پشنهاد توسعه نرم‌افزار (نظر سنجی اضافه شد)

مورد سومی رو من هم موافقم. و بنظرم خوب میشد اگر مراحل لایتنر حداقل به هفت مرحله توسعه پیدا کنه

5 پسندیده

در واقع خیلی خوب میشد اگر به یادآوردن کلمات دست کم بصورت دلخواه میتونست از طریق رایتینگ باشه

4 پسندیده

این آپشن مطالعه بدون پخش رو من آخرش نفهمیدم چیه؟

مگه نمیشه صدای گوشی رو قطع کرد و دکمه پخش رو بزنیم که مطالعه بدون پخش محسوب بشه؟ یا اصلا دکمه پخش رو نزنید و دستی اسکرول کنیم؟

3 پسندیده

فکر میکنم بهبود جعبه لایتنر در اولیت اولیت هست !!

یه سوال بپرسم این وسط ازبچه هایی که از انکی و دهکده ی زبان استفاده کردن …اینا جعبه لایتنرشون از یه سیستم پیروی میکنه ؟؟؟

4 پسندیده

یه شیوه که در واقع بدون پخش صوت بتونه زمان مطالعه را محاسبه کنه.دقیق نمیدونم شیوه ی حساب کردن تایم به چه شکلی میتونه باشه ولی بنظر من میتونه اینطور باشه که وقتی یه کتابو باز میکنیم وکلیک میکنیم اون فاصله ی کلیک کردن هارو که به سمت پایین اسکرول میکنیم, برنامه میتونه این فاصله زمانی بین اولین کلیک وآخرین کلیک رو محاسبه کنه

3 پسندیده

منظور اینه اولا صوت دانلود نشه. ثانیا زمان مطالعه در آمار لحاظ بشه.

5 پسندیده

سلام
طبق تجربه من قطعا انکی از سیستم بهتری پیروی میکنه.

برای مثال وقتی لغت جدیدی رو توی لایتنر انکی در حال یادگیریش هستی مرور بعدی بعد از 10 دقیقه میره برای 1 روز بعد.

اما توی لایتنر دهکده مرور بعدی بعد از 10 دقیقه میره برای 2 روز بعد، که فکر میکنم این فاصله زمانی برای شروع یادگیری یک لغت جدید زیاد هست وباعث میشه لغت فراموش بشه

8 پسندیده

خب این راهی که شما میگید، یه جورایی دور زدن سیستم هستش و به این خاطر این کار را می کنید که نرم افزار در این زمینه راهی نگذاشته. در واقع با قطع کردن صدا و مطالعه متون، یه آمار اشتباه برای خودمون درست می کنیم. چون اون زمانی که صدا قطع هست و مطالعه می کنید نباید جزیی از زمان مربوط به شنیدن حساب بشه و به نظرم بهتره دوستان دو زمان مجزا برای شنیدن و خواندن در نظر بگیرن و در آمار هم به همین صورت دو زمان مطالعه مجزا باشه.

9 پسندیده

ادامه دادن بحث از پشنهاد توسعه نرم‌افزار (نظر سنجی اضافه شد):

با عرض سلام و خسته نباشید و ممنون از تهیه کنندگان اپ خیلی خوب زبانشناس
به نظر من اگه خلاصه ای از “نحوه مطالعه پیشنهادی” هر قسمت در ابتدای هر دوره ضمیمه شود از بسیاری از سردرگمی های مربوط به چگونگی شروع هر دوره مثلا “داستان های واقعی” و … و خواندن نظرات مختلف بی نیاز شده و مطالعه روند بهتری پیدا میکند.

9 پسندیده

سلام.نرم افزار عالیه.به نظر من نشانه گذاری نداره .که کتاب یا متنهای طولانی را وقتی خارج شدیم دوباره با نشانه گذاری ادامه بدیم.این حالت آخرین مطالعه فقط جلوی دست و پاست مثلا وقتی وارد میشی و می خوای لغت مرور کنی باید وارد و خارج بشی تا از روی دکمه مرور کنار بره.نشانه گذاری هر هنگام مطالعه ضروری به نظر میاد.باتشکر از زحمات همه اعضاء و برنامه نویسها.

6 پسندیده

سلام
شما از هر جایی که پخش رو قطع کنید دفعه بعد از اونجا پخش مجدد شروع میشه. اگر منظورتون نشانه گذاری در حالتی هست که درس پخش نمیشه باید به گزینه مطالعه بدون پخش رای بدید.

4 پسندیده

سلام.برای بهبود تلفظ و لهجه اگر امکان ضبط صدا و مقایسه اش را هم اضافه کنید خیلی خوب میشه. و همچنان متشکرم از امکانات عالی برنامه.

8 پسندیده

این عالیه. منم موافقم

5 پسندیده

آره محلی که اون نشانه بالا میاد بعد از ورود به اپ واقعا مزاحمه. بهتره ی جای دیگه براش درنظر بگیرن

5 پسندیده

به نظرم یه چیزی که میتونه برای توسعه این نرم افزار خیلی خوب باشه امکان ثبت ساعت مطالعه به صورت دستیه.خیلیا مثلا حین ورزش با پلیر گوش میدن،با ثبت ساعتش میتونن امار مطالعه خودشون رو نگه دارن. یا سر کار با سیستمت گوش میدی و اخر به ساعات مطالعه خودت اضافه میکنی. همین گزارشاتش یه دنیا ارزش داره و انگیزه میده

4 پسندیده

امکان تقلبش خیلی بالاس :sweat_smile::grin:

6 پسندیده

با دستت اگه روش بکشی به سمت چپ میره…و نیاز نیست خارج بشی از برنامه

6 پسندیده

من فکنم منظورشون…او پنجره که تو اول صفحه باز میشه و نشون میده که اخرین مطالعه کدوم درسه هستش…اون پنجره میفته رو گزینه لابتنر و با کشیدن دست روش به سمت چپ میره…فکنم دوستان از برنامه خارج میش و دوباره وارد برنامه میشن تا اون پنجره از اونجا بره که برن تو لایتنر

7 پسندیده

دستتون درد نکنه. ی خانواده رو از نگرانی درآوردید.:grin::sweat_smile: معضلی شده بود این یادآور

4 پسندیده

سلام و عرض ادب

احتراما پیشنهاد داشتم.

در بعضی از آموزش هایی که فیلم داره، اگر امکانش باشه که با ضربه زدن به صفحه موبایل روی فیلم، فیلم به صورت فول اسکرین بشه، خیلی بهتره.
مثلا : فیلم آموزشی آموزش نرم افزار پایتون، قسمتی که داره محیط نمایش را نشان میده، صفحه موبایل خیلی کوچک هست و زیاد خوانایی نداره.
با سپاس و تشکر از زحمات شما.

8 پسندیده