انتشار برنامه زبانشناس نسخه 7.0.7

وقتی بلافاصله باشه مشکلی نیس ولی وقتی بخوام درس اصلی رو گوش کنم باید اسکرول رو فعال کنم و وقتی کامل گوش بدم و به درس لغات برسم باز باید فعالش کنم و برای داستان کوتاه هم همینطور. قبلا ممکن بود هر چند روز یه بار این اتفاق بیفته ولی در این نسخه بعد از اتمام هر درس برای درس بعدی باید اسکرول رو فعال کنم.

1 پسندیده

یک بار هم از داخل تنظیمات اسکرول رو فعال کنید و ببینید چطور میشه.

برای تنظیمات دیگتون چی مشکلی پیش نمیاد؟
مثل اندازه و فاصله متن. یا حداقل مطالعه.

2 پسندیده

جناب گلمیرزایی یه کاری کنید اسکرول خودکار واسه ترجمه فارسی هم کار کنه.البته زیاد هم مهم نیست ولی اگه واسه ترجمه فارسی هم کار کنه عالی میشه :hibiscus:

2 پسندیده

یه سری پیشنیاز‌ خاص باید وجود داشته باشه که بشه برای فارسی اعمال کرد. مثلا جملات ترجمه با جملات متن نظیر به نظیر باشن. از اونجایی که هیچ تضمینی برای این وجود نداشت و چیز‌های مهمتر دیگه‌ای همیشه بود من خیلی بهش فکر نکردم

1 پسندیده

ممنون جناب میرزایی … مشکل حل شد … اشتباه از طرف خودم بود که با راهنمایی شما متوجه اشتباهم شدم. الان خدا رو شکر همه چی خوبه … باز هم ممنونم

2 پسندیده

روی هر فایل و درسی که کلیک میکنی بدون اینکه دانلود کرده باشی اون فایلو, گزینه هایی هست که انگار این فایل قبلا دانلود شده یا فایل هایی که دانلود شده اند گزینه ای دانلود باید برای اینا غیر فعال باشه و گزینه حذف باید فعال باشه در واقع
مثل ورژن های قبلی
این موردو لطفا اصلاح کنید و همچنین میزان حجم هر فایل رو هم نشون داده بشه

6 پسندیده

کلا این منو موقت بود. الان دیگه به این شکل وجود نداره :smiley:

1 پسندیده

متوجه نشدم؟ چطور الان برا من این منو به این شکل وجود داره؟

1 پسندیده

برای من فقط وجود نداره :sunglasses:
نسخه بعد برای شمام وجود نداره :wink:

2 پسندیده

من کنجکاو شدم ببینم چه شکلی شده :grin:

1 پسندیده

اوکی حله متوجه شدم خداقوت :ok_hand::smiley:

2 پسندیده

من همچنان هیچی نمیتونم دانلود کنم از برنامه :slightly_frowning_face:

1 پسندیده

با چه اینترنتی هستین؟!

1 پسندیده

با مودم وای فای

1 پسندیده

ببخشید منظورم اینه از چه شرکتی؟ که بررسی کنیم ببینیم چرا مشکل داره

1 پسندیده

سلام و خسته نباشید… آپدیت جدید خیلی عالی شده بااینکه اولش یکم گیج شدم.
چندتا پیشنهاد داشتم. اول اینکه اگه میشه در آپدیت بعدی قابلیت دسترسی به کلمات لایتنر و تغییر خانه کلمات رو اضافه کنید. دوم اینکه اگه میشه گزینه پلی لیست رو اضافه کنید تا بتونیم فایل هایی که میخوایم گوش بدیم رو یک جا داشته باشیم.
ممنون از زحماتتون.:rose:

3 پسندیده

سلام
من امروز آپدیت کردم ، تا حالا از نسخه شیش و خورده ای استفاده می کردم ، قبلا وقتی آپدیت میومد داخل خود برنامه پیام می داد اما ایندفعه پیامی نیومد و بطور اتفاقی متوجه اومدن آپدیت شدم
اما مشکلات نسخه جدید
1-درس های deepenglish که قبلا سرعت های تلفظ متفاوت داشتند الان فقط با یک سرعت موجودند ، بالا و سمت چپ متن درسها آیکونی وجود داره که ظاهرا برای تغییر سرعت تلفظ درس هست اما کار نمیکنه (در درسهایی که یک سرعت تلفظ دارند این آیکون وجود نداره و در درسهایی که صوت و تصویر دارند این آپکون به خوبی بین صوت و تصویر شیفت میکنه )
2- معلوم نیست چه درسی رو دانلود کردیم یا چه درسی رو دانلود نکردیم ، یا این که فایل درس رو روی کارت حافظه داریم یا گوشی، گزینه های منو برای همه درسها یکسان است
3- امکان مطالعه درس بدون دانلود فایل صوتی هچنان وجود نداره (قبلا هم این قابلیت نبود اما انتظار داشتم تو این آپدیت لحاظ بشه)
4- این که ترتیب درسها رو صفحه اصلی مرتب عوض میشه (احتمالا با توجه به تعداد مراجعه به درسها ) خیلی رو اعصابه

و البته قابلیت خیلی خوبی که اضافه شده اینه که اگه درسی رو نصفه گوش کنیم و خارج بشیم بعد از مراجعه مجدد از ادامه همونجا که گوش دادیم پلی میشه که قابلیت خیلی خوبی هست و البته پلیر برنامه در کل ارتقا پیدا کرده و با دستگاه های بلوتوث و هدفون ها هماهنگ تر از گذشته هست که جای تشکر داره

5 پسندیده

انشالله در آینده نزدیک یه نظر سنجی توسعه میذاریم اونجا بررسی میکنیم چطوری پیش ببریم کار رو. من حافظه‌ام یکم ضعیفه یادتون باشه اونجا مطرح کنید.

تو نسخه بعدی احتمالا یه چیزی شبیه این هست. ببینیم چقدر کاربردی میشه.

دقیقا به خاطر همون مشکلات پیامشو نمیذاریم. چون هنوز یکم خورده کاری داره حجم نارضایتی بالا میره

اون آیکون برای سوییچ بین صوت و فیلم هست نه تغییر سرعت. سرعت‌های متفاوت کلا حذف شدن برای اینکه تصمیم داریم یک روش قابل تنظیم برای همه ارائه بدیم

تو نسخه بعدی حل میشه

مشکل اصلی اندازه گیری زمان مطالعه است. وگرنه خود دانلود چیز خاصی نیست میشه ورش داشت.

آخرین مطالعه میشه اولین درس. به نظر من که باید کمک کننده باشه. مشکل خاصی داره که رو اعصابه؟

خدا رو شکر

3 پسندیده

آره آخه من اکثر دوره ها رو اضافه کردم و به همشون کم و بیش سر می زنم و هر دفعه باید دنبال دوره مورد نظرم بگردم ، قبلا جای همه دوره ها ها ثابت بود و مشکلی از این بابت نداشتم ، گزینه ای در درسهای هر دوره وجود داره و میشه ترتیب قرار گیری درسهای دوره رو به دلخواه خودمون به آخرین بازدید یا ترتیب اصلی تغییر بدیم ، اما در صفحه اول برای خود دوره ها این گزینه وجود نداره

راستی یک مورد دیگه که یادم رفت بگم و خیلی مهمه اینه که وقتی در حال مرور کلمات تو لایتنر توضیحی رو به کلمه ای اضافه می کنیم ، ذخیره نمیشه .
این مشکل قبلا هم وجود داشت و هنوز رفع نشده

2 پسندیده

دقیقا روش رو میگید که من بتونم مجدد مشکل رو ایجاد کنم. توضیح رو مینویسید بعد چکار میکنید؟

2 پسندیده