پشنهاد توسعه نرم‌افزار (نظر سنجی اضافه شد)

متشکرم …چه سخت میشه گوش دادناشون. ما که توانایی هامون بالاست :face_with_monocle::woozy_face::lying_face::thinking::face_with_raised_eyebrow: ان شاءالله که همه همین طور باشن و راحت باشه براشون کار کردن با این دوره

پس، دیگه پرونده متن گذاشتن برا این دوره ها، باز نشده کنسل شه

دست شما نیست متاسفانه/خوشبختانه این مورد
ان شاءالله! اگه یه روزی مدیر سایت شدید، بفرمایید همه با کارت ملی هوشمند ثبت نام کننو ثبت احوال هم تایید کنه…نام کاربری شون رو حتما خودتون انتخاب کنید. :upside_down_face:
چه روزی بشه اون روزگار :star_struck:

در هر حال، ممنونم که شما انتخاب شدید برا پاسخ دادن به درخواست اینجانب مبنی بر اضافه کردن دوره ها و صبورانه پاسخ دادید…خدا قوت :pray::muscle::pray:

2 پسندیده

شاعر میگه : هه… :sunglasses::smirk::joy:

5 پسندیده

امان‌ از شاعرهای این دوره زمونه :joy:

5 پسندیده

در کل شوخی میکنم
اصلا برام مهم نیست کی فیکه کی نیست

:neutral_face: خودم پاسخ دادم
مگه تیم ملیه که انتخابم کنن؟ :smile:

3 پسندیده

اقای ناصری اگه برنامه طوری طراحی بشه که قسمت replay رو به صورت a و b پخش کنه عالی میشه.
مشکلی که الان داره اینه که ab رو خودش به صورت پیشفرض انتخاب میکنه

2 پسندیده

اگر بخش )مورد علاقه) به اپلیکشن اضافه بشه عالیه
معمولا با علامت ستاره در اپلیکیشن ها یا ختی پلیر های موسیقی دیده میشود. مثلا ممکنه من
از بسته نیمچه داستان قسمت ۱۰۰ رو بپسندم با علامت ستاره میتونه بره توی قسمت مورد علاقه @h
@hnaseri

6 پسندیده

این گزینه اضافه بشه که خیلی کاربردیه
قبلاً منم همین پیشنهاد رو دادم ، ببینیم آپدیت بعدی گزینه مورد علاقه اضافه میشه یا نه

4 پسندیده

سلام.یکی دیگه از کارهایی که برای لایتنر میشه کرد زمانبندی درسهاست که تو هیچ نرم افزاری ندیدم.وقتی یه درس رو خوب یاد گرفتیم " هرکس متناسب با تعداد دفعات خودش"یه دکمه کنار درس طراحی بشه که با فشردن اون لینک درس به لایتنر اضافه میشه.اینجوری روی زمانهای مناسب طراحی شده که فرمول داره مثلا 3 روز بعد 1 ماه بعد 3 ماه بعد و 6 ماه بعد …لینک درسهارو به نوبت لایتنر جهت مرور اعلام می کنه.با این روش یه راه استاندارد برای مرور درسها وجود داره .یکی از دوستان پیشنهاد داده بود که لایتنر یه ویجت جدا بشه که فکر کنم عالیه اینجوری تو ترافیک هم میتونین اعلان های لاینتر رو بررسی کنین و مناسب زمان مرده لغت یا درس مرور کنیم

5 پسندیده

سلام @hnaseri

تو بخش ترتیب چینش، 4 بخش “ترتیب اصلی، آخرین مطالعه، سختی صعودی و نزولی” اومده

با توجه به اینکه، متاسفانه تو اپلیکیشن بخشی برای جست و جوی کتاب تعبیه نشده، لطفا حداقل در مورد بخش هایی همچون کتاب های ساده، مصور و بخش های مشابه، که شامل چندین کتاب هستن، به بخش چینش، چینش بر حسب حروف الفبا رو هم اضافه کنید. متشکرم

