زیبوکم ترکیده :|

سلام به همگی
وقتتون بخیر باشه
زیبوکم تعداد دفعات گوش دادنو اشتباه نشون میده (کتاب قصه های گوسبامپس)

و اینکه بلد شدن هم با تاخیر هست یا اینکه جلوتر از ویس بلد میشه (بعضی قسمت ها هم دیرتر بلد میشه )
کسی میتونه راهنمایی کنه؟؟
ضمنا بروز رسانی هم انجام شده
ممنون :cherry_blossom::cherry_blossom:

1 پسندیده

سلام
زیبوکتون نسخه چنده؟

چقدر تاخیر؟

1 پسندیده

مثلا یک جمله جلوتر یا عقب تر از ویس بلد میشه.

1 پسندیده

شرمنده اینو بخوام کامل تر توضیح بدم براتون میشه این که همه قسمتا اینطور نیست. مثلافصل اول داستان تسلط اون پاراگرافای اخر (تقریبا دقیقه 40 داستان به بعد) اینطور میشه.
ممنون که پیگیر هستید واقعا تشکر آقای گلمیرزایی @golmirzaei

2 پسندیده

ببخشید من کاری برام پیش اومد نتونستم ادامه بدم صحبت رو

یک بار این روش رو امتحان کنید. وقتی این تاخیر ایجاد شد یک بار از درس خارج بشید و مجدد وارد بشید و ببینید مشکل برطرف میشه یا نه (وقتی وارد میشید مجدد از همون محل که خارج شدید ادامه میده)

1 پسندیده

بنده الان فایل‌های پشتیبانتون رو بررسی میکردم به نظر میاد شما همین امروز به نسخه 7.0.10 به‌روزرسانی کردید و همچنین زمانی که از نسخه 7.0.7 استفاده میکردید این مشکل توی برنامتون بوده. ما یک تغییراتی در نسخه بعد از 7.0.7 دادیم که امیدواریم این مشکل رو برطرف کنه. البته قبل از شما فقط یک گزارش از این مشکل داشتیم.
خانم @smollakochakian آیا در نسخه‌های جدید این مشکل مجدد برای شما ایجاد شده؟

3 پسندیده

سلام وقتتون بخیرآقای گل میرزایی. خیر دیگه اون مشکل پیش نیومد. ممنونم از پیگیریتون :tulip: :tulip:

3 پسندیده

عرض سلام و وقت بخیر دارم خدمتتون
ابتدا تشکر ویژه :pray::pray:

بله مشکل bold شدن حل شد.

بله کاملاً درسته
اما
امروز با زیبوک کار کردم متوجه یک موردی شدم. این مشکل تعداد دفعات شنیدن برای قصه گوسپامبس فقط بخش اول «به خانه ارواح خوش آمدید» هست (حل نشده) و بخش بعدی و همچنین داستان تسلط مشکلی نداره.

3 پسندیده

فقط بخش اول کتاب این مشکل رو داشت

3 پسندیده

بله ممکن هست ولی من خودم مشکلی پیدا نکردم. بر اساس حدس یک چیز‌هایی اضافه کردم که این مشکل پیش نیاد

3 پسندیده