پشنهاد توسعه نرم‌افزار (نظر سنجی اضافه شد)

با سلام و عرض ادب

احتراما میخوام پیشنهاد کنم یک کلید در صفحه اصلی نرم افزار زبان شناس تعبیه بفرمائید تا با زدن اون، مستقیما به تالار گفتگوی زبان شناس وارد شوییم.

راه رسیدن به تالار گفتگوی زبان شناس در حال حاضر در نرم افزار زبان شناس، خیلی طولانی هست.

تالار گفتگو خیلی مفید و کاربردی هست. من به شخصه در این ۳ ماهه اخیر، خیلی مطلب از نظر و کامنت دوستان بزرگوار در تالار گفتگو، یاد گرفته ام.

تعبیه این کلید، کارایی و دسترسی و استفاده تالار گفتگو را بین کاربران نرم افزار زبان شناس، توسعه میده.

با سپاس و تشکر از زحمات شما و آرزوی موفقیت روزافزون.

6 پسندیده

سلام

به مورد «بهبود امکانات پخش کننده» رای بدید.
البته این چیزی که میفرمایید برای PC هست. برای گوشی معمولا با چرخش دستگاه انجام میشه

بله این رو توی لیست توسعه‌های کوچک قرار دادم. باید جای مناسبی براش پیدا کنیم

6 پسندیده

بله، همین منظورم هست. خیلی میتونه خوب باشه.:sunglasses:

3 پسندیده

پیشنهاد میکنم به دلیل کاربرد زیاد تالار گفتگو برای دوستان و لزوم دسترسی سریع و آسان، در صفحه اول نرم افزار زبان شناس ، اون پایین کنار 4 گزینه موجود فعلی (تقویم، لایتنر، پیام، پشتیبانی)، قرار بگیره.

5 پسندیده

لطفا قابلیت جستجو را در برنامه قرار دهید واقعا یک نیاز ضروری میباشد. با تشکر.

3 پسندیده

جستجوی چه چیزی؟    

3 پسندیده

سلام.بنده با ایمیل هم به آقای ناصری عرض کردم قبلا تو هر درس وقتی وارد بخش فارسی می شدی نظرات بقیه در مورد همون درس دیده می شد. خیلی وقتها بصورت تصادفی ترجمه های بهتری می دیدم.اما حالا وارد تالار اصلی می شی که هیچ نظمی نداره .کاش حداقل موضوعات طبقه بندی کلی می شد.مثلا همه متفرقه ها یکجا ،مسائل مربوط به ترجمه یک جا .کلا اینجا همه چی درهمه.حتی بخش توسعه هم طبقه بندی نیست.مثلا تاپیک ارتقاء پخش کننده یا تاپیک ارتقاء لایتنر.جای یه چت روم که حسابی خالیه.پیشنهاد یه نرم افزار مکالمه کامل رو هم دادم.چون خدایی بقول آقای کامبیز هرچی گوش کنی و بخونی تا مکالمه نکنی بی فایده است.یه چت روم صوتی و نوشتاری حسابی و یه نرم افزار مکالمه خیلی لازمه.خواهشا کسی از اعضاء یه چت روم سراغ نداره معرفی کنه؟شایدم داریم من متوجه نشدم. از همه دست اندر کاران و اعضاء برای ارتقاء نرم افزار خوب و قوی زبانشناس تشکر می کنم خدایی دز اعتیادش خیلی بالاس!!!

4 پسندیده

میشه با عکس توضیح بدید که دقیقا چی درهم هست؟ بخش تاپیک داخل نرم افزار منظورم هست.

3 پسندیده

سلام. اول از همه جا داره تشکر کنم از کسانیکه زحمت کشیدن برای ساخت این برنامه. بنظر من حسن بزرگ این برنامه تشکلی است که تشکیل داده و اینکه به تمام نظرات پیشنهادات با احترام پاسخ میدن وگرنه هممون میدونم تمام این مطالبی که در این برنامه وجود داره قابل دانلود از طریق اینترنت است (کاریکه من قبلا انجام دادم اما چون برنامه ریزی نداشتم و کسی یا چیزی نبوده منو تحریک به خوندن کنه تمامی اونها فقط بصورت آرشیو باقی موندن)، اما یه نظر دارم. من سالها قبل یه نرم افزار به نام Radio English داشتم که این برنامه حاوی تراک های اخبار بی بی سی، سی ان ان، وی او ی و… بود. مثلا من عاشق اخبار بی بی سی بودم. هر تراک حدود 4-5 دقیقه و با صدای اورجینال و همون سرعت بود که پس از دانلود صدا متن هم ظاهر می شد. خیلی خوب بود اما متاسفانه این برنامه به دلایلی که نمیدونم دیگه کار نکرد و از پلی استور حذف شد. حتی به چند تا از دوستام که اونور آب هستند هم سپردم اما اونا هم میگفتن که از پلی استور حذف شده. متاسفانه دیگه نتونستم برنامه پیدا کنم که اخبار رو بصورت صوتی ارائه بده (برنامه های موجود بصورت تصویری هستند که نیاز به یوتیوب است). اگر بشه همچین بخشی به برنامه اضافه بشه عالی میشه. ببخشید زیاده گویی کردم. باز هم ممنونم