8 پسندیده

سلام و وقت بخیر. ببخشید امکانش هست که برای گزینه تکرار، شرایطی فراهم بشه که قسمت هایی از متن رو جدا کنیم و بذاریم روی تکرار و نه لزوما فقط کل متن؟ مثلا در قسمت ESL پادکست، در هر پادکست اول متن مورد نظر با سرعت آهسته خونده میشه ، بعد توضیح کلمات رو داره و بعدم همون قسمت متن اصلی با سرعت نرمال. میشه که فقط قسمت اول و آخر پادکست رو بذاریم روی تکرار و بخش توضیح کلمات روی تکرار نباشه؟

4 پسندیده

سلام :slightly_smiling_face:
پیشنهاد:اضافه شدن امکان اینکه بتونیم منابع خودمون (pdf یا epub) به همراه فایل صوتیشون رو توی محیط زبانشناس بخونیم.
با توجه به قابلیت منحصر بفرد دنبال کردن متن توسط اپ، هر کسی می‌تونه بدون اینکه فضایی از سرور زبانشناس اشغال بشه کتاب‌های مورد علاقه خودش (حتی کتاب‌های تخصصی) رو توی زیبوک بخونه و از این امکان بهره‌مند شه، حتی منابع کنکور ارشد و دکتری هم می‌تونن توی محیط‌ زبانشناس مطالعه بشن که خودشون باعث جذب کلی کاربر میشن.

6 پسندیده

عرض سلام دارم
فکر می کنم اگه بتونیم یه جایی تو اپ، تمام لغاتی که تو زبانشناس اعلام کردیم که بلدیم رو ببینیم، امکان خیلی خوب و کاربردی باشه؛ و همچنین لغاتی که اعلام کردیم بلد نیستیم.

3 پسندیده

به مورد هفت رای بدید
با تشکر😂

2 پسندیده

بچه ها خواهشا لینک رو باز کنید نظرتون رو در رابطه با یه امکانات جدید در زبان‌شناس بفرمایید لطفا ج

3 پسندیده

چرا یه امکان ساده‌ای مثل خروجی تکست یا اکسل گرفتن از لغات لایتنر وجود نداره؟ واقعا اینجوری وقتی تعداد لغاتها میره بالا کنترلش خیلی سخت میشه، مخصوصا اینکه بعضی کلمات خیلی بهم نزدیکند شاید سه بار یه کلمه تکرار شده باشه، نمیفهمیم کلا چی رو یاد گرفتیم، با منابع دیگه نمیشه ترکیب کرد، خیلی بده کلا

1 پسندیده

شروع مجدد و رست برنامه در ویرایش جدید حذف شده. این گزینه برای من خیلی مهم بود. تا بحال چند بار از نو شروع کرده بودم. بخصوص برای پبدا کردن لغاتی که حفظ نسده اند یا بی نظمی های لایتنر ناشی از پشت گوش انداختن و تلنبار شدن

2 پسندیده

موقعی که در متن با کلمه ای برخورد می کنیم که قبلا در لایتنر گذاشته ایم میتونیم همونجا اون رو چک کنیم که خوبه
اما جمله ای که کلمه رو از اونجا به لایتنر منتقل کرده ایم در این حالت در دسترس نیست (فقط تو جعبه لایتنر تحت عنوان مثال ارائه میشه) و این احتراما به نظر بنده یک نقصه
چون گاهی ما معنی یک کلمه رو بلدیم، اما میخوایم در قالب اون جمله خاص یادآوری بشه
ممنونم

فعلا حذف دکمه “نمیدانم” بزرگترین و فاحش ترین مشکل نسخه جدید زبانشناس هست.

1 پسندیده

2 posts were merged into an existing topic: پیشنهادات در مورد اپلیکیشن زبانشناس

سلام

اگه تم بیشتری اضافه میکردید عالی میشد