انتشار برنامه زبانشناس نسخه 7.0.7

@amir93b
@hadi110
@aliasiaee304

دقیقا همینطوره
کافیه اسم هر کتاب صوتی که حتی تا به حال تو زیبوک قرار گرفته رو در سایت Audible جستجو کنید و یه نگاه ساده به قیمتش بندازید و اون قیمت رو تبدیل به ریال کنید و بعدش با قیمت کل اپ زیبوک مقایسه کنید.

مطمئن باشید این پولی که برای زیبوک پرداخت می کنید ارزشش رو داره

چون فقط پول یک کتابش از قیمت کل زیبوک بیشتر میشه

نکته ی دیگه اینه که تمامی فایل صوتی کتاب های زیبوک از سایت Audible خریداری میشن و این یعنی بالاترین کیفیت موجود در سطح اینترنت در دسترس شما قرار داره و مطمئن باشید بالای ۹۵ درصدشون رو حتی نمیتونید تو Deep Web پیدا کنید.

همین توضیحات به سادگی میتونه ارزش کار زیبوک و تیم زبانشناس نسبت به اپلیکیشن های مشابه (نه تنها در ایران، بلکه در کل دنیا) نشون بده

5 پسندیده

@Farzad_Poodineh
و اینکه قابلیت خیلی خوبی که تازه تو نرم افزار ها قرار داده شده اینه که کاربران حرفه ای میتونند رایگان از نرم افزار ها استفاده کنند.این قابلیت به شخصه انگیزه خودم رو چند صد برابر کرده برای فعالیت در تالار(فکر نکنید پولکی ام ولی خداییش نعمتیه:sweat_smile:)

4 پسندیده

اگر اونها بخواهند که دوره هایی مثل دوره ای جی و … رو اضافه کنند ، احتمالا اونها هم در یک اپ جداگانه این کار رو انجام بدهند ، همین الان هم تیم توسعه دهنده دهکده زبان ، کتابخوان هرمس رو که خیلی به دهکده زبان شبیه هست رو به صورت جداگانه توسعه میده

1 پسندیده

اون علامت چشم آبی برعکس درصد لغاتی هست که بلدید. تعداد لغات خیلی ضروریه؟

1 پسندیده

به نظرم باشه خیلی بهتره

1 پسندیده

جسارت نشه
قصد من تبلیغ دهکده زبان یا کوبوندن زبانشناس نبود
ولی قیمت شما وحشتناک زیاده
عزیزانی که میگن تعداد کتابها زیاده و هزینه زیادی بابتش دادن و…
خیلی از کتابها به رایگان پیدا میشه، دوره قدرت مثلا رایگان تو نت هست. یا بعضی دیگه از کتاب ها
هنر زبانشناس اینه که اینارو دسته بندی کرده و امکانات جانبی نرم افزارش، خوندنشون لذت بخش میکنه
اونهایی هم که رایگان نباشن، با خرید اشتراک سایتها قابل دانلود میشن و از اونجایی که تو ایران کپی رایت نداریم براحتی میشه تو زبانشناس اضافه کرد
در حقیقت یک بار هزینه میدن

نکته دیگه اینکه اشتراک بی نهایت ندارید و باید مدت دار باشه

حالا اگه یک میلیون کتاب هم داشته باشید
مگه آدم چندتا کتاب میتونه بخونه در ماه و سال (بعضی کاربرای اینجا استثنا هستنا !)
پس اگه میخواین طرف مجاب بشه که همیشه استفاده کنه قیمت بهتره معقول تر بشه یا اشتراک بی نهایت بذارید که کاربر خیالش راحت باشه حتی اگه دیگه این اپ آپدیت هم نشد، با پرداخت فلان مقدار همه ی مثلا هزارتا کتاب رو میتونه تو این اپ بخونه

در مورد سردرگم شدن کاربرا، درصورت ادغام زیبوک و زبانشناس، به نظرم نگرانیه بیخودیه. حداقل میتونید مثل دهکده زبان دسته بندی کنید و هیچکس هم سردرگم نمیشه با توضیحاتی که در مورد هر دسته میدین

در مورد لایتنر هم میدونم که خودتون توی برنامه هاتون هست که از دهکده هم بهترش کنید

2 پسندیده

فکر کنم منظورشون اینه که بعضی کاربر‌ها خیلی مطالعه میکنن و میتونن چندین کتای رو توی مدت کوتاهی بخونن

3 پسندیده

من قبول ندارم اینو اصلا

1 پسندیده

سلام هنوز عکس های دوره ها و عکس های درس ها میپره واسه من. اگه اینترنت وصل نشم بعد چند روز به جای عکس دوره یه عکس خاکستری کوه و خورشید نشون میده… لطفا این مشکل رو اصلاح کنید با تشکر.

