چالش زنجیره پانصد روزه

نه بیشتر بوده. فکر کنم تالار رو سال سوم راه انداختیم. :wink:

گفت بعد کنکور تجربی برمیگرده. هنوز برنگشته. امیدوارم پزشکی تهران قبول شده باشه :grin:

22 پسندیده

اخیییی یادش بخیر :heart_eyes:
من در اینده دوباره داستان رو ضبطش میکنم ولی اینبار لهجه آمریکایی :heart_eyes::sunglasses::sunglasses:

جاشون سبز :shamrock::shamrock::heart:
خیلی انرژی میدادن بهمون

20 پسندیده

به به :star_struck:
اطلاعات خوبی بود.
من خودم اطلاع کاملی از دوستان و بانی های خوب نرم افزار زبان شناس و فعالین حرفه ای تالار گفتگو ندارم.
جای خای گزینه About Us خیلی خالیه.
خیلی برام جالبه که با تیم فنی و پشتیبانی و موسسین نرم افزار آشنا بشم.

همینجا به دوستان عزیز @hnaseri و @golmirzaei و دیگر عزیزان پیشنهاد میدم توی سایت ، تالار و یا نرم افزار یه بخشی را تعبیه کنن برای معرفی موسسین، پشتیبان ها و اعضای خوب نرم افزار زبان شناس.
همچنین توی سایت و تالار، اون کاربران حرفه ای قدیمی و فعال را معرفی کنن.

13 پسندیده

پروفایلو درست حدش زدید ولی
اولین ویس من داستان جنتلمن حسود بود :grin:. روانشناشی چهارمین ویسم بود
ایناهاش یافتمش با مشقت. یادش بخیر :leaves::leaves:

24 پسندیده

یادش بخیر منم وقتی @poone_bakhtyrai میخاست کنکور بده رو یادمه باید امسال میومد بعد کنکور ولی نیومده هنوز :sweat_smile:

اینم یادمه :grin::grin: ماشالا به پیشرفتت عزیزم واقعا تبریک میگم بت :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

یادمه اولین ویسی ک گذاشتم صدام خیییلی میلرزید واقعا یادش بخیر :joy::joy::joy::joy:
مرسی ک یاد اوری گذشته رو کردید@kambiz_mbi

13 پسندیده

داستان جنتلمن حسود رو از اپلیکیشن خوندین ؟ یا از یه جای دیگه خوندین و ضبط کردین

4 پسندیده

زنده باشید. یه چیز دیگه هم بگما. همه شما دوستان قدیمی ارزش بالایی دارید. اسم نیاوردم چون یه طومار میشد. ولی در کل دمه همتون گرم :rose::rose::rose::rose:

11 پسندیده

ممنونم عزیزم لطف داری :heart_eyes::rose::rose:

سلام بانو نه این داستان رو اون زمان تاپیک در مورد داستان نویسی بود و من از خودم نوشتم :smile::smile:

7 پسندیده

ماشالله بهتون :tulip::tulip::tulip:

برا من الان زنجیره ۴ روزه کلی ذوق دارم :neutral_face::neutral_face::neutral_face:
البته قبلا ۲۰ روز بود که شکست خورد😆

4 پسندیده

سلام:roll_eyes::roll_eyes::roll_eyes::roll_eyes:
من زنجیرم بیستو هشت روز بود که قطع شد…الان هیجده روزه…ولی تصمیم دارم هرگزززززز نشکنوم زنجیرمو
کلی ذوق دارم که سه رقمی کنم:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
و بیشتر از اون ذوق دارم که ویس بذارم…یعنی میشه یه روز بیام بگم منم از قدیمیای تالارم:grin::grin: و کلی پیشرفت کرده باشم:roll_eyes::roll_eyes::roll_eyes:

12 پسندیده

درود دوست عزیزم. ماشااله به همت و تلاش شما. انشااله منتظر میمونیم و در پانصدمین روز زنجیره تون از تجربیات شما بهره مند میشیم

5 پسندیده

سلام میشه درمورد تفاوت رنگها توضیح بدید

3 پسندیده

چه جالب بود … :sunglasses::sunglasses::sunglasses::sunglasses::sunglasses:

2 پسندیده

حتما. مسلما با تلاش و پشتکار به هدف خودتون می رسید.

3 پسندیده

هر چی پررنگ تر باشه یعنی بیشتر از حد مورد نیاز خونده.

6 پسندیده

دوستان،ی سوال:
یادتونه ی تاپیک بود،عنوانش درمورد “نامه ای برای آینده بنویسید”،کیا شرکت کردن تو اون؟ :grin:
اولین بار بود با زبانشناس آشنا شده بودم نتونستم چیزی خوبی بنویسیم،کلا i am اینا بود :grin:

6 پسندیده

**
سلام
یعنی شما وقتی زبانشاسو نصب کردین و شروع کردین خیلی مبتدی بودین؟؟؟؟الان چی چقدر پیشرفت کردین و چند وقته که از شروع یادگیریتون میگذره؟

نوشته‌ی ضخیم

**

3 پسندیده

امیدوارم همینطور باشه سعی خودمو میکنم @mansour1978

@hnaseri واسه من خیلی رنگا تفاوت نداره😂فقط یه سری که پررنگه زیرش خط قرمز…یه سری خیلی کرنگ…یه سری هم ملایم…من فک میکردم پنج خونه لاینتر دارییم باید پنج رنگ باشه…شایدم پنج رنگه ولی خیلی نزدیکه من متوجه نمیشم تفاوت رنگارو

5 پسندیده

سلام نازیلا خانوم
بله،مبتدی بودم و کلادرگیر گرامر انگلیسی بودم.
این وبسایتی بود که بهش مراجعه میکردم برای گرامر:
http://www.english247.ir/en/index.php?option=com_content&view=section&id=11&Itemid=110
خیلی پیشرفت کردم(البته نه با سایت بالایی). گاهی به این وبسایت مراجعه میکنم و خندم میگیره که چقدر درگیر گرامر بودم و فکر میکردم گرامر را فول باشم،انگلیسی رو سریع یاد میگیرم :sweat_smile:.
اولای زبانشناس همش چسبیده بودم به داستان های بچگانه و هرروز میخوندم تا اینکه زده شدم و با کمک یکی از دوستان تالار،که اسمشون
اقا احسان است و بچه ی یزد هستند ایشون با ایدی @ehsan957 ،منو راهنمایی کردن و تصور غلطم رو از بسته ی قدرت پاک کردن و گفتن،برو بسته ی قدرت رو امتحان کن و اگه نیاز به راهنمایی داشتی،من راهنماییت میکنم و راهنماییم کرد و من هرروز پیشرفت کردم،و چندین بار شکست خوردم و دوباره برگشتم. حدودا بگم کلش میشه ۳ ماه با جدیت خوندم.
و یک ویدیو دیدم تو یوتیوب که درمورد روش خواندن متن های انگلیسی برای اینکه یادتون بمونه و همینطور برای زبان فارسی هم کاربرد داره،متاسفانه لینکش رو گیر نیاوردم،پیدا کردم با دوستان به اشتراک میزارم.

15 پسندیده

افتخار تالار هستید هادی خان :sunglasses::sunglasses:

4 پسندیده