گنجینه انگیزش 💕 فهرستی از مطالب مفید

سلام عاطفه خانم دوست داشتنی عصر آدینه تون بخیروشادی :sunflower::rose::hibiscus::tulip::cherry_blossom::bouquet::bouquet::rose::rose::rose:تبریک خانم بخاطر تغییر اسم آیدی خوشگلتون @a.bayani :tulip::cherry_blossom::bouquet::rosette::rose::hibiscus::hibiscus::sunflower::heart::heart::heart::heart:براتون آرزوهای قشنگ قشنگ دارم عزیزدلم :tulip::cherry_blossom::bouquet::rosette::rose::hibiscus::hibiscus::sunflower:راهها وتالارهای موفقیتهاتون همچون دلتون نورانی و سرسبز وپرازگلهای رنگین باشه بانوی خوش صدای تالار :blossom::tulip::cherry_blossom::bouquet::rosette::rose::hibiscus::sunflower::sunflower::heart::heart::hibiscus::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

5 پسندیده

عه به به مبارک باشه خوشگل خانووم @a.bayani :heart_eyes::heart_eyes: چقدم میاد بهت این اسم :heart: شیرینیشو نقدی پرداخت میکنی یا کارت به کارت میکنی ؟ :joy:

5 پسندیده

سلام میترا جان ممنونم از لطف و محبت همیشگیتون که ما رو بهره مند می کنید. اره حس خوبی داره آدم با هویت واقعیش باشه :grin:. که خب نیازمند تغییرات بنیادین بودم که حاصل شد خدا رو شکر.
بازم ممنون بابت دعاهای قشنگت. در حق خودت آمین :heart:

فدا مدا عزیزم :joy::hugs::heart:

هیچ کدام.
سوال بعدی :joy:

6 پسندیده

سلام به روی ماهتون :rose::hibiscus::sunflower::blossom::tulip:خوشحالم عزیزم به آنچه میخواستید رسیدید که باعث شد باهویت خودتون در تالار ادامه ی مسیر بدهید :rose::hibiscus::sunflower::blossom::blossom::tulip::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::bouquet::rosette:ممنون خانم بابت دعاهای خوشگلت :rose::hibiscus::hibiscus::sunflower::tulip::tulip::heart::heart::heart:روزی سرشار از شادی ولبخند درپیش داشته باشید نازنیینم :rose::hibiscus::sunflower::sunflower::blossom::tulip::tulip::cherry_blossom::bouquet::rosette::heart::heart::heart:

4 پسندیده

میزنم به حساب پس :joy::joy:

5 پسندیده

سلام به همه جونی ها :heart_eyes::heart_eyes::smiling_face_with_three_hearts:
چطورین؟ ببخشید من یکم حضورم همچین اپسیلونی شده :grimacing::grimacing:
برا همین یک آهنگ بعد اربعینه دیگه، براتون میزارم

7 پسندیده

1572010967558

5 پسندیده

What a pleasure it is to find her best friend after 12 years on her birthdays
Thank God​:pray::pray::pray::pray::pray::pray::pray:
I Love you​:heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart:

5 پسندیده

واقعااااا :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes: وای چقدر سخته من خودم عاشقه رفیقامم البته دوتا که بیشتر ندارم یکیش هم فامیلمونه هم رفیقمه @maryam یکیشم ک اینجا نیس ولی عاشقشونممم :heart::heart::heart::heart::heart: با معرفت تر از اینا تو عمرم ندیدم
امیدوارم هیچ رفیقی از رفیقش دور نشه
یروز آدم رفیقشو نمیبینه دق میکنه

4 پسندیده

آره واقعا اونم رفیق هایی که ازخواهربرات عزیزترباشندخداحفظ کنه همه دوستای بامرام وباوفا:heart::heart::heart::heart::pray::palms_up_together:

4 پسندیده

ماهن خوده خوده ماه انقدر دوست داشتنیو خوبن تو دنیا کمن بخدا :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes: @maryam

4 پسندیده

:heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:مثل خودت ماهن خواهرم

3 پسندیده

لطف داریی شمااا گلی :blossom::blossom::tulip::tulip::tulip: بزرگی

2 پسندیده

1443329773335727_large

9 پسندیده

9673511-7290-l

7 پسندیده

6 پسندیده

5 پسندیده

12527159-1859-l

5 پسندیده

13241602-7462-l

5 پسندیده

پیشنهاد خیلی خوبیه.امیدوارم بتونم درست انجام بدم البته با کار شیفتی،سحرخیزی مشکله.

1 پسندیده