تاپیک درخواست کتاب برای اپلیکیشن زیبوک

خیلی ممنون ازتون :pray::smiling_face_with_three_hearts::sparkles:

4 پسندیده

چشم حتما بررسی میشه دوست خوبم

5 پسندیده

سلام… خوشحالیم که کتاب رو دوست داشتین.
از بابت صوتش، متاسفانه چون تنها نسخه ای که ازش پیدا کردیم همین بود ناچارا گذاشتیمش. البته همکاران چک کردن و گفتن صوت اونقدر مشکل نداره و میشه ازش استفاده کرد. اما اگر به نظر کاربران اینطور نباشه تنها راه، حذف کتاب هست.

5 پسندیده

سلام فاطمه خانم :rose: اتفاقا تا الان من نصف کتاب رو گوش کردم، :grinning_face_with_smiling_eyes: درسته صوتش عالی نیست ولی قابل شنیدنه، لازم نیست حذفش کنید.
در ضمن از بابت کتاب چه کسی پنیر مرا جابجا کرد بسیار ممنون، از این کتابها من کلی خاطره دارم :pray:

7 پسندیده

چقدر خوب… ممنون از شما :blush:

4 پسندیده

سلام… کتاب “بهشت گمشده Paradise Lost” در بخش رمانهای متن اصلی بارگذاری شد.

8 پسندیده

سلام خیلی خیلی خوشحالم کردید ممنونم عزیزم:clap:t2::clap:t2::clap:t2::clap:t2::clap:t2::clap:t2::clap:t2::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::+1::+1::+1::+1::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::rose::rose::rose::rose::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::tada::tada::tada::tada:

5 پسندیده

سلام دوسته خوبم ضمن تشکر از شما دوستان پر تلاش٫من با وجود این اپلیکیشن انگار همه ارزوهام براورده شده،همیشه دوست داشتم کتابهای متن اصلی رو مطالعه کنم ولی با وجود خرید کتاب نمیتونستم،اینجا و با وجود شما دوستان و بقیه عزیزانی که با من یک هدف رو دنبال میکنند تونستم به ارزوم برسم .واقعا ممنونم.
این کتاب هم بسیار مفید هست
اگر مایل بودید این رو هم بزارید

7 پسندیده

سلام… چقدر خوب… خیلی خوشحالیم ازین بابت… ممنون برای پیام قشنگتون :smiling_face_with_three_hearts: :pray:
کتاب رو به لیست اضافه میکنم حتما

6 پسندیده

ممنون دوست عزیزم لطف میکنید :smiling_face_with_three_hearts::bouquet::rose::cherry_blossom::white_flower::hibiscus:

6 پسندیده

سلام… کتاب درخواستی تون “پدران و پسران Fathers and Sons” در بخش رمانهای متن اصلی زیبوک قرار گرفت. :tulip:

9 پسندیده

[quote=“fateme871, post:1154, topic:18313”]
سلام… کتاب درخواستی تون “پدران و پسران Fathers and Sons” در بخش رمانهای متن اصلی زیبوک قرار گرفت.
[/quote

خیلی ممنونم خانم کارگر :purple_heart::orange_heart:

4 پسندیده

سلام
ممنون میشم کتاب war of art از استیون پرسفیلد بذارید

3 پسندیده

ممنون میشم لینک آدیبلش رو هم بذارین تا در درخواستها قرار بگیره

3 پسندیده

سلام وقت بخیر :blossom:

میشه لطفاً کتاب های کوتاه رو هم به بخش زیبوک اضافه کنید. کتابه هایی که سطح پایین‌تری داشته باشن.

چون وقتی توی بخش زیبوک میری پر از کتاب های خیلی خوبِ ولی برای سطح های پایین چیز زیادی نداره!

ممنون میشم🌱
و اگر پیشنهادی برای سطح ۲ دارید کمک بزرگی به من میکنه❤️

5 پسندیده

برای سطح مبتدی این دو بسته مناسبه… ولی اگه دوره دیگه هم دیدین بهمون اطلاع بدین حتما بارگذاری میکنیم

5 پسندیده

سلام ممنون میشم مجموعه کتاب سلسله لونار رو اضافه کنین نوشته ماریسا مییر
داستانی متفاوت از سیندرلا و مابقی داستان های پریان با رتبه 4.5

The Lunar Chronicles

marissa meyer
لینک کلی (https://www.audible.com/series/The-Lunar-Chronicles-Audiobooks/B00B1TCY5I)

لینک جلد اول

6 پسندیده

حتما به لیست اضافه شد دوست خوبم

4 پسندیده

خیلی ممنون از شما من یه درخواست دیگه هم داشتم چند ماه پیش اما جوابی براش دریافت نکردم /
مجموعه آلفا و امگا هم اضافه میشه؟

alpha and omega series

4 پسندیده

توی لیست هست مطمئنا دوست خوبم همکاران به درخواستتون توی لیست برسن انجام بشه بهتون اطلاع میدن اما برای محض احتیاط من دوباره تو لیست میذارمش

5 پسندیده