پیش انتشار زوم نسخه 7.0.7

راستی علی آقا اگه الان از زوم استفاده کنیم آمار مطالعه ش بعدا که رسما منتشر بشه پاک نمیشه؟ همینا می مونه؟

نه مشکلی نیست. این نسخه رسمی هست و فرقی با نسخه‌های مارکت‌ها نداره. البته اگر بعدا اطلاعات آماری جدا بشه، هرچی قبلا تو زوم خوندید برای زبانشناس ثبت میشه.

عه
جدا نشه هم خوبه که
همینجوری که الان هست

1 پسندیده

جالبه واسه دوستمون اون بالا عکس داره
اما بالای برنامه من خالیه مشکل چیه؟

1 پسندیده

با سلام
جا داره از همه عوامل زبانشناس تشکر کنم که این همه زحمت کشیده اند تا زوم رو درست کنن (البته با تاخیر)
مشکلات برنامه رو در میارم میگم ایشالله روز به روز بهتر میشه
با تشکر از زحماتتون

سلام من نظرات سایر افراد رو نخوندم ولی فکر میکنم اگر میزان مطالعه همه اپ ها توی همدیگه دیده بشه خوبه و میزان مطالعه کل به دست بیاد اما با رنگ های متفاوت نشان داده بشن. از طرفی میزان مطالعه کل رو نشون بده و همون باشه اما زنجیره رو بر اساس حداقل میزان مطالعه هر نرم افزار به طور جدا در بیاره یعنی من اگه یک هفته است زبانشاس میخونم زوم نمی‌خونم توی زوم زنجیره رو صفر نشون بده با وجود اینکه میزان مطالعه ۲ ساعته.

2 پسندیده

مثلا میشه میزان مطالعه رو به جای نمودار های پیوسته با نمودار های ستونی به هم چسبیده با رنگ های متفاوت نشان داد.

2 پسندیده

خیلی جالب شده خسته نباشید :heart_eyes::clap::clap::clap::clap::clap:

یعنی مثلا اینجوری فقط ستون ها به هم بچسبن. یعنی وقتی زوم می کنی روی روز ها ستونی و گسسته بیاد اما وقتی از زوم در میاری مثل الان پیوسته نمایش داده بشن.

2 پسندیده

نه نمیشه. یه داده دوتا داده که نیست قرار یهو 360 تا داده رسم بشه. 360 تا ستون کنار هم اصلا چیز قشنگی نمیشه. کلا نمودار ستونی یک سری کاربرد‌های خاص داره فقط

2 پسندیده

:+1::+1::+1: بله درسته ولی خوب اونم خوبه شما درست می فرمایید

البته همین ایده رو میشه با چنتا نمودار خطی پیاده کرد. شبیه چیزی که @smollakochakian زحمت کشیدن رسم کردن منتها با حالت درصدی که شما پیشنهاد دادید

2 پسندیده

خوب بچه‌ها اوضاع خوبه؟ زیبوک هم بذارم؟ :sunglasses:
(البته بدون تغییراتی که اینجا درخواست دادید)

3 پسندیده

آره همه چی اوکیه
زیبوکو بذارید :heart_eyes:

1 پسندیده

سلام جناب گل میرزایی، خدا قوت :tulip:
من که فعلاً مشکل جدیدی با برنامه نداشتم :slight_smile: همچی عالی بود
بی صبرانه منتظر انتشار زیبوک هستیم :star_struck:

1 پسندیده

وااااای, بله بزارییید, پرپر شدیم براش. :sunglasses::wink:

1 پسندیده

الان من نمیدونم انلاین بمونم تا زیبوک منتشر بشه یا برم دوباره بیام. :grinning_face_with_smiling_eyes::sweat_smile::thinking:

2 پسندیده

من هم دقیقا همین فکرو دارم میکنم :sweat_smile:

3 پسندیده

یعنی الان دل تو دل آقا فرزاد و آتوسا خانووم نیست :sweat_smile:

3 پسندیده

خدا رحم کنه :innocent:

3 پسندیده