انتشار برنامه زبانشناس نسخه 7.0.7

وقتی وارد بخش مرور لغات لایتنر میشم اگر هر توضیحی برای کلمه ای بنویسم یا توضیحاتی که قبلا نوشتم رو ویرایش کنم تغییرات ذخیره نمیشوند و دفعه بعد که اون کلمه رو می بینم هیچ کدوم از توضیحاتی که اضافه کردم یا ویرایش کردم نیست ، مجبورم از بخش مرور لغات لایتنر بیام بیرون و اون کلمه رو تو یکی از درس ها پیدا کنم و توضیحات خودم رو اضافه کنم یا ویرایش کنم

2 پسندیده

ببخشید وقتی سورس اصلی فایل صوتی دارای سرعت های مختلف نباشه چطور میشه این قابلیتو برای همه دروس ارائه داد؟
یک راوی نیتیو زبان داستانو در سرعت های مختلف به لهجه خاص خودش میگه برفرض مثل داستانهای واقعی که راوی سه تایم جداگونه برای ضبط سه سرعت مختلف میذاره.غیر از این حالت چطور میشه این قابلیتو روی همه دروس اعمال کرد؟

2 پسندیده

سلام
با هر مودمی امتحان کردم نیاورد
الانم با نت سیم کارتم اومدم بازم نشد
:flushed: :thinking:
ولی از زوم و زیبوک راحت دانلود میشه

1 پسندیده

میشه این حرکت رو زد
مگه الان رو پادکست ها نمیشه سرعت های مختلف اعمال کرد؟
اینم مثل همون

1 پسندیده

جناب @golmirzaei
توی لاینتر زبانشناس وقتی با زدن علامت زبانشناس گوشه سمت راست کلمه موردنظر روتوی درس پیدا میکنم روش که کلیک میکنم وارد درس نمیشه
نمیدونم خوب توضیح دادم یا ن!!

1 پسندیده

آقا فرزاد منظورتون پادکست های داخل زبان شناسه؟من که ندیدم اینو.
یه فایل صوتی اگه اسلو بشه که غیر طبیعی میشه در غیر اینصورت من اطلاعی ندارم :thinking:

2 پسندیده

نه
پادکست های خارج از زبانشناس همه خاصیت تغییر سرعت دارن
مثلا شما اپ Podbean رو ببین

2 پسندیده

سلام
در بین این همه تحسین و ستایش دوستان قدیمی تون، اجازه میخوام یکمی هم با دید یک کاربر تازه وارد که در پی انتخاب یه برنامه خوب برای آموزش زبانه ، نظرمو بگم
البته من چندماهی هست که با زبانشناس آشنا هستم
نقاط قوت زبانشناس، زوم و زیبوک دوستان اشاره داشتن
و منم واقعا تحسین میکنم که چنین برنامه های خوبی تولید کردین
اما نکته ی مهم اینجاست که آیا قیمت برنامه هم مناسبه؟ آیا در مقایسه با دیگر برنامه ها نوآوری خاصی داشتید؟

خیلی کوتاه و خلاصه نظرمو عرض میکنم
غیر از اپ زوم که واقعا نیاز به هاست پر ظرفیتی داره و ماهیت متفاوتی داره، براحتی میتونستید زیبوک و زبانشناس ادغام کنید. عملا هیچ فرقی با هم ندارن و میشد در زبانشناس کتاب هم اضافه کرد
جدا از این موضوع هزینه خیلی زیادی دریافت میکنید
من به شخصه ترجیح میدم از اپ دهکده زبان استفاده کنم. چون هم تنوع کتاب ، پادکست، مراجع آموزشی و سایر منابع توش زیاده. و هم قیمتش بسیار مناسبه
اگه دهکده زبان چندتا دوره مثل دوره های ای جی رو اضافه کنه، در کنار لایتنر قدرتمندش میتونه بی رقیب بشه تو اپ ها آموزش زبان. و همینطور یه تالار مثل اینجا بزنن تا با روانشناسی ، کاربرهاشونو نگه دارن!!
موفق باشید و ان شاء الله بتونید کاربرهاتون نگه دارید
@golmirzaei
@hnaseri

