چالش ها چرا نیستن

سلام از همه کسانی که در زمینه برگزاری چالش ها مشارکت دارند تشکر میکنم اما چرا طبق برنامه برگزار نمیشن؟

3 پسندیده

من حقیقتش این چند وقت کمی درگیر بودم و اصلا حواسم به روز هفته نبود. الان تازه فهمیدم پنجشنبست.

چالش POV رو فعلا جمع کردیم.

میمونه WSD که زحمتش رو حنانه خانوم اون هفته کشیدن که قرار شد یک هفته در میون برگزار شه. پس میمونه هفته آتی

چالش Discussion رو متاسفانه من فراموش کردم بزارم.

ایشالا این هفته دوباره گذاشتن چالش ها رو خودم به دست میگیرم. بابت اختلال ها عذر میخوام.

10 پسندیده

سلام و روز بخیر
حقیقت آقا کامبیز لطف کرده بودن و گفته بودن زمانی که سرشون شلوغه من و حنانه خانم حواسمون به چالش،ها باشه تا در روندش اختلال ایجاد نشه.
این سه شنبه من کلا از صبح تا شب بیرون بودم و فراموش کردم پست رو بزارم.

@YoKambiz
از شما هم عذر میخوام بابت این کم کاری
موفق باشید

9 پسندیده

سلام
چالش کتابخوانی هم با منه که فعاله :blush:
از ماه بعد هم که دیگه فعالیت به خاطر زیبوک بیشتر هم میشه

7 پسندیده

@YoKambiz @a.bayani

خوب اشکال نداره. بعضی وقتا آدم سرش شلوغ میشه دیگه. چی توی ایران سر جاش هست که حالا چالش های تالار سر جاشون باشن؟؟؟؟

@afarkhani

سلام ممنونم از برگزازی این چالش ها و اینکه زحمت برگزاریشو به عهده گرفتید دو نکته رو می خواستم عرض کنم خدمتتون یکی اینکه برای چالش های WSD هم مثل Discussion برای موضوعاتش نظرسنجی باشه و دوم اینکه هر هفته برگزار بشه نه یک هفته در میون. کیف نمی ده بی کار بمونی واسه دو هفته تا چالش بعدی بیاد (شوخی کردم) ولی خوب اگه این دو نکته رو لحاظ کنید بهتر میشه. با تشکر

2 پسندیده

این چه جور چالشیه که فقط برای قدرت هستش و اگه چند درس عقب تر باشی از برنامه نمی تونی برسونی؟ ببخشید ها … :roll_eyes:

1 پسندیده

مرسی از مقایستون :expressionless:
ولی چالش دیسکاشن رو تا این هفته منظم برگزار کردیم که دو هفته اخیر رو من تاپیکشو زدم و فقط این هفته فراموش شد.
و صد البته مشارکت دوستان هم کم بود.

2 پسندیده

باید این رو قبول کنیم که برخی اوقات آدم ها واقعا مشغولیت های ذهنی و فیزیکی دارند که نمی توانند به کارهای دیگر برسند!
به قول بسیاری روانشناسان باید " پای خودمان را در کفش های آنان بگذاریم و کمی قدم برداریم و بعد می توانیم بگوییم مسیر آسان است یا سخت"

“تو ایران هیچی سرجاش نیست”
کاملا مخالفم
همه چی آرومه
:joy::joy::joy::joy::joy:

6 پسندیده

والا چالش wsd رو آقا کامبیز به من مجوز دادن :grin::grin: و اونم گفتن یک هفته در میون :neutral_face::neutral_face::neutral_face:، خو چرا آدم رو دعوا میکنید :joy::joy: من وقتی قول بدم آقای رستمی سر قولم هستم و بدونید اگر هر هفته بود من قطعا اول صبح میزاشتم. بابت نظرسنجی هم نظر شما قابل احترامه اما من فکر میکنم اگر یهویی یک موضوع رو بگیم راجبش چند خط بنویسیم خیلی بهتر از اینه که بدونیم هفته بعد قراره رو چی بحث بشه و بریم کلی راجبش اطلاعات جمع کنیم. البته بازم نظر شخصی منه هر چی آقا کامبیز بگن اجرا میکنم

5 پسندیده

شما یکم دیر به جمع ما اضافه شدید. ما رو منابع بسیاری کار کرده بودیم. از جمله ویدئو ها و فایل ها و منابع مختلف.

حالا فعلا چون مشارکت نیس. تصمیم بر این شد فعلا بمونه تا ببینیم چیکار میشه روشون انجام داد.

خب این چالش ها همیشه برگزار میشدن. و به موقع بودن. این چند هفته نشد چون یکم درگیری بسیار بود.

دوباره به روال باز خواهد گشت.

5 پسندیده

منم نظرم همینه. البته موضوعات انتخابی تا الان بی استقبال هم نبودن.

