چگونه دوست انگلیسی زبان برای تمرین مکالمه پیدا کنیم؟

سلام
می خواستم از دوستان فعال در حوزه مکالمه بپرسم چطور یک native رو پیدا می کنید و باهاش حرف می زنید؟ من با italki که نتونستم. اگه اپ خاصی هست اگه میشه به ما هم معرفی کنید. با تشکر

2 پسندیده

سلام آقای رستمی عزیز
ببینید پیدا کردن یک Native واقعا سخته
مخصوصا اگر اونها ببینند شما از ایران هستید اصلا جوابتون رو نمیدند
من با اسکایپ و سایت انگلیش 247 کار کردم چند بار تونستم با یک ژاپنی، لهستانی و… صحبت کنم اما همشون برای بار اول و بار دوم اصلا جواب یا عملا محل ندادند:joy::joy::joy:
اومدم با سطح های پایین صحبت کنم
اینجا لازم هست یک چیزی بگم که واقعا بهم اثبات شد
واقعا ما ایرانی ها در تلفظ بسیار شبیه به Native ها هستیم
اینو از اونجایی میگم که بین چند کشور آسیایی و اروپایی و آفریقایی انصافا لهجه ما خیلی بهتره
طرف از نیجریه بود یعنی با اینکه آروم صحبت می کرد اما اصلا نمیفهمیدم چی میگه فقط میگفتم I got it :grinning::grinning:

خلاصه پیدا کردن این افراد Native احتمالش نزدیک به صفره
امیدوارم تونستم تجربه ام برای شما مفید باشه

4 پسندیده

این هندی ها هم کلا تراز زبان انگلیسی را به هم زدن با لهجه شون :crazy_face:

3 پسندیده

همانطور که دوستمون اشاره کردن پیدا کردن نیتیو زبان تو اینترنت واقعا سخته.اونم بفهمن که داری باهاشون در واقع انگلیسی تقویت میکنی اصلا وقت نمیزارن.
بهترین راه اینه که یه دوستی پیدا کنی که سطح انگلیسیش از تو بالاتر باشه یا حداقل تقریبا با تو برابر باشه.و باهاش چت یا مکالمه کنی.
مثلا من خودم یه دوستی دارم سطحش خوبه و بعضن تو اینستاگرام باهاش در مورد مسائل مختلف باهاش چت میکنم یه چندساعتی.(البته چون املای بعضی کلمات برام سخته از گوگل هم کمک میگیرم ولی کلیت جمله رو به زبان انگلیسی میارم).خیلی خوبه هم برام فیدبک میده و هم اینکه منو تشویق میکنه

3 پسندیده

وای هندیا خوبن هنوز
تا حالا با یه اسپانیایی صحبت کردین ؟ اصن یه چیز واقعااااااا عجیب غریبین :expressionless:

2 پسندیده

به شدت موافقم :))

والا پیدا کردن native واقعا کار سختیه ! مگر اینکه شما فردی باشید که بخواید میزبان خارجیا بشید تو شهرتون :slight_smile:
چجوری ؟
سایتی هست به اسم کوچ سرفینگ :slight_smile: ف.ی.ل.ت.ر هم هست متاسفانه :expressionless:
اونجا برید اکانت بسازید و خارجیایی که میخوان بیان ایرانو دنبال میزبان میگردن که هم هزینه جا ندن و برن تو دل یه خانواده و زندگی ایرانی پیدا کنید :slight_smile:
ازاین راه من میشناسم یکی دو تا دوست که زبانشون تقویت کردن به شدت :):sunglasses:

راه دیگرش هم برنامه Tandem هست که باز ادم دغلباز که الکی میگن native هستن پره تو این برنامه :))
میگن نیتیو هستیم بعد شروع میکنی به حرف زدن میگی اهل کجایی میگه ترکیه :expressionless: خب لامصب ترکیه ازکی تا حالا زبانش شده انگلیسی :expressionless:یا حتی هموطن پیدا میکنی الکی زده زبان نیتیو انگلیسی :expressionless:
ولی باز پیدا میشه کرد :slight_smile: یه خرده حوصله کنی یه خرده بگردی دوست پیدا کنی میشه :slight_smile:

3 پسندیده

تو اروپا اغلب چنان اهمیتی به زبان انگلیسی نمیدن از نظر اروپایی ها زبان انگلیسی به اصطلاح یک زبان ساسی مانکنی محسوب میشه (اصلاح خوبی پیدا نکردم :crazy_face: ) اسپانیایی ها هم دیگه جای خود دارن و محترمن :smiley:

3 پسندیده

بهترین راه پیدا کردن Native توییتر و فیسبوکه، شک نکنید اونجا میتونید بومی های خیلیییی زیاد برای صحبت کردن و مکالمه (نه تمرین زبان) پیدا کنید

من خودم کلی دوست آمریکایی و انگلیسی دارم که اتفاقا هم سلیقه هم هستیم و موضوعاتی که میتونیم راجع بهشون صحبت کنیم، بسیار فراوونه

3 پسندیده

عه چه جالبه این.ولی تو این شرایط اقتصادی بدوبیراه فک کنم نصرفه میزبان بودن واسه خارجیا :thinking: .حالا واسه اونا که تو این شرایط خیلی میصرفه بیان ایران.یک ورق دلار بسشونه.
بیان ایران ببرمشون طبیعت بکرو ایرانو نشون بدم دلار هم بدن خرج کنم زبان هم تقویت کنم as deep as possible

2 پسندیده

حالا یکی پامیشه میاد ازشانس ما میگه پول ندارم کردیت دارم ! اون که ایران کار نمیکنه ! مجبور میشیم پولم واسش خرج کنیم :)))
دیدم که میگم :)))

2 پسندیده

دوستان @Farzad_Poodineh @hossein_mahmoodi @zahra.sheikhi76 @mateacher95 خیلی از شما ممنونم که تجربیاتتون رو در اختیار من گذاشتید. منم برم ببینم چی کار می تونم بکنم … Tandem و توییتر و فیس بوک شد کلش دیگه. خیلی از همتون سپاسگزارم.
(با اینکه لهجه ما خیلی امریکن هست موافقم زیاد … از هندی ها بهتر حرف می زنیم!)

3 پسندیده

خواهش میکنم

بابت لهجه خیالت راحت باشه
تا حالا نشده کسی هم از لهجه م ایراد بگیره
و هم بگه متوجه نمیشم چی میگی

3 پسندیده

:sweat_smile::+1::+1: دقیقا

1 پسندیده

این کاریه که به شدت پیشنهاد میشه.

دقیقاً همین کارو بنی لوئیس هم انجام میده.

3 پسندیده

مقاله پارتنر زبان انگلیسی و چگونه دوست انگلیسی زبان پیدا کنیم وبلاگ زبانشناس رو بخونین. کامل داخلشون توضیح داده شده که چطور میتونین پارتنر و دوست انگلیسی زبان پیدا کنین.