وقت کم منابع زیاد !

تبریک میگم به پشتکار شما و تیمتون :clap::clap::tulip:

وقتشه با چندتا اکانت فیک لایتنرو ببریم بالا :joy::joy::joy::joy:

5 پسندیده

:ok_hand::ok_hand::clap::clap::clap::clap::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
چه هیجان انگیز

5 پسندیده

سپاسگزارم. :heart_eyes:واقعا عالی میشه. دست مریزاد. خدا قوت.:heart_eyes:

3 پسندیده

بنده شخصا به این نتیجه رسیدم همه ی ما ها وقت به انداره کافی داریم.فقط بایستی یه کم از تفریحات و خوابمون بزنیم و اینکه دقیقا اولویت رو به چی اختصاص بدیم؟؟!..با یه برنامه ریزی میشه به همه کارها رسید.

5 پسندیده

لایک😄
منم دقیقا همینو میگم…

1 پسندیده

جالب بود نیاز داشتم همینو یکی بهم بگه:joy::v:
ممنونم از توضیحاتتون

1 پسندیده

سلام آقای کامبیز خسته نباشید
راستش من متنتون رو کامل نخوندم ولی اجمالی ک بهش نگاه کردم متوجه شدم: انتخاب منبع پر منفعت و تکرار اون:thinking::ok_hand:t2::ok_hand:t2:

حالا من باید بگم من امسال میخوام کنکور منحصرا زبان بدم و احتمالا میدونید ک توی کنکور زبان دایره لغت باید در حد تافل باشع
و تا اندازه ای که دقیق نمیدونم اصطلاح هم مهمه:sweat_smile::seedling:

و در آخر هم گرامر ک اونو شکر خدا تا مقداری میدونم چطوریه

حالا میشه باتوجه ب نیازم بهم پیشنهاد بدید ک تو این ۸.۹ ماه کدوم بخش های زبانشناس رو کار کنم؟؟ (روزانه حداقل ۱ ساعت)

خوشحالم میکنید کمکم کنید:upside_down_face::rabbit2::blossom:

1 پسندیده

اکستنشنشو تو کروم نصب کردم نرم افزارشم تو موبایل هر لغتی که سلکت بشه یا کپی کنی معنیشو میگه چیز خفن و پرسرعتیه :love_you_gesture:

1 پسندیده

دقیقا منم الان دارم ۱۲ساعت کار میکنم،برای خوندن انگلیسی از تایم استراحتم میزنم،چون واقعا عاشق زبانم

1 پسندیده

فرندز رو از اول تا اخر ببین کفایت میکنه

2 پسندیده

سلام،ببخشید فرندز چیه؟

1 پسندیده

اقا کامبیز چه خبر ازین سورپرایز بزرگ ؟؟ :thinking::joy::joy:

1 پسندیده

یک سریال هستش دوست عزیز

1 پسندیده

سورپرایز که حاضره لایتنر تغییر نکرد :joy: :joy:

2 پسندیده

ای بابا یه صحبتی باید با اقای ناصری و گلمیرزایی داشته باشین پس ما همچنان باید تو کف این سورپرایز باشیم فک کنم:joy::joy:
ادم کنجکاو همیشه تو کف میمونه :joy::joy:

2 پسندیده

بهترین سریال برای اموزش زبان. من خودم تازه شروع کردم. هر روز یه قسمت. خیلی عالیه

1 پسندیده