بگیم مثلا WSD کم مشارکت توش انجام میگیره، میبینیم که در سایر چالش ها هم به همین شکل هستش. پس مشکل از موضوع نیست.

کمی بچه ها مشارکتشون کم شده که خب میشه حق داد و باید بابتش تمهیداتی اندیشید. ( که حتماً می اندیشیم :grin:)

5 پسندیده

در ضمن آقای رستمی @Rostamy_81 خودتون شاهد بودین که من و نسیم جان به همراه آقا فرزاد چقد درگیر چالش سحرخیزی بودیم، ما که عذرخواهی خودمون رو انجام میدیم اما حق بدین گاهی شما دوستان هم باید ما رو درک کنید این هفته واقعا همه انرژی مون روی چالش سحرخیزی بود که بهترین رو برای شما ارائه کنیم. عذرخواهی رو هم برای چنین مواقعی گذاشتن اما من انتظار داشتم اگه یادتون بود شما بزرگواری میکردین میومدین پی وی یکی از ما سه نفر و میگفتین امروز مثلا سه شنبس چالش فلان رو برگزار میکنید؟ چون با مشغله هایی که الان هست فراموشی چیز غیر ممکنی نیست
بازم ازتون میخوام بزرگواری کنید و عذرخواهی ما رو پذیرا باشین :rose::rose:

6 پسندیده

با این حرفتون اصلا موافق نیستم.مگه قرار بر اینه که چون بقیه درست کار نمیکنند ما هم درست کار نکنیم؟من خودم به شخصه ناراحت شدم که چالش discussion این هفته رو برگزار نکردید.اگه قدیمیای تالار مجوز بدن من خودم حاضرم یک چالش رو به عهده بگیرم.

4 پسندیده

دوستان عزیزم
@a.bayani
@afarkhani
@YoKambiz
@Farzad_Poodineh
از اینکه بدون هیچ گونه چشم داشتی در حد توان برای موفقیت ما تلاش میکنید ازتون بی نهایت ممنونم
میدونم که در این سن همگی مشغله هایی داریم که طبیعیه فراموش کردن بعضی مسائل جانبی
ولی شما باز دارین با قدرت ادامه میدین که این جای قدردانی داره :heart:
حقیقتا اینکه دیدم برخی از شما دارین به خاطر تاخیر پیش آمده در ** لطف رسانیتون** معذرت خواهی میکنید برام سخت بود و لازم دیدم یک بار دیگه از شما ویژه تشکر کنم
امیدوارم همگی به آنچه که آرزو دارید برسید ⚘⚘⚘⚘

12 پسندیده

سلام علی جان. متشکرم ازت بابت لطفی که داری.

از این هفته سعی میکنیم دیگه چالش ها عقب نیوفته. حتما هم رو کمک شما در چالش های دیگه بهره خواهیم برد. چون خب فعلا این چالش ها رو قرار شد سه نفری اوکی کنیم، اینارو فعلا نمیشه از لطف شما استفاده کنیم. ولی حتماً در چالش های آتی از کمک شما بهره میبریم. ( چون تا زمانی که ما باشیم چالش ها تمومی ندارن و همچنان چالش های جدید میاد)

متشکرم از پیام بسیار زیبا و محبت آمیزتون فاطمه خانوم.

بسیار خوشحالم که دوستی مثل شما رو در گروهمون داریم :rose::rose::rose:

8 پسندیده

ممنون فاطمه عزیزم
با انرژی شما و سایر دوستان قول میدیم پرقدرت تر ظاهر بشیم و اجازه ندیم دیگه هیچ کدورتی بوجود بیاد :heart::heart::heart:

6 پسندیده

من قبلا هم عرض کرده بودم

وقتی تلاش دوستانم که در تالار فعال هستن رو میبینم

نمی تونم بی تفاوت بشینم و اجازه بدم بقیه تلاش کنن و من فقط مصرف کننده باشم، همیشه دوست دارم بیشترین تلاشم رو انجام بدم که بتونم محبت دوستانم رو جبران کنم و انرژی ای که بهم میدن رو بهشون برگردونم

از خدا ممنونم بابت داشتن دوستانی چون شما :rose: :pray:

9 پسندیده

سلام و احسنت به شما خانم @fdoosti. اساتید بزرگوار خسته نباشید…

4 پسندیده

سلام فاطمه جون
ممنون از این حس قدردانی و تشکرت
بسیار لطف داری عزززیزم
باعث افتخاره که واسه دوستانی مثل خودت ادم تلاش کنه :heart::heart::heart:
فدات رفیقم :rose::rose::rose:

6 پسندیده

نمی دونم من با لحن آرام و همراه با تشکر از دوستان پیام داده بودم برخورد بهتون فکر کنم. من واقعا از شما تشکر می کنم که بدون هیچ چشمداشتی این چالش ها رو برگزار می کنید و گفتم که درکتون میکنم یهو اعصابتون بهم ریخت فکر کنم نمی دونم چرا من قصد بدی نداشتم

2 پسندیده