1 پسندیده

گرچه من مثل شما با گران بودن اشتراک زی بوک موافقم (قیمت زبانشناس خوبه بنظر من) با ادغام شدن این دو نرم افزار موافق نیستم ، بخاطر همون مسئله‌ای که شما روش خیلی حساسید ، یعنی همون قیمت . چون در صورت ادغام هزینه اشتراک همه مطالب رو بپردازیم در حالی که ممکنه از مطالب یکی از این دوتا نرم افزار استفاده کنیم . البته میشه این دو نرم افزار رو ادغام کرد اما هزینه جداگانه برای اشتراک مطالب این دو نرم افزار دریافت بشه ، همین الان هم بنظر من میشه تو زیبوک اشتراک جداگانه ( و ارزانتر ) برای کتابهای سطوح مختلف داشت ( مثلا با یک سوم قیمت فقط به کتابهای سطح متوسط یا پیشرفته دسترسی داشت )

4 پسندیده

عکس‌ها توی گوشی شما cache میشه. هیچ چیزی توی برنامه وجود نداره که عکس‌های cache شده رو پاک کنه. از طرفی نرم‌افزار‌های زیادی وجود دارن که برای ایجاد فضای خالی cache همه برنامه‌ها رو پاک میکنن. تا اینجا کاربرایی که این مشکل رو داشتن دلیلش همین نرم‌افزار‌ها بوده. مشکل شما هم احتمالا همینه.

1 پسندیده

آقای گلمیرزایی متوجه مشکلی که در بالا توضیح دادم شدید؟ میشه بررسی کنید؟

1 پسندیده

بله منم حرفم همینه

زیبوک و زوم تا حد خیلیییی زیادی مشابه زبانشناس هستن از نظر نرم افزاری
یعنی زحمت زیادی، اضافه تر از زبانشناس براش کشیده نشده که اینقددر گرون باشه
در واقع بهتره از زبانشناس ارزونتر هم باشه!

2 پسندیده

سلام
دیروز یه مشکل نادری پیش اومد که رفت روی اعصابم
لغات لایتنر رو مرور کردم، درس مسابقه رو شروع کردم، لغات رو به لایتنر اضافه کردم، براشون یادداشت نوشتم، لغاتی که بلد بودم رو زدم «میدانم»، چند بار درسو گوش دادم و حدود ۵۰ دقیقه مطالعه داشتم.
اما شب که زبانشناس رو باز کردم همه‌چیزش مثل روز قبلش شد!:thinking: انگار اصلا اون روز هیچی مطالعه نداشتم و انگار هیچ لغتی به به لایتنر اضافه نکردم و همه‌ی لغات جدید اون درس دوباره آبی شد! حتی ۲۴ لغتی که توی لایتنر بود و مرور کرده بودم دوباره به لایتنر برگشت! به نت هم که وصل شدم درست نشد. مجبور شدم دوباره همه‌ی اون کارا رو انجام بدم :slightly_frowning_face:
یه روز دیگه هم یهو نرم‌افزار گفت شما اشتراک ندارید و باید بخرید ولی وقتی به نت وصل شدم درست شد
خلاصه بد جور رفته بود روی اعصابم😡

2 پسندیده

سلام

این دلیلی که اینجا مبنی بر گرانتر بودن قیمت زیبوک نوشتم رو اصلا مطالعه کردین که میگین باید از زبانشناس ارزوتر باشه؟

3 پسندیده

اتفاقا من خودم به این مشکوک شدم اما هیچ برنامه خاصی که این کار رو بتونه بکنه ندارم :thinking:

1 پسندیده

Clean master یا برنامه مشابه نداری؟
مثل Du booster یا Power clean

1 پسندیده

خوب همونو میگم دیگه! هیچ برنامه اینجوری ندارم خودم آخر این کارا هستم. نیست نمی دونم چی پاک شده کی پاک کرده …

1 پسندیده

این اتفاق برای زنجیره مطالعه من هم افتاد، لایتنرم زیاد نیست اتفاق خاصی براش نیافتاده ولی اطلاعات ساعات مطالعه ام بهم ریخته.

1 پسندیده

آها نزدیک بود یادم بره.
من بررسی کردم اگه دکمه بلدم یا بلد نیستم رو بزنید توضیحات اضافه میشه ولی در صورتی که لغت رو به حال خودش رها کنید (برنامه رو ببندید یا برگردید) و یا دکمه بعدی رو بزنید توضیحات ذخیره نمیشه. در نسخه بعد درست میشه

الان شما از یکی از برنامه‌ها استفاده میکنید یا از چند برنامه استفاده میکنید
تو این باز زمانی از بازیابی تو هیچکدوم از برنامه‌ها استفاده که نکردید؟

من الان مجدد باز چک کردم. cache ها دائمی هستن. از طرفی کتابخانه‌ای که داره این کار رو میکنه یکی از معروفترین کتابخانه‌های موجوده. تو این سطح ابتدایی بعید مشکلی داشته باشه.

شما هم لطفا به این دو سوال جواب بدید. آیا از چند برنامه همزمان استفاده میکنید؟ آیا در یکی از برنامه‌ها بازیابی انجام دادید؟

4 پسندیده