پیشنهاد و برنامه ریزی برای آزمون آیلتس و تافل

دوستانی که در حال آماده سازی جهت شرکت در آزمون آیلتس و تافل هستند، اینجا برنامه ها، توصیه ها، پیشنهادات، راهکارها و کلا هرچیزی کمکی میکنه به دیگر دوستان علاقمند و مشتاق به گرفتن نمره خوب این دو آزمون، اعلام کنید.:sunglasses:

۱. زمان تقریبی شرکت در آزمون آینده را بگید.
۲. برنامه ریزی خودتون
۳. پیشنهادات خودتون
۴. هدف شما دستیابی به چه نمره ای هست؟
۵. با مدرک زبان چه برنامه ای دارید؟
۶. آیلتس شرکت می کنید یا تافل؟
۷. چند وقته زبان شناس مطالعه می کنید؟

7 پسندیده

سلام.
1.من میخوام حدود دو ماه دیگه آیلتس جنرال بدم. البته هنوز ثبت نام نکردم.
2.قصد دارم فقط تست بزنم و رایتینگ بنویسم
3.پیشنهاد برای چی؟
4. هشت و نیم لیسنینگ و هفت بقیه اسکیلها
5.پرمننت رزیدنسی کانادا
6.آیلتس
7.حدود یک سال. اما مرتب نبوده متاسفانه
در ضمن بهتر نبود اول خودتون به سوالا جواب میدادید؟ :wink:

6 پسندیده

سلام دوووووست من.
مرسی از بیان دقیق جواب ها.
امیدوارم که به اهداف تعیین شده برسید.
خیلی خوب میشه که در همین پیج دوستان خودتون را از مراحل پیشرفت خودتون آگاه کنید.
منظورم از پیشنهادات، توصیه های شما برای موفقیت در آزمون هست.
انشاالله منتظر اعلام نمرات خوبتون هستیم.

5 پسندیده
  1. انشاالله پاییز 1398 آزمون آیلتس میدم.
  2. برنامه من : مطالعه کامل زبان شناس روزی 2 ساعت + خواندن داستان های زیبوک روزی 20 دقیقه + یک درس از سری
    آموزش زبان نصرت + یک درس از مجموعه کتاب های آموزشی 900
  3. پیشنهاد های من : گوش دادن به موسیقی های زبان اصلی + دیدن فیلم زبان اصلی + چت انگلیسی
  4. هدف من کسب نمره 8 در مهارت لیسینیگ و لااقل 7 در بقیه مهارت ها
  5. مدرک می خواهم برای مهاجرت و کار در کانادا به همراه خانواده
  6. من در آزمون آیلتس شرکت خواهم کرد.
  7. حدودا 11 ماه هست زبان شناس را شروع کردم اما یه وقفه 7 ماهه داشتم. اما الان بیش از دو ماه هست که فشرده شروع کردم.
6 پسندیده

از نظر من پیشنهاد برای هر شخصی به انتظارات شخص و سطح واقعی زبانش بستگی داره. مثلا من یک بار آزمون آیلتس آکادمیک دادم و هفت شدم. الان میدونم تو چه وضعیتی هستم و دید خوبی نسبت به سطح زبان خودم دارم. برای من بهترین کار اینه که فقط چند دوره تست بزنم و کمی رایتینگ تمرین کنم.
البته من تو کانادا زندگی میکنم و روزمره با زبان انگلیسی در تماسم و پیشنهادات شما خودبخود انجام میشه :wink:

6 پسندیده

البته اصلا نمیدونم این کتاب چی هست. کتاب لغته؟مثل 504؟

موفق باشید.

4 پسندیده

از بهترین کتاب های آموزش زبان هست.
در ۶ جلد.
در هر ۴ مهارت.
تالیف کمبریج.

2 پسندیده

@michonne .

Hey my friend. I wanna immigrate to Canada, but I don’t know how can I do it. I’ve been decided to get my TOEFL or IELTS license, but I don’t know which ones will be useful for me. I have a question, please help me if u have any information about it. I’m an accountant and I have more than 5 years experience in my career. Can I take a job after taking my TOFFEL or IELTS license in Canada?. If I can, How?,I mean, what should I do to become a citizen of Canada?.. Tnx so much

3 پسندیده

Hi Amin, I don’t think it’s a right topic to talk about immigration. Also unfortunately I don’t have enough information to help you and my information might be misleading.
But as a guideline,as far as I know you could take the General module in order to immigrate for example through Express Entry pool or Academic module to get admission as a student. To be honest, getting job offer without having a Canadian degree or work experience is really hard.

3 پسندیده