انتشار نسخه 7.0.14

من هستم :grin::grin::grin:، واسه فردا بلیط بگیرم حرکت به سمت رشت؟؟؟؟؟؟؟ :joy::joy::joy:

:joy::joy::joy:، شما تو ذهنت پلنگ تصور کن، قبوله :wink::wink:

دزدیدن چیه خب اکانتشو هک کنین بلدین :))

2 پسندیده

این حجم از محبت رو نمیدونم چطور جبران کنم. :joy:

آقا بیاید گوشی برای شما. من تسلیم

2 پسندیده

پس بی زحمت پستش کن که دیگه پول کرایه راه ندم :joy::joy::joy:، یعنی دزد به این پررویی دیده بودین :rofl::rofl::rofl:

1 پسندیده

بی زحمت منوی انگلیسی رو هم به اپ ها اضافه کنید

اسم کتاب ها فارسیه، یه جوریه :sweat_smile:

1 پسندیده

نه نمیخواد. بعدیش حتمن خروسه. خروس شد حتمن نشونش بده :))

جناب @golmirzaei خیلی ممنون بابت زحماتتون

میگم چرا یه سری کتاب ها توی زیبوک مثل تسلط کلا دانلود نمیشه برام ؟؟
ن عکس هاش میان و ن کلا صوت و متنش میاد

یه نکته دیگه هم که هست اینه که من تو زبانشناس تست کردم وقتی میزنیم دکمه های آبی رو سفید کنیم اسکرول میره بالا
چرا این اتفاق میفته??

من با اپلیکیشن زیبوک اصلا نمیتونستم ارتباط برقرار کنم به دو دلیل
اول اینکه تمشو دوست نداشتم که رنگشو تغییر دادم کلا نظرم راجبش عوض شد،یه همچین آدم ظاهر بینی هستم من :expressionless:
دوم که همچنان رغبتمو کم میکنه صوتش هست، یه جوریه
درسته نباید مقایسه کرد ولی خب وقتی من دهکده زبان گوش میدم خیلی لذت بخش تره برام تا اینجا… از یه طرف، برای ریدینگ انصافاً کتابهای زیبوک ارجحیت داره،
در هر حال کاش صوتش هم اینقدر یکنواخت نبود،
در پایان هم بسیار از آقای ناصری ممنونم که اینهمه امکانات مفیدی رو به صورت رایگان در اختیارمون قرار دادید

سلام همشهری
منظورتون از صوت یکنواخت چیه؟
متوجه نشدم. یعنی طرف بد میخونه؟
دقیقاً کدوم کتابها هستش

1 پسندیده

سلام

علی آقا بی زحمت قابلیت محاسبه زمان مطالعه ی کتاب بدون پخش صوت و قابلیت نشانگذاری مقدار مطالعه، این هم بدون در نظر گرفتن پخش صوت رو هم به زیبوک اضافه کن

پ.ن: من چون اکثرا کتاب ها رو بدون شنیدن صوت میخونم یکم سخته که جایی که خونده بودم رو پیدا کنم و مجبور میشم که تا آخر فصل بخونم که متاسفانه همیشه فرصت نمیشه یک فصل رو تا آخر خوند

6 پسندیده

سلام به همه
من به یه باگ برخوردم مشابه باگ آقا عادل عزیز @adeltaheri2016
من دیروز انگلیسی قدرت رو شروع کردم :grinning: و حدود ۳ ساعت مطالعه داشتم و تو آمار به درستی ثبت شد و مشکلی نداشت

همون‌طور که در عکس بالا می‌بینید مقادیر فوق خیلی بیشتر از سه ساعت میشه و جالب اینکه حتی قبل از اینکه این دوره رو شروع کنم این اعداد بودند و بعد از اون سه ساعت هیچ تغییری نکردند
@golmirzaei

آقای @hnaseri لطفا بررسی بفرمایید

خوب اون دکمه مخفی میشه در نتیجه سایز عوض میشه و …

مشکل اینه اینا اصلا تغییرات کمی نیستند. انشاالله فردا شب یک نظر سنجی قرار میدم که ببینیم قدم بزرگ بعدی در توسعه چه قسمت از نرم‌افزار باشه

لطفا همون موقع که مشکل ایجاد میشه یک پیام از داخل برنامه بدید چون من باید ببینم چه اتفاقی میوفته که بتونم مشکل رو بازسازی کنم یا حداقل حدس بزنم و حل کنم

2 پسندیده

خب بهتره که زیبوک در مقابل دهکده زبان چیزی کم و کسر نداشته باشه

1 پسندیده

جناب @hnaseri لطفا یه بررسی بکنید ببینید مشکل از کجاس!

برای من که دانلود میشن.

راهی که میتونم پیشنهاد کنم اینه برید قسمت تنظیمات و در قسمت تنظیمات عمومی بخش انتخاب سرور، از بین سرور یک و دو به صورت دستی انتخاب کنین و ببینین با کدوم دانلود میشه.

اگر با هیچکدوم نشد از قسمت ارتباط با ما پیغام بدین.

سلام و تشکر و خدا قوت خدمت تیم زبانشناس
میگم چقدر خوب میشه که ایشالاه در آینده بشه قابلیت هایلایت متن رو به زیبوک افزود مثلا وقتی جملات و عبارات مهمی ببینیم که بخایم داشته باشیم… چون اپ های کتابخوان فارسی این قابلیت رو دارن ولی اپ های انگلیسی من فعلا ندیدم
بنابراین چقدر عالی میشه زبانشناس تو ارائه این موضوع جزو اولین ها و بهترین ها باشه . و خیلی عالی تر میشه که بعد همه این عبارات هایلایت شده رو بشه در یک بخشی پشت هم داشت که زیر هر عبارت هایلایت شده ، مثلا درج بشه از چه کتابیه.
:blush::grin: حتی بشه گزینه انتخابی گذاشت واسه رنگ هایلایت
در کل بازم تشکر از همه لطف و محبتتون
:rose::rose::rose:

4 پسندیده

دقیقا منم حدود یکی دو هفته پیش این نظر رو به جناب گل میرزایی دادم ولی فک کنم مورد قبول واقع نشد…:disappointed_relieved:

عه من کامنتارو نخوندم
ولی مطمئن باشید اگر ایده ای قابلیت اجرا داشته باشه و مفید باشه
تیم زبانشناس حتما در اون زمینه اقدام خواهد کرد.
:rose::rose:

1 پسندیده

سلام دوستان.
نرم افزار زبانشناس من آپدیت نمیشه، توی گوگل پلی هم نمی تونم آپدیتش کنم.

در حالت آفلاین هم عکس ها رو نشون نمیده!:frowning::frowning::frowning::cry:Screenshot_20180919-222341|236x500