معرفی موسسه زبان انگلیسی مناسب در تهران

سلام :hugs:
میدونم که شاید تاپیک مناسبی برای این جمعی که اکثرا از موسسه زبان ها ناراضی اند (مثل خودم) نباشه ولی خب یکسری افراد( باز هم مثل خودم :roll_eyes:) نمی تونند فقط و فقط سلف استادی کنند ( البته بگم که این چیزی از جذابیت ها و فواید فوق العاده نرم افزار زبان شناس کم نمیکنه و انقدری یادگیری باهاش فان هست که خستگی ای وجود نداره)
خلاصه من نمی تونم خودم رو ملزم به خوندن یا دیدن فیلم و کارتون و تحلیل و …کنم حتی با وجود اهداف و برنامه ریزی جذاب :expressionless:و واقعا نیاز به یک اموزشگاه با اساتید سختگیر و حرفه ای و کلی کار و تکلیف و البته هزینه معقول در تهران دارم که تو این دو سالی که تا گرفتن ایلتس وقت دارم کمکم کنه
حالا لطفا شما راهنمایی کنید که کجا میرفتین ؟ میرین؟ خوب هست؟ بد هست؟ و…
ممنون :cherry_blossom:

6 پسندیده

سلام

من حقیقتش کلآ دو بار کلاس رفتم و اخریش هم 2 سال پیش بود نمیتونم بگم کجا خوبه ، چون تجربه خاصی ندارم اما یکی از دوستان ایران استرالیا میره و راضیه

خوب در کل آیلتس شده مثل کنکور بیشتر باید نکته بلد باشی و میشه گفت نیاز هستش کلاس برید و ترفند ها رو یاد بگیرید هر چند که همین موارد هم تو اینترنت میشه پیدا کرد.

اما بیشتر میخواستم این رو بهتون بگم اگه در خودتون ویژگی self-study رو ایجاد نکنید همیشه به مشکل میخورید و منتظر کلاس و شرایط عالی و … هستید در واقع self study یعنی در تمام شرایط آماده مطالعه هستم.سعی کنید این ویژگی رو در خودتون بوجود بیارید و این رو هم بگم کسایی که self study کار میکنن لزومآ سخت گیری نمیکنن برای خودشون
اتفاقآ راحت میگیرن نمونش خودم کی حوصله داره این همه راه رو بره آموزشگاه و برگرده ترافیک و. … هم در نظر بگیر حالا مترو هم روش :rofl::rofl::rofl::rofl: چه شود.به عنوان مثال من خودم چندین بار برنامه ریزیم رو تغییر دادم و یه برنامه جدید ریختم هر بار از دفعه اول هم راحت تر . سخت نگیرید self study خیلی حال میده.کلاس هم اگه رفتید در کنارش تمرین زیاد تو خونه داشته باشید.

موفق باشید

20 پسندیده

حرف حساب جواب نداره :grin::grin::clap::clap::clap:

6 پسندیده

سلام اموزشگاه ایران اروپا خیلی خوبه
۲۴ جلسه و کلاس جانبی رایگان داره .
و خیلی خوبه .

4 پسندیده

اونی که این تاپیک رو زده فک کنم الان داره تو آمریکا علیه ترامپ شعار میده. دو سال!

10 پسندیده

اوه دقیقا
خود شخص دوسال پیش گفته تا دوسال اینده میخوام ایلتس بگیرم
پس حتما تت الان گرفته

7 پسندیده