هردرسو چقد باید بخونیم

هردرسو چقد بخونیم…من دوهفته نشده سست شدم…پشتکارم صعیفه کلا…لطفا کمکم کنید

==================
این تاپیک مربوط به درس« جورج و اژدها » در نرم‌افزار «زبانشناس» است.
دوره: « داستان های بچه گانه » فصل: « بسته ی اول »

سلام داداش
سطح زبانت چیه؟

1 پسندیده

سلام اینقدر باید بخونی که اون درس رو فوت آب بشی من خودم یهو میبینی یه درس رو 80 بار میخونم ولی هنوز مسلط نشدم یه درس رو هم میبینی 30 بار میخونم مسلط میشم یه چیز دیگه هم دوستانه بهت میگم یادگیری زبان یه روند طولانی مدته بنده 2 ساله دارم با زبانشناس کار میکنم ولی میدونم حداقل 2 ساله دیگه هم باید وقت بذارم و تلاش کنم البته آدم با آدم فرق میکنه منظورم اینه که با دو هفته و یه ماه و دو .ماه فکر نکن میتونی به جایی برسی پس ارادت رو قوی کن و هر روز محکم شروع کن و خسته نشو در ضمن در این تالار خیلی مطالب خوب و همچنین آدمهای با استعداد و مسلط پیدا میشن که میتونی هم ازشون مطلب یاد بگیری هم بهت انگیزه میدن . موفق باشی

9 پسندیده

والا خود من رکوردم توی گوش دادن درس ها 30 بار بوده
و نرمالش 20 بار برای دروس اصلی توی بسته ی قدرت
و 14 بار مینی استوری ها
بیشتر از این وقت نمیکنم
ولی هستن کسایی که 280 بار یه درس رو گوش دادن :wink:

8 پسندیده

من خیلی بتونم یه درسو تکرار کنم ۵ باره:neutral_face::neutral_face::neutral_face:
حتی اگر مسلط هم نشم واقعا نمیتونم بیشتر بخونمش. یا حداقل ترجیح میدم یه درس جدید بخونم بعد برگردم دوباره درس قبلو بخونم
ولی در کل زبان وقت و تمرکز زیاد میطلبه
نباید انتظار داشته باشید توی ۶ ماه مسلط باشید. حتی اونایی هم که در سطح عالی هستن هنوزم چیزای جدیدی برای خوندن دارن

حوصله بخرج بدید و با علاقه بخونید

3 پسندیده

یه جمله هست که خیلی رزمی‌کارها می‌دونن. و فکر کنم به غیر از ورزش و هنرهای رزمی هم کاربرد داره.
The more you sweat in training, the less you bleed in battle.
تمرین هر رشته صبر و حوصله می‌خواد.

5 پسندیده

سلام
اگر برای یادگیری زبان هدف مشخصی داشته باشی هرگز سست نمی شی
من پیشنهاد میکنم هر وقت سست شدی مقالات انگیزشی تو سایت رو حتما مطالعه کن باعث بالا رفتن انگیزتر میشه در مورد نحوه و تعداد خواندنیها هم مقالات بسیار عالی تو سایت وجود داره کمک بزرگی بهت میکنه موفق باشی

1 پسندیده