چالش زنجیره پانصد روزه

چالش زنجیره پانصد روزه
0

ممنون که پاسخ دادین
والا من نه میخوام ازمون تافل بدم نه ایلس ولی شدیدا به زبانهای خارجی علاقه دارم…واسه همین چندساله که مدام زبان انگلیسی میخونم ولی همش شکست میخورم:pensive::pensive::pensive:
کلاس سفیر رفتم فقط یه ترم هفت سال پیش…یه سال بعدش یه نرم افزار خریدم و نصب کردم تو کامپیوتر ولی خیلی خسته کننده بود برام اونم نصفه موند…فیلم خریدم…کتاب داستان…انواع اپهارو نصب کردم …فلش کارت…وووووووخیلی کارا ولی هنوز بعد از اونهمه منم میبینم هنوز تو سطح i am :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:هستم
ولی نمیدونم چرا یه چیزی بهم میگه زبانشناس خیلی متفاوتره…شاید یکی از دلیلاش ایمیلایی که اوایل برام میومد انگیزم بیشتر میشد…شایدم بخاطر این تالاره…و ناگفته نمونه که خود اپلیکیشن زبانشناس خیلی متفاوت تر از همه چیزایی بود که قبلا باهاشون سعی میکردم زبان یاد بگیرم
ولی بالاخره زبانو شکست میدم…میدونم خیلی باید تلاش کنم…

به دیده منت.:sunglasses:
انشاالله همراهی و همدلی خوبی در تالار داشته باشیم.

بله :grin:
قطعا بخاطر تالارع،چون هممون فقط یک هدف داریم و دنبال اونیم:یادگیری انگلیسی
اگه لازم شد،توییتر یا اینستاگرام نصب کنین و تو صفحات مجازی پرزیدنت ترامپ یا دیگر افراد مشهور مراجعه کنین،چون اونجا تمام افراد به انگلیسی مینویسن و میتونین دایره لغتتون را افزایش بدین و لغات غیر فعال هم با دیدنش فعال میشه.
موفق باشین

منم دقیقا مثل شما هستم.
راهی طولانی طی کردم.
و منم یه حس درونی بهم میگه زبان شناس و تالار گفتگو همونی هست که دنبالش بودم:blush::sunglasses:

خخخخخخ ترامپو دنبال نمیکنم:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:
ولی تایم و بی بی سی رو دنبال میکنم.از اونجایی که علاقه خاصی به اخبار دارم

ایده خوبی هست.
منم یه پیشنهاد شاد دارم :wink:

شنیدن موسیقی قابل فهم (روان صحبت کنه و متوجه بشیم و زیاد سخت نباشه، یعنی زیاد عامیانه نباشه).
مثل :
گروه spice girls
گروه aqua
گروه modern talking
Sushi
و امثالهم

اقا منصور شکسته نفسی میفرمایید شما ماشاالله خیلی بهتری…فعالترم هستین…ترجمه میکنید…من خیلی مبتدی ترم:sweat_smile::sweat_smile:…خیلی راه پیش رو دارم

نه بابا.
ناراحت چرا !!!
منم فرمایش شما را تصدیق کردم.
دووووستتون دارم.:sunglasses::heart_eyes:

البته بی بی فارسی رو نه…انگلیسی رو دنبال میکنم… چون به فوتبالم علاقه دارم چندتا از بازیکنای مطرح رو هم دنبال میکنم همچنین باشگاه بارسلونارو👍

جدی عرض کردم.
منم ۲ ماه پیش از صفر شروع کردم.
البته چون هدف گرفتن نمره ۷ آیلتس را دارم جهت مهاجرت به کانادا، کمی فشرده تر مطالعه میکنم.
من همزمان هر روز ، یک درس آموزش نصرت را هم گوش میدم و تمرین میکنم.
موسیقی هم که عرض کردم.

هیییییییی داغ دلمو تازه کردی چقددددددددددد نصرت گوش دادم :neutral_face::neutral_face::neutral_face::neutral_face::neutral_face::neutral_face::neutral_face:

دقیقا. قبول دارم. من ۴۵ دقیقه نصرت می خونم و حدودا ۲ الی ۳ ساعت هم برای مجموعه زبان شناس وقت می زارم.

نصرت که خیلی خوبه. مخصوصا برای مکالمه. من ادیشن دوم نصرت را دارم.

اره شاید خوب باشه…ولی زبانشناس چون با کسای دیگه که دارن زبان یاد میگیرن در ارتباطیم انگیزه ادم بیشتر میشه…یه جور حس رقابت…یا اینکه سطح بالاییارو که میبینیم تلاش میکنیم خودمونو بهشون برسونیم…ایمیلهایی که ارسال میشه…راهنماییهایی که میشه…کلا ادم احساس میکنه تو کلاس درس نشسته و نمیخواد از بقیه عقب بمونه
انگیزه ادم بیشتره اینجا…

دقیقا همین هست که می فرمائید :sunglasses:

بی بی سی رو نمیدونستم که اخبازش خیلی کذب باشه…ولی تایم رو میدونستم…ممنون که شبکه های خبر رو معرفی کردین…البته من تو اینستاگرام دنبال میکنم…بی بی سی خوبیش اینه که موقعی که طرف داره حرف میزنه هم زمان زیر تویس انگلیسی میکنه…بیشتر بی بی سی رو واسه زبانش دنبال میکنم

6 نوشته با یک موضوع موجود ترکیب شدند: چت

سلام وقت بخیر ببخشید من قضیه این چالش رو نمیدونم اگر امکانش هست یک توضیح مختصری بدید

دوست عزیزمون @hamdam برای تشویق دوستان به حفظ زنجیره مطالعه زبان و نشکستن اون (رها نکردن مطالعه روزانه زبان انگلیسی) و ابراز علاقه به نرم افزار خوب و دوووووست داشتنی زبان شناس، یه پرینت اسکیرین از صفحه موبایل خودشون گرفتن که نشون میده بیش از 500 روزه که مطالعه منظم روزانه زبان شناس دارند.
ما هم تشویق شدیم و هر کسی نظر و برنامه خودش را اعلام میکنه و بهم روحیه میدیم.
دوست خوب دیگه گروه آقای امین عزیز هستن @amin67 با بیش از 459 روز مطالعه منظم روزانه.

امیدوارم تونسته باشم کامل پاسخ بدم :sunglasses::grinning:

Screenshot_2018-10-11-11-35-12

متاسفانه اینم از زنجیره های نامنطم و شاید بهتر بگم اصلا نخونده های من .
اما زنجیره شما رو دیدم روحیه گرفتم . و سعی کردم تا امروز سه روز رو حفظ کنم و از دست ندم .
امیدوارم بعد چند روز دیگه زنجیره رو بیخیال نشم .