چالش زنجیره پانصد روزه

خیلی خوب میشه اگه همگی هر هفته زنجیره هامون رو اینجا انتقال بدیم . تا باعث بشه روحیه بگیریم و ادامه بدیم

5 پسندیده

البته پرزیدنت ترامپ حرفهای مشعشع زیادی میزنه. یکبار هم تو سازمان ملل گفت طی دوسال اخیر بیشتر از هر دولت دیگه ای کار کرده که باعث خنده ی حضار شد :sweat_smile:

5 پسندیده

تلاش شما ستودنی است.
حتما موفق میشید. فقط باید مصم و با پشتکار باشید و توی برنامه خودتون نظم و فراموش نکنید.
البته گذاشتن هر هفته زنجیره اینجا، باعث شلوغی میشه!
پیشنهاد میکنم مثلا هر 50 روز ، 40 روز، …یه عدد رند و خوب رو قرار بدیم.

3 پسندیده

منم به این عکس زنجیره 48 روزه به چالش می پیوندم.:sunglasses:

توضیح : زنجیره فوق برای روی 15 دقیقه گوش دادن تنظیم شده، که البته من لااقل روزی 30 دقیقه گوش میدم به فایل ها.
و دست کم یک و نیم ساعت هم برای لایتنر و لغات و متن و رایتینگ و ریدینگ وقت میزارم.

5 پسندیده

بعد از هیتلر، آقای ترامپ دومین مقام بلند پایه کشوری هست که به تمام وعده های انتخابی خود عمل کرده.:sunglasses:

5 پسندیده

بله خوب این قابل پیشبینی هست ولی اصلا خبر خوبی برای دنیا نیست که راست افراطی حکمران کشورهای مختلف بشه.

برای اطلاعات بیشتر که چرا داریم به این سمت میریم خوندن این کتاب خالی از لطف نیست:

5 پسندیده

بله حق با شماست . شلوغ میشه اگر بخوایم هر هفته زنجیره ها رو به اشتراک بزاریم .
هر موقع مثلا زنجیره ها رسید به چهل تا بعد صد تا و … میتونیم به اشتراک بزاریمش

4 پسندیده

من اون چالش پونصد روزه رو دیده بودم اصلا یه وضعی برام پیش اومده بوددددد…میگفتم عمرا زنجیرمو به اشتراک بزارم…ولی این یه واقعیته که @fariba70.noori بهم انگیزه داد…فکر میکردم خیلی زنجیره بدی دارم…ولی فریبا جون چرا انقد پراکنده…سعی کن حتما حتما زنجیرت حفظ شه
من یه مدتذبهم خورد زنجیرم ولی وقتی کارام درست شد و دیگه حفظ کردم زنجیرمو

4 پسندیده

یه چند وقت بگذره زنجیرم خوشگل شه منم به اشتراک بزارم

5 پسندیده

@hamdam
@amin67

آفرین به پشتکار شما دو دوست عزیز
ان شالله که در تمام مراحل زندگی تون موفق و پیروز باشید.
و امیدوارم بیشتر از تجارب و فعالیت هاتون در سایت بهره ببریم :bouquet:

این هم زنجیره من که روی یکساعت تنظیم شده و اگر پایین ترین حد بگیرم ۱۸۶ روز میشه. چند روز پیش در حین بروزرسانی مشکلی پیش اومد چند روز زنجیرم پرید :joy:
امیدوارم من هم بتونم روزی زنجیره ۵۰۰ روزه ام رو باهاتون به اشتراک بگذارم

