد باشه و توش فایلی وجود داشته باشه.

1 پسندیده

سلام خیلیی ممنون از آپدیت.اشتراک حرفه ای یک ساله شده؟چون اعتبار زده ۱۱ ماه و ۱۴ روز

همانطور که مشاهده می کنید چنین پوشه ای نبود

سلام جناب گل میرزایی
بله چنین فولدری بود
کاری که در اون پست نوشته بودن رو انجام دادم واسه بعضی درس ها درست شد بعضی درس ها همون پروسه دانلود شدن دوباره اتفاق افتاد.

سلام. خیلی وقته یک ساله است. :slight_smile:
شما خیلی وقت پیش خرید کردید؟ اون موقعی که سرویس بینهایت داشتیم؟

:scream:
من کی گفتم کاری که تو اون تاپیک گفته رو انجام بدید. من فقط گفتم آدرسش اونجا هست.
حالا اشکال نداره چیز خاصی نمیشه :wink:

نه نگفتید دیدم نوشته واسه حافظه گوشی مفیده و کل فایل ها رو روی مموری انتقال میده منم انجام دادم :sweat_smile:

1 پسندیده

اگر شما جزو خرید های بینهایت بودید که تقریبا دو سال پیش وجود داشت، هر وقت اعتبارتون تموم شد داخل اپلیکیشن از طریق ارتباط با ما پیغام بدید که تمدید کنم.

خوب پس همه چیز رو انتقال داده. البته sd و حافظه داخلی جفتشو باید نگاه میکردید.
خوب پس لطفا یه پشتیبان بگیرید یه نگاه هم به پشتیبانتون بکنم نظر نهایی رو در مورد مشکل شما میدم

سلام. خوب نفرمودید از کدوم فولدرا بود از اون شماره دار ها؟
اگه باشه یه چیزی شبیه این میشه

image

کارت sd ندارم فعلا فقط حافظه داخلی :wink:

بله بود
البته الان واستون عکس گرفتم چند تاشو

همش هست که.
اولین بار که نصب کردید اصلا پیام به روز رسانی چیزی دیدید؟ منظورم نسخه 7.0.0 هست

بله.
میگم بعضی درس ها فایل هاشون هست بعضی درس ها رو وقتی باز میکنم میزنه دانلود صوت

سلام بله خیلی وقت پیش اشتراکم رو خریده بودم☺نمیدونستم یکساله شده😁خیلییی ممنونم.

منم اشتراک بینهایت بودم ولی همین یه ماه پیش سی هزار تومن برای اشتراک پرداخت کردم.چرا زودتر نگفتید که نیاز به تمدید نیست؟:frowning: