انتشار نسخه 7.0.10

دوستان سلام و خسته نباشید
این نسخه جدید رو من آپدیت کردم
ولی هرچی گوش میدم تایم شندین رو حساب نمیکنه و زنجیره م رو قطع کرد

@golmirzaei متاسفانه این مشکل پخش از اول درس به قوت خود باقیست.فایل باز میکنم آخرای درسو برام میاره

یک مساله ای که هست اینه که دیپ انگلیش هم اون فایلهای با سرعت متفاوت رو ظاهرا به صورت اتوماتیک ساخته. البته به جز فایل سرعت سریع دروس داستان واقعی که یک نفر دیگه میخونه. بنابراین تغییر خاصی نباید بکنه ما هم داریم به صورت کامپیوتری سرعت فایلها رو اضافه میکنیم.

با توجه به ساختاری که الان داریم تنها راهش اینه که فایلهای مورد نظر رو به صورت جداگانه به عنوان یه درسنامه جدید بذاریم. اینطوری میزان خوندنشون جدا حساب میشه. مثل قبل با هم حساب نمیشه.

دقیقا اینجوریشو برای دروس deep English انتظار نداشتم

(اینجا هست دیگه)

اختلافی که من حس کردم در سرعت پایین نسخه قدیم و الان اینه که قبلا در نسخه سرعت پایین بین جمله ها مکث بیشتری میکرد. که میشد فرصت تکرار یا دقت به معنی جمله. اما اینطوری که همون خوانش اسلوموشن شده دیگه اون فاصله رو نداره. بعلاوه اینکه یه جورایی عجیب میشه حرف زدن خواننده. حالا نمیدونم اونو هم نرم‌افزاری درست کردن یا نه. به نظر طبیعی میاد اما اگر نرم‌افزاری هم باشه روشش به نظر فرق میکنه با اسلوموشن کردن فایل سوتی

1 پسندیده

لطفا چند ثانیه مطالعه کنید و سپس از داخل برنامه یک پیام بدید تا بررسی کنیم.

بله برای هر درس یک بار مشکل دارید. بعد از اون درست میشه.

2 پسندیده

سلام. انتقال فایل به کارت حافظه برای بنده غیرفعاله، لطفا ایرادش را برطرف کنید.

ممنون. دانلود شد. خیییلی عالی شده، دستتون درد نکنه :rose::rose::rose:

اگر غیر فعال هست یعنی برنامه به کارت حافظتون دسترسی نداره.

1 پسندیده

سلام
اگه این قسمت روزهای هفته رو به اپ های زیبوک و زوم هم اضافه کنید خوب میشه

چون الان که دیگه محاسبه زمان سه تا اپ جدا شده، به نظرم لازمه رو صفحه اصلی هر اپ جداگانه این قابلیت رو داشته باشیم
Screenshot_20180827-134349_1

2 پسندیده

زنجیره چشمک زن کافی نیست؟
بعدا احتمالا به پلیر یک نشانگر روز فعلی رو اضافه خواهیم کرد.

مثلا من میخوام چک کنم که آیا امروز 60 دقیقه ای که تعیین کرده بودم رو تموم کردم یا نه

تو زبانشناس چشمم می افتاد به این زنجیره که تیک خورده یا نه

اما الان باید برم قسمت شنیدم رو تو آمار چک کنم

2 پسندیده

امکانش هست راهنمایی کنید که باید چطور این دسترسی را به برنامه بدهم؟

میشه از چشمک زن بودن یا نبودن زنجیره این رو فهمید. البته میزانشون رو خوب نمیشه فهمید.

برای این کار شما نیاز ندارید کار خاصی انجام بدید این کار باید خودکار توسط گوشیتون انجام بشه.

1 پسندیده

سلام.
خوب مثل اینکه هر کس به جدا بودن فایل های سرعت های مختلف بسته های دیپ انگلیش تاکید داره تحویل گرفته نمیشه. خوب سعی بشه در نسخه های آتی بیان.
و اما دو چیز:
من داخل یه درس در زیبوک بودم که یه کار برام پیش اومد بی آنکه از محیط درس خارج شم صفحه را خاموش کردم. بعد مدتی اومدم دیدم اون مدت را حساب کرده. آخه من که صوت رو pause کرده بودم و صفحه هم با فشردن دکمه خاموش از بقل گوشی خاموش بود. تو این حالت چه شکلی شده من خواندم؟
و دومی که یه پیشنهاده برای قاطی کردن هر چه بیشتر انگلیسی در زندگی؛ برای برنامه ها، گزینه انتخاب زبان / language گذاشته بشه تا از بین زبانهای پارسی و انگلیسی هر کدوم رو خواستیم انتخاب کنیم. باتشکر از زحمات شما عزیزان

1 پسندیده

اینطور نیست. ما در حال بررسی هستیم و در ادامه تصمیم قطعیمون رو در این رابطه میگیریم.

2 پسندیده

خیلی هم خوب. موفق باشید

با سلام خدمت آقای گلمیرزایی @golmirzaei بنده بیش از یک سال از اپ زبانشناس استفاده می کنم حداقل بیش از ۲۰۰ ساعت ، یکی از مواردی که به نسبت به ورژن قبلی تغییر کرده و علیرغم امکانات جدید که اخیرا اضافه شده این مشکل به وضوح خودش را نشان می دهد. آن هم عدم نمایش تعداد لغاتی است که شما می دانید .یا نمی دانید . این باعث می شود که نتوانیم بسته مناسب انتخاب کنیم اطلاعات داده شده توسط نرم افزار بسیار کلی است و این اختلال را موجب می شود و تعداد دانستن لغات ابی خیلی ضروری به نظر نمیرسد اگر به جای ان تعداد کل لغات نشان داده شود خود ما میتوانیم امار بدست اوریم با تقسیم تعداد لغات می دانیم بر لغاتی که نمی دانیم با تشکر از توجه شما .اضافه کردن کنترل سرعت امکان بسیار عالی بود دمتون گرم و یه درخواست دیگر این که بی زحمت پکیج هایی مثل انیمیشن سیمپسون که محتوای آموزشی ندارد و سرگرم کننده است و انگلیسی واقعی در آن استفاده شده در نظر بگیرید برای اپ زووم .با تشکر

چشم بررسی میکنم.

از ابتدای شروع برنامه امکان این قابلیت وجود داشته ولی خوب نیاز هست که کل متن‌ها یک بار بازبینی بشه که آبرومون نره :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

ما یک معیار تناسب ارائه دادیم که فکر میکنم کمک کنه. به هر حال اگر میخواید خودتون بسنجید اطلاعاتی که میخواید توی برنامه هست و در تصویر زیر مشخص کردم

@hnaseri

1 پسندیده

این انیمیشن در حال حاظر در اپ زووم هست میتونید ببینید

1 پسندیده