به روز رسانی زبانشناس

سلام به همه ی دوستان
میخوام تشکر کنم از سازندگان آپ زبانشناس و دوستانی که به بهتر شدن برنامه کمک میکنن،
نکته ای که میخام بهش اشاره کنم اینه که با اومدن زیبوک و زوم احساس میکنم زبانشناس به حاشیه رفته و تمرکز سازندگان بیشتر روی آپهای جدیده و نکته دیگه اینکه اصلا نیازی نبوده آپ زیبوک ساخته بشه!! :grin:چون منابع زبان یا متن هستن یا ویدئو پس دو آپ کافی بوده در حالی که الان سه تا هستن پس نتیجه میگیریم زبانشناس با زیبوک موازی هم کار میکنن، شما میتونستن کتاب‌ها رو در برنامه زبانشناس قرار بدین و ویدئوها رو روی زوم… هر چند دیگه کاریه که شده،…
پس حداقل توضیح بدید چه مطالبی در آینده در آپ زبانشناس قرار میدید؟
با تشکر

3 پسندیده

سلام

نه واقعا اینطور نیست. البته چون زوم و زیبوک تازه اومدن ما سعی میکنیم به سرعت پرش کنیم و مطالب جذاب توش بذاریم.

ببینید از لحاظ نرم افزاری زبانشناس و زیبوک یکین این درسته. اما از لحاظ محتوایی کاملا فرق میکنه. تمرکز زیبوک فقط و فقط کتاب صوتی هست. و شاید بخوایم هزاران کتاب صوتی داخلش قرار بدیم. اما تمرکز زبانشناس دوره های آموزشی مختص زبان انگلیسی هست. اینکه میشه کتاب های صوتی رو هم در زبانشناس گذاشت درسته . ولی کاربر رو گیج میکنه و با انبوهی از منابع مواجه میشه که نمیدونه از کدوم شروع بکنه. ما هدف اصلیمون در اپلیکیشن زبانشناس اینه منابع کمتر اما مفیدتر داشته باشیم. مورد دوم این هست که اگر ما همه کتابهای زیبوک رو بخوایم در زبانشناس بذاریم، قیمت اپلیکیشن بالا میره. و اونوقت یه عده ناراحت میشن.

تا همین الان دو پادکست All Ears English و ESL به زبانشناس اضافه شده و ما در ادامه موارد بیشتری رو هم اضافه میکنیم.

4 پسندیده