انتشار نسخه 7.0.14

در بخش ارتباط با ما هم پیام دادم، ولی گفتن مشکلی نداره!!!

نه خوب این ساده نیست که توی دو روز انجام بشه و اضافه بشه

شما از نسخه کافه بازار دارید استفاده میکنید بنابراین نمیتونید از گوگل پلی اپتون رو آپدیت کنید.
در مورد مشکل همگام سازی من خدمتتون عرض کردم همگام سازی ربطی به مشکل به‌روزرسانی نداره و این دو مشکل از هم جدا هستند. فکر کنم اشتباه برداشت کردید.
در مورد مشکل همگام سازی هم این رو خدمتتون عرض کردم:

در مورد مشکل همگام سازی به نظر میرسه برنامه زیبوک در ارتباط دچار مشکل شده. لطفا یک بار گوشیتون رو ریستارت کنید. اگه مشکل برطرف نشد از داخل زیبوک یک پیام برای ما ارسال کنید.

بله اطلاع دارم کار یکی دو روز نیست کاملا درسته…
چون بعد ار این پیشنهاد واکنشی نشون ندادین گفتم شاید موافق نیستین…
اگر موافق هستین که چه بهتر و ماهم از تلاش و زحمت شبانه روزی شما برای اپ ها بی خبر نیستیم :rose:

سلام سرعت تند داستان های اصلی پکیج داستان واقعی کی اضافه میشه؟

یکی از قسمتهایی که از اول تا به حال اصلا تغییر نکرده قسمت تقويمه . به نظرم یه کم تغییر در این قسمت بد نیست مثلا پیدا کردن روزها در این تقویم خیلی سخته اگه یه طوری بشه که در هر مربع عدد اون روز نوشته بشه خیلی راحت تر میشه فهمید در یک ماه چه روزی کم کارتر بودیم و چه روزی پر کار تر . البته در حد یه پيشنهاده

نه منتظرم یکم استیبل بشه یه نظر سنجی بذارم ببینم چکار کنیم

@hnaseri

پیشنهاد خوبیه. البته فکر کنم نوشته یک مقدار ظاهر رو شلوغ میکنه. به نظرم بهتره یک طوری نشون بدیم دقیقا ماه کجا میوفته (مثلا یک کادری دورش بکشیم) و در کنار این امکان کلیک کردن روی نقاط رو بذاریم که بعد از زدن جزئیاتی رو نشون بده. البته ایده من هم خامه :wink::wink:

2 پسندیده

باسلام و خسته نباشید خدمت اساتید @golmirzaei و @hnaseri.بنده موقع به روز رسانی از بازار با این پیغام مواجه میشم.

ممنون از کمکتون…

فعلا از اینجا بگیرین:

از اینکه دیر جواب میدم عذر خواهی میکنم.
برنامه را از کجا دانلود میکنید؟

1 پسندیده

سلام و خواهش میکنم جناب @golmirzaei .از بازار دانلود میکنم.

جناب @golmirzaei
من اپ زبانشناس رو از بازار آپدیت کردم ولی موقع نصب این پیام رو میده

خیلی متاسفم که باید خدمتتون عرض کنم به دلیل یک سری مشکلات امکان به‌روزرسانی نسخه‌های قدیمی کافه بازار وجود نداره. شما نیاز دارید که نسخه فعلیتون رو با نسخه جدید عوض کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر از صفحه زیر استفاده کنید
https://zabanshenas.com/cafe-update/
توصیه میکنم الان که دارید این کار را انجام میدید نرم‌افزار رو از یک فروشگاه دیگه دریافت کنید تا از مشکلات احتمالی آینده جلوگیری کنیم.

اگر شما هم از نسخه کافه بازار استفاده میکردید از قسمت اول پاسخم استفاده کنید

لطفا برای ادامه بحث از تاپیک نسخه جدید استفاده فرمایید.