5 پسندیده

ببخشید نظر شما بسیار محترم اما به نظر من اصلا لایتنرش خوب نیس من هیچوقت نفهمیدم چی به چیه من تا الان نرم افزارای زیادی رو برای زبان نصب کردم هیچ کدومش لایتنرش مثل زبانشناس نیس
و قضیه قیمت که میگید شما فک کنم کاملا از وضعیت دلار با خبرید نمیدونم اون تاپیک که اقای ناصری خواستن کتاب های مورد علاقمونو معرفی کنیم تا تو اپ اضافه کنن واقعا خیییییلی هزینه کردن واسه خرید کتاب ها و صوتشون
باز هم میگم نظر شما کاملا محترمه و هر کس نظر خاص خودشو داره

2 پسندیده

بهتره که محتوا و منابع آموزشی زبان انگلیسی با محتوای کتاب جدا باشه. در غیر اینصورت هم کتاب و هم سورس های آموزشی زبان باهم انباشته میشن و وباعث سردرگمی خیلی از کاربران که میخوان از زبانشناس استفاده کنن میشه.

اگه در جریان اضافه کردن منابع کتاب به داخل برنامه زیبوک بودید مدیران زبانشناس برای اضافه کردن کتاب های مختلف به برنامه نظرات کاربرای زبانشناس را پرسیدن که مطابق سلیقه کاربرا کتابهای مناسب قرار بگیره.من از دهکده زبان استفاده نکردم و در واقع نمیدونم چه ویژه گی هایی داره ولی تعداد کتاب وتنوع در زیبوک همانطور که جناب ناصری قول دادن وهمچنین در اون تاپیک به تعداد کتابهایی که اضافه شد نگاهی بیندازید قراره این تعداد به هزار کتاب برسه این یعنی اینکه میشه از سرچ کردن تو اینترنت واسه یافتن کتاب های پی دی اف و…بی نیاز موند.

صد در صد دهکده زبان میتونه دوره های ای جی یا هر دوره ایی را اضافه کنه وهمچنین تالار روانشناسی بزنه تا کرابراشو نگه داره.پس در واقع این کیفیت,محتوای خوب,وب سایت برای معرفی بهترین روشهای آموزشی زبان,تالار برای پرسش و پاسخ, ارائه مقاله های انگیزشی با محتوای روانشناسی و…است که میتونه کاربرو نگه داره که در این مورد زبانشناس موفق عمل کرده

3 پسندیده

نظر شما متین . اما خوب فکر کردید چرا این موارد رو اضافه نمیکنه؟ چون وقت و هزینه ی زیادی لازم داره و دیگه نمیشه با اون قیمت ناچیز ادارش کرد :slight_smile:

درضمن اتفاقا کتابها هم فضای خیلی زیادی احتیاج دارن
تقریبا ۱۰۰۰ تا کتاب یک ترابایت فضای خام احتیاج داره. و قرار دانشون توی اپ زبانشناس فقط تازه وارد ها رو گیج میکنه

5 پسندیده

بله. باز کردن درس‌ها توی پیاده‌سازی قدیم برنامه ممکن نبود. البته الان با پیاده‌سازی‌های جدید برنامه امکان پذیر شده. میشه یه کارهایی روش کرد

نه تا یه حدی مشکلی ایجاد نمیکنه

من فکر میکنم قیمت گذاری کلا مقوله‌ای ساده نیست. سیاست‌های تجارت‌های مختلف متفاوته. البته از این برداشت نشه ما هم مثلا سیاستی مثل اپل داریم.

بنده فکر میکنم نو‌آور تر از ما توی برنامه‌های زبان نیست. همین تالار پشتیبان خلاقیت ماست. جمعی از افراد مثل شما که هرکدوم یک ایده ناب میتونن داشته باشن.

نه نمیشه. ما همین الان حجم زیادی کتاب الکترونیک داریم. ولی خوب متاسفانه اینطوری نیست که ما یه کتاب رو بگیریم و با یک کلیک به برنامه اضافه کنیم

در نهایت هر گروه یا شرکتی میتونه یه کارایی بکنه که بهتر بشه. به نظر من اگر میخواید با این رویکرد نگاه کنید باید اینطوری پیش‌برید که پتانسیل‌های اون محصول رو ببینید. البته خوب اینطوری سنجیدن تخصص نیاز داره
یه مثال میزنم. اسکرول خودکار. چیزی که شاید خیلی مسخره باشه. ازشون بخواید براتون اضافه کنن!

