کارتون مرد عنکبوتی نهایی در اپلیکیشن زوم

با سلام خدمت دوستان گرامی زبانشناس . درسی در دوره ی VIP آقای ای جی هوگ هست به نام بازی .ایشان در این درس درباره ی یکی از سوالات رایج زبان توضیح میدهند، و اونم این است که چرا بچه های کوچک خیلی خیلی راحت زبان یاد می گیرند اما بزرگتر ها با زحمت بسیار،ایشان مثال می زنند که مثلا اگر یه خانواده ی ژاپنی به آمریکا مهاجرت کنند شما می بینید که بعد از سال ها حضور در آمریکا بچه هایشان با لهجه بسیار عالی و روان صحبت میکنند .اما بزرگتر ها یعنی پدر و مادرشان به زحمت و با لهجه غلیظ ژاپنی می توانند با دیگران ارتباط برقرار کنند .واقعا فرق بین این دو گروه چیست ؟
به دلیل روش متفاوتی است که افراد بزرگسال با کودکان دارند .
افراد بزرگسال مدام به این قضیه فکر می کنند که یادگیری یک فرآیند کاملا جدی است و باید خیلی متمرکز و به دور از هر گونه حواس پرتی فقط و فقط به دنبال یادگیری باشند ،اما بچه ها چی ؟
بچه ها ،دقیقا عکس این روش انجا می دهند ،انها نه تنها به یادگیری به صورت یه جدی عمل نمی کنند ،بلکه سعی می کنند ان را با سرگرمی ادغام کنند.
مثلا کودکان ژاپنی به جای یادگیری گرامر های عجیب و غریب انگلیسی (که پدر و مادرشان انجام می دهند) می روند و دوستان آمریکایی پیدا می کنند با آن ها بازی میکنند .
اگر که موفقیت در یادگیری زبان را می خواهیم این همان روشی است که ما نیز باید انجام دهیم
(یادگیری انگلیسی همراه با سرگرمی )
برای همین تصمیم گرفتم دوره ای را برای شما عزیزان آماده کنم تا ضمن سرگرمی
.یادگیری انگلیسی را هم در کنار آن داشته باشیم
دوره ی مرد عنکبوتی نهایی
سریالی با دیالوگ های بسیار جذاب و طنز که در کنار لحظات هیجان انگیز
دقایق شیرینی را برای شما به ارمغان می آورد. هم اکنون در اپلیکیشن ZOOM .موفق باشید

16 پسندیده

به به بسیار عالی
خسته نباشید دوس عزیز :clap::clap::clap::clap:

3 پسندیده

سلام

خیلی ممنونم که این کارتون رو تهیه کردین.

فقط دوستان عزیزی که میخوان این دوره رو ببینن بعضی ادیزود هاش مشکل دانلود داره که انشالا نهایتا تا فردا درست میشه.

3 پسندیده

خیلی خیلی ممنون دوست عزیز

3 پسندیده

خیلی عالی ممنون.
فقط اینقدر منابع تو اپلیکیشن زبانشناس هست, انقدر تو اپ زیبوک هست توی زوم هم که هست, یعنی ما از صب تا شب هم بخونیم, بازم تا میخوایم برسیم یه چیز جدید اضافه میشه به این اپلیکیشن ها.
ادم دوست داره همه رو هم ببینه و بخونه و تمرین کنه, اما وقت کم. جالبتر که ادم ولعش زیاد میشه :drooling_face::yum:
واقعا ممنون برای تلاش و زحماتتتون

5 پسندیده

یه انیمه دوبله شده به زودی به زوم اضافه کنم قبضه کنه کل منابع زوم رو :grin:

ولی به کمک یه نفر که مهارت شنیداریش خوب باشه نیاز دارم

متنش ماشینیه باید یه نفر گوش بده و متنو اصلاح کنه.

البته اونقدر انیمه عالی ایه کسی پشیمون نمیشه ازش :wink:

10 پسندیده

سلام آقا کامبیز،داداش رجز می خونی،نداشتیما نذار منابع رو کنم بعدش …
بعدش دیگه منشوریه من خودم سانسورش میکنم ولی شما بگیر مطلبو :joy::rofl::smiley:
انیمه ژاپنی دوبله کردن به انگلیسی که معلوم نیست دیالوگ ها چیه ،بعد زیرنویس درست حسابی هم ندارهو ،بگم … بگم … پرونده رو کنم الان !
ممنون از همه دوستان امیدوارم که مفید باشه پکیج و البته تشکر ویژه از آقا کامبیز و آقای ناصری که بسیار کمک کردند در تهیه آن ،موفق باشید

3 پسندیده

ویدئوها الان همه باید درست باشن

فقط دوستان عزیز یک نکته ای برای اسکرول خودکار دقت کنید که توی فیلم ها و مطالبی که موزیک متن زیادی داره طبیعتا دقیق نیست. چون ما هنوز تفاوت موزیک رو از صدای اصلی نمیتونیم تشخیص بدیم. بنابراین بهتره توی این موارد اسکرول خودکار خاموش باشه و خودتون زحمت اسکرول متن رو بکشید. :blush:

2 پسندیده

یعنی راه حلی برای این مشکل وجود نداره؟
در مورد کارتون سیمپسون هم این مشکل وجود داره اسکرول خودکار 40-50 پاراگراف عقب میمونه
امیدوارم این مشکل بزودی حل بشه
@mht0017 ممنون از شما بابت تهیه این کارتون

3 پسندیده

https://kissanime.ac/Anime/Shingeki-no-Kyojin-Dub.34885/Episode-001?id=67457

داداش اینو دریاب خدایی.

کدوم انیمیشن همچین موسیقی متن و سکانس های خفن داره؟ :grin:

من خیلی وقته انیمه میبینم ولی انصافا این خیلی خیلی عالیه

واسه همین من حاضرم بابت این وقت بزارم و کامل آمادش کنم.

3 پسندیده

May I have this honour to help you my bro ?
If you have sth you need help, I’m on it :blush:

4 پسندیده

Awesome brother.

You’re on.

When I decided to start it, I’ll stay in touch with you in private massages

2 پسندیده

سلام میشه آپکه اپلیکیشن زوم رو برام بفرستین من هرچی گشتم پیدا نشد

من این رو در زبانشناس پیدا نکردم

در زبانشناس سینمایی هم هست

در کدوم قسمت زبانشناس هست