افزودن مجموعه داستان های کوتاه به زیبوک

2 پسندیده

تمامی کتاب های شرلوک هولمز برای اپ زیبوک ارسال شد :grin:

فردا، یا حداکثر پس فردا یا خیلی حداکثر پس اون فردا میاد.

لذت ببرید :joy::joy:

الان ساعت 2 و نیم شبه.

خدا شاهده از 10 صبح رو این مجموعه بودم. (تقریباً یکسره - فقط کمی استراحت، غذا و کلاس مکالمه با دوستان)

پس دوستان در نظر داشته باشید که چقدر یه منبع حاضر کردن طول میکشه :grin:

12 پسندیده

:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
جدا :hushed: :dizzy_face: :dizzy_face:
چندتا داستان کوتاه اضافه میشد راضی بودیما :heart_eyes:
:open_mouth:شرمنده کردید
خیلی ممنون :heart_eyes: :rose: :rose: :rose:

2 پسندیده

دستتون درد نکنه🌸مرسی از وقتی که میزارین

2 پسندیده

عهههههههه من اینو فارسیش رو خوندم. بی نظیره :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

2 پسندیده

مرسی آقا کامبیز :tulip::tulip::tulip::tulip::tulip:
خدا قوت :clap::clap:

3 پسندیده

سلام خیلی سپاس اصلا فکر نمیکردم به این زودی اضافه بشه :relaxed::blush:. خیلی ممنونم :clap::clap::rose::rose::rose:

بی نهایت تشکر. بابت این همه وقت و انرژی که شما در خدمت دوستان زبانشناسی قرار میدید. بهترین ها درمسیر زندگیتون. :rose::rose::rose::clap::clap::clap:

منم فارسیشو دارم حنانه جان. ولی دیدم انگلیسی بخونیم بهتره :heart_eyes::heart_eyes: اره کتابشو خیلی تعریف شنیدم :grin:

3 پسندیده

من برا بار دوم دارم تو اپ طاقچه میخونمش، اونا که نخوندن حتما بخونن :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

2 پسندیده

سلام
فعلا اون کتاب رو تموم نکردم (جمهوری افلاطون)،این کتاب درمورد چیه؟موضوعش؟چند صفحه-س؟فارسیش رو دارین؟بی زحمت اپلود کنین؟

1 پسندیده

بیندیشید-و-ثروتمند-شوید-IranSuccess.Com_.pdf (995.9 کیلوبایت)

البته خودم الان دارم دوباره داخل اپ طاقچه میخونمش چون مطمئن نبودم این نسخه کاملش باشه. تو زیبوک هم خوندش لذت خاصی داره، نسخه فارسی رو گذاشتم اما اگه تو زیبوک بخونید فکر کنم قشنگتر باشه

استاد @hnaseri و @YoKambiz معذرت میخوام نسخه فارسی رو اینجا گذاشتم ، دوستمون خواستن منم گفتم براشون بزارم. اگه ایراد داشته باشه، دستور بدین بر میدارم :hibiscus::hibiscus::hibiscus:

3 پسندیده

یه عمر شرلوک هولمز بخونید حالشو ببرید :grin:

خواهش میکنم. ممنونم از لطفتون :rose::rose::rose:

خواهش میکنم فاطمه خانوم. شما لطف دارید :rose::rose::rose:

ممنونم ازتون نسیم خانوم. :rose::rose::rose:

3 پسندیده

سلام اقا کامبیز خسته نباشید و ممنون بابت زحمت هایی ک میکشید یه سوال داشتم کتاب اهسته بسوزان کی اماده میشه؟ البته فک میکنم تهیه شده باشه اخه من خیلی مشتاقم بخونمش
@YoKambiz

2 پسندیده

سلام
ممنون حنانه خانوم بابت کتاب :tulip:
بعد اون کتاب این رو مطالعه میکنم بزودی،فردا تموم میشه اون کتاب،بعد این رو شروع میکنم،فقط چرا معذرت خواهی میکنین،مگر جرمی مرتکب شدین :grin:،یه کتاب-ع دیگه :grin:
داداش @YoKambiz امان نامه بده :grin: ،با حنانه خانوم کاری نداشته باش،از خودمونن :grin: :raised_back_of_hand:
خسته نباشین هر دو بزرگوار :raised_back_of_hand: :tulip:
یه سوال داشتم دوستان:
کسی کتاب فصل دیگر فریدون فرخزاد رو داره؟ممنون میشم اگه لینکی یا اگه دارین اپلود کنین،ممنون :tulip:
شبتون خوش :tulip:

2 پسندیده

اختیار دارین. مترجم کتاب کی هست؟ اگه راضی هست ترجمه شو به اسم خودش بذاریم توی اپلیکیشن زبانشناس :grinning: میتونید پیگیری کنید؟

2 پسندیده

سلام محدثه خانوم. متاسفانه خیر در دسترس نیست این کتاب.

من خیلی گشتم. هم صوتیش نیست و هم متنی.

2 پسندیده

ای بابا چه بد من فکر میکردم تهیه شده :slightly_frowning_face:اشکال نداره سعی میکنم کتابش رو پیدا کنم بخرم ممنون ازتون

1 پسندیده

https://www.betterworldbooks.com/search/results?q=0062736744
اینجا موجود نیست اقا کامبیز؟
@YoKambiz

1 پسندیده

سلام استاد بزرگوار
خداقوت :hibiscus::hibiscus::hibiscus:

آقای مهدی قرچه داغی

1 پسندیده

منظور من برای دانلود موجود نیسته.

البته فایل صوتیش هم خب باید باشه وگرنه نمیشه گذاشت تو اپلیکیشن. فعلا سیستمش رو درست نکردن.

اگه سیستم تغییر کرد میشه رو این کتاب ها حساب باز کرد. تهش اینو میخریم میزاریم.

2 پسندیده

@maryam

فقط میشه گفت اوووووف کامبیز تو کی هستی؟

:stuck_out_tongue::stuck_out_tongue::stuck_out_tongue:

11 پسندیده