14 پسندیده

از همه دوستان عزیزم که توجه کردند و از این چالش استقبال کردند سپاسگزارم. به اعتقاد من طراحان زبانشناس همه ابزارهای لازم برای ایجاد انگیزه و از اون مهمتر حفظ انگیزه را در یک جا کنار هم گرد آورده اند و برای همین کارشون قابل ستایشه. در واقع زبانشناس یک نرم‌افزار جامع و کامل هم از حیث محتوا و هم از حیث ابزارهای انگیزشی است. بیشتر برای دوستانی که جدیدا دارند از زبانشناس استفاده می‌کنند لازمه که توضیح بدم که بیشترین سلیقه در انتخاب مواد درسی در اینجا لحاظ شده. با گوش دادن به بسته به انگلیسی گوش بده با پیرمرد غرغرویی آشنا میشوید که همه تاریخ و فرهنگ و تمدن و اقتصاد انگلستان را با لحن شیرین و انتقادی خودش برای شما روی دایره می ریزد. در بسته داستان های واقعی ضمن آشنایی با ساختار زبان انگلیسی با جذاب ترین داستان هایی سر و کار دارید که برای شنیدن هر کدامشان روزشماری خواهید کرد. با شخصیت نپهان ادیسون، با اقبال مسیح، شجاع دل دوازده ساله پاکستانی، با مردی که با گرگها زندگی می کند، با خدمات بزرگ دکتر سملوایس و عاقبت غم انگیز زندگی اش، با شخصیت عجیب نیکولا تسلا مخترع برقی که ما استفاده می کنیم و با مردان و زنان بزرگی آشنا می شویم که هیچ گاه در برابر مشکلات تسلیم نشدند.
اوج هیجان را وقتی تجربه می کنیم که با ای جی و کلام شیرین و شخصیت دوست داشتنی اش آشنا می شویم. به جرات می‌تونم بگم اکثر کسانی که دوره انگلیسی قدرت را می گذرونن رفتار عجیب و جالب و همراه با اشتیاق وصف ناپذیری رو از خودشون نشون میدن. ای جی با همه وجودش درس میده و اونقدر جذاب و دلنشین حرف میزنه که غیر ممکنه عاشقش نشین و غیر ممکنه برای شنیدن درس های بعدیش لحظه شماری نکنین. …
با وجود همه اینها طبیعت انسان طوری هست که گاهی اوقات حوصله هیچ کاری رو نداره. انگیزه یادگیری زبان یهو تو وجودش خاموش میشه. اینجاست که باز هم زبانشناس آماده و سرحال درخدمتتونه. با ایمیل احوالتون رو می پرسه، با پر انگیزه های تالار بهتون انرژی مثبت میده. زنجیره رو گذاشته که بهانه‌ای باشه برای قطع نکردن کار و تلاش و جوجه رو گذاشته که همیشه برای بزرگ کردنش تلاش میکنین. من عاشقانه و خالصانه از آقایان @golmirzaei و @hnaseri برای اینهمه سلیقه و همت سپاسگزارم و همه دوستان رو دعوت میکنم به حفظ و گسترش زنجیره که باور کنین وقتی عددش از یک حدی بالاتر میره برای حفظش همه کاری می کنین و حفظ اون مساویه با استمرار در یادگیری زبان که شرط اول mastering است. و چقدر خوب میشه اگر لطف کنین و گزارش زنجیره هامون رو پنجاه تا پنجاه تا تو همین چالش به اشتراک بگذاریم و به همدیگر انرژی بیشتری برای حفظ اون بدیم.
درود به همه شما و آرزومند سلامتی و موفقیت شما

13 پسندیده

این رو هم گذاشتم که بگم 99 بار گوش دادن به صدای ای جی تو یک درس از بسته انگلیسی قدرت در نتیجه لذتی است که از او و آهنگ دلنشین صدایش و جذابیت موضوع مورد بررسی اش می برید.

12 پسندیده

چند هفته وقت گذاشتید برای این درس که به 99 بار رسیده ؟

3 پسندیده

سلام، اینم وضعیت من خیلی تعریفی نیس شرمنده دیگه

12 پسندیده

ولی واقعا معلومه همت بلندی دارید، تبریک میگم دوست عزیز

3 پسندیده

بسیار عالی بود. ممنون از راهنمایی ها و دقت نظر شما.
به امید روز های بهتر.

3 پسندیده

کلا برای هر درس یک هفته، و در پایان دوره، هر درس دو روز تکرار. البته 99 رکورد من محسوب میشه و روال عادی کمتر از این بوده. مثل این

5 پسندیده

ممنونم دوست عزیز. ماشااله شما هم کم نمیارید. کارتون عالیه. امیدوارم زنجیره بزرگتری از تلاشتون رو ببینیم

3 پسندیده

سپاس دوست عزیز. کار شما خیلی درسته. خوشحالم که بچه های زبانشناس همه خوب و پر انرژی هستند

2 پسندیده

ممنونم از توضیحات خوب شما منصور خان. انشااله در برنامه های آینده تون در مهاجرت و زندگی موفق تر از همیشه باشید

2 پسندیده