4 پسندیده

سلام
من زبانشناس را ارتقا دادم منتها در طی بروزرسانی نوشته بود مشکلی در بروز رسانی پیش آمده و به پشتیبانی اطلاع دهید.

این مشکل جزئی را کسی داشته ؟و اینکه یه وقت اطلاعاتم و فعالیت هام توی نرم افزار پاک نشه

1 پسندیده

با همه این حرف ها چیزی که باعث میشه من باز هم می رم کتاب های دهکده رو می خونم جذابیت وجود تصاویر در بین داستان ها و داشتن راوی برای تمام کتاب هاست البته راوی خیلی مهم تره اگر زیبوک به این بیشتر تمرکز کنه عالیه چون میبینم فعلا برای پیشرفته راوی همیشه است ولی دوره های پائینتر به خصوص متوسط و فوق متوسط فکر کنم تقریبا وجود نداره
خب زیبوک تازه ساخته شده و نمیشه گفت بدون نقصه. با وجود عزیزانی چون آقای گل میرزایی و آقای ناصری به امید خدا ان شالله شاهد یک مجموعه بی نظیر خواهیم بود

2 پسندیده

خب واقعیتش در حال حاضر که تعداد کتاب ها خیلی محدوده نمیارزه.ولی اگه همونطور که قول دادند این تعداد رو چند ده برابر کنند باید بگم کاملا میارزه.من هم اول به قیمت معترض بودم ولی وقتی نشستم منطقی فکر کردم دیدم وقتی یک بسته قدرت ۹۹ دلار قیمت داره دیگه نرم افزار هایی با این قابلیت های مفید و بسته های متنوع کاملا به صرفه هستند

1 پسندیده

من یه خبر قاچاقی میدم.

طی بررسی هایی که انجام دادم تونستم بیش از 500 کتاب سطح بندی شده که راوی هم دارن پیدا کنم. ( صد البته تصویر هم دارند)

برای زبانشناس ارسال شد و الان کم کم در حال اضافه کردن هستند، همونطور که شاهدش هستید.

البته سیستم جدید زیبوک هم راه بیوفته که کتاب های متن خالی هم بشه گذاشت کتاب های سطح بندی شده به حد زیر خواهند رسید:

image

دهکده که هیچ، هیچ اپلیکیشنی نمیتونه تو خوابم اینقدر کتاب اضافه کنه

حالا بماند که 2000 تا کتاب اصلی در تاپیک معرفی کتاب هم تهیه شدند.

که اگه تمامی اینها قرار بگیره بدون شک سرور زیبوک شامل بیش از سه ترابایت کتاب خواهد شد.

البته این مورد در درازمدت رخ خواهد شد. یعنی میشه گفت طی شاید یک سال آتی این منابع کامل خواهند شد و به کل زیبوک پرونده سایر اپلیکیشن هارو خواهد بست. ( حالا بماند که آپدیت های آتی هم صد در صد در کنار منابع امکانات رو بهبود خواهد داد)

به الانش نگاه نکنید. فعلا اولشه. به تیم زبانشناس ایمان داشته باشید. من به عنوان شاید نزدیک ترین کاربر زبانشناس به مدیراش میدونم چقدر دارند تلاش میکنن. :grin:

6 پسندیده

خوش خبر باشی آقا کامبیز
واقعا اشک شوق تو چشام جمع شد :joy: :joy:

2 پسندیده

خوب پیام میدادید ببینیم مشکل چی بوده

اگه پشتیبان گرفتته باشید ۱۰۰ درصد مشکلی پیش نمیاد. اگه نگرفته باشید ۹۹ درصد مشکلی پیش نمیاد

1 پسندیده

ایول این عالیه :+1::ok_hand:

2 پسندیده

@golmirzaei آقای گلمیرزایی یک امکان خیلی ضروری و مهم تو نسخه جدید حذف شده که امیدوارم در نسخه آینده لحاظ کنید
قبلا برای هر درس جدا نشون میداد که تعداد کل لغت ها چند تا هست و الان فقط به صورت کلی هست
چون مثلا من بخوام بفهمم چند درصد از لغات اون درس رو بلدم باید بشینم دونه دونه کلمات رو بشمارم:persevere:

1 پسندیده