پادکست زبانشناس - مصاحبه با اعضای با اشتیاق و موفق - مهمان : User1000

خداقوت به هردو بزرگوار @YoKambiz @user1000
:rose::rose::rose:
کیف کردیم :clap::clap::clap:
فقط اون امممممممم بییییییی آی اولش :joy::ok_hand:

4 پسندیده

این تقریبا در مورد بقیه مواردهم صادقه …به شخصه معتقدم عمرمون رو در مدارس و دانشگاه ها تلف کردیم:)
ممنون ازتون …مقاله خوبتون رو هم مطالعه کردم و کاملا موافقم …ممنون به خاطر وقتی که میزارین و انرژی که به بچه ها میدین🌸

4 پسندیده

سلام و خسته نباشید زیاد به دوستان و اساتید گرامی آقایان @YoKambiz و @user1000 .آقا چه کردین.ایول و دست مریزاد.کی بشه ما هم مثه شما حرف بزنیم.
طبق معول بازم پای یک کامبیز در میان بود.
واقعا تبریک آقا بهنام واسه پشتکارت.
امیدوارم که همیشه شاهد پیشرفتتون باشیم.آمین
:rose: :rose: :rose:

6 پسندیده

فقط پیشنهاد بود هر جور که صلاح باشه :raised_back_of_hand:

2 پسندیده

خیلی چاکریم آقا مهدی گل :rose::rose::rose::rose:

خیلی آقایید

2 پسندیده

Hi there. I heard your conversation. It was awesome. It shows that we are able to talk together without any
need to foreigners. Good Job. I proud you bro. Thank you.

3 پسندیده

آقا کامبیز مثل همیشه دست ت درد نکنه .
شما از بهترین های انگیزه دهی هستی .
از همون اوایل هم که راه افتادیم ب لطف مقالات و حرف های شما و محیط خوب تالار و جمع دوستان بوده .
الان هم گرچه این چند وقت نتونستم اون طور که دلم میخواسته -به خاطر ی سری کارهایی ک برام پیش اومده - حرکت کنم ولی اگه این ها هم نبود اون حرکت لاک پشتی ای ک دارم رو هم ، دیگر نخواهم داشت .
میدونم تشکر بالاتر اینه که خوب بخونم و بیام پادکست ارائه بدم و بگم که ببین ب کمک این تالار بود که تا اینجا پیش رفتم
ولی همین تشکر لفظی فارسی هم خالی از لطف نیست .

خلاصه ک ای ول داری .

از آقا بهنام هم تشکر میکنم که ب سوالات خوب جواب دادن و شنیدن مصاحبه لذت بخش بود .

فقط یه چیزی : کیفیت صدا خوب بود
ولی دفعه بعد بهتر هم بشه انشالله .
بعضی جاها صدا کم و زیاد میشد به سختی میشد متوجه شد چی گفتید .
:rose:

7 پسندیده

awesome
very useful podcast

1 پسندیده

Hi everyone. I heard once that talking with a loud voice will help you to improve your intonation, confidence, talking without thinking and etc. I tried it for the very first time, at the first, it was a little strange, but after several minutes I got more relax. It was great. What’s your Idea about this method?! Have you ever tried such this methods? :grinning:

1 پسندیده