4 پسندیده

سلام
لطفا top 10 برای زنجیره و سطح کل اعضا داخل گزارشات نرم افزار در نظر بگیرید که بفهمیم الان کجای کاریم.

4 پسندیده

سلام
اگر ممکنه اعداد مجموع و میانگین رو از حالت اعشاری به صحیح تبدیل کنید که بفهمیم دقیقا چقدر کلمه بلدیم.

4 پسندیده

@aa200722008 سلام دوست عزیز یه نرم افزار فوق العاده کاربردی برای مکالمه با خارجیا
opentalk هستش.
خیلی نرم افزار خوبیه.

3 پسندیده

سلام اگه داستان های که زیبوک گذاشته میشه ترجمه داشته باشه بهتره مثل دهکده زبان

3 پسندیده

سلام.تشکر.شما استفاده کردین؟

3 پسندیده

@aa200722008
بله استفاده کردم. دوتا نرم افزار فوق کاربردی برای ارتقای مهارتهای زبان
Tandem و Open talk هستن.
Tandem
برای چت کردن و رایتینگ بینظیره و
open talk
هم برای اسپیکینگ.

2 پسندیده

با تشکر از تیم توسعه دهنده که خیلی پرتلاش هستند. یه پیشنهاد داشتم که نمیدونم کسی اشاره کرده یا نه.
به نظرم اگه حالت پخش مخصوص هنگام رانندگی وجود داشته باشه خیلی عالی میشه مثل نرم افزار کتاب fidibo
چون هنگام رانندگی نیازی به مشاهده متن نیست و فقط به یک پخش کننده ساده و بزرگ احتیاجه. در این وضعیتی که الان هست کار کردن با پلیر هنگام رانندگی خیلی سخته

4 پسندیده

سلام دوست من @Ali_Sh

امکانش هست.

در داخل درسی که قصد مطالعه به هنگام رانندگی دارید، اون پایین سمت چپ، گزینه تکرار وجود داره، اگر اونو بزنی، تا موقعی که قطع نکنی، برات اون درس را تکرار خواهد کرد.

البته یادآوری این نکته مهم است :

مطالعه زبان انگلیسی به تمرکز حواس و دقت نیاز داره ( موقع رانندگی باید شش دانگ حواس شما به رانندگی باشه تا خدای ناکرده دچار حادثه نشید)

3 پسندیده

سلام ممنون بابت پاسختون
با امکانات پلیر آشنا هستم حالت تکرار خوبه ولی منظور من چیز دیگه ایه. امکانات ساده ای مثل برگشت به جمله قبل و یا توقف پخش و اجرا مجدد
من تجربه کردم یکی از بهترین موقعیت های یادگیری زبان وقتیه که به تنهایی در حال رانندگی هستید
میتونید گوشی را به پخش خودرو متصل کنید و با صدای بلند جملات را به همراه گوینده تکرار کنید.
البته کار کردن با یک پلیر ظریف مثل نسخه فعلی واقعا میتونه خطر ساز باشه. من گاها جملاتی را که متوجه نمیشم و میخوام به جمله قبل برگردم خیلی احتیاط میکنم.
نرم افزار کتاب که معرفی کردم توسعه دهندش دی جی کالاست و من چندین کتاب صوتی را حین رانندگی با این نرم افزار مطالعه کردم.

2 پسندیده

اگر می‌شد امکان پخش به صورت جمله به جمله هم اضافه شود
یا امکان ضبط و کنترل تلفظ

3 پسندیده

سلام
خواهشا مسئولین به مشکلات رسیدگی کنند:دی
هر چی در نظر داشتم بگم دیدم دوستان عرض کردند ولی من باب یاداوری دو مورد از مهمهاش که به نظرم میرسه
خروجی تکتست از لایتنر به این صورت که کلمه بعد با یک تب مثال را بنویسه.
همچنین کلمات چند بخشی رو هم بشه اضافه کرد.
موفق باشید.

4 پسندیده