Retelling the mini-story "Emotional Mastery 1"

سلام بچه‌ها
اینم ویس دوم من راجع به بازخوانی مینی استوری درس دوم انگلیسی قدرت
هرچند انگار روخوانی بود آخه کلمات ولی جملاتی که استفاده کردم همونایی بودن که ای‌جی استفاده کرد.
دلم میخواد از کلمات و جملات خودم استفاده کنم و همینکه میخوام صحبت کنم جملات ای‌جی تو ذهنم صف می‌کشن! شما راه‌حلی ندارین؟

راستی امروز درس سوم رو شروع کردم، واسه هر درس 10 روز وقت میذارم، (هر روز سه بار به مینی‌استوری، دو بار به صوت اصلی، یک بار هم به درس لغات) واسه همین انقدر دیر دیر ویس میگیرم
مرسی که وقت گذاشتید، منتظر انتقاداتتون هستم :kissing_heart:

19 پسندیده

سلام آقا سجاد
ماشالله به شما :clap::clap::clap::clap::clap:
تلفظتون خیلی خوبه نشون میده خیلی خوب گوش دادین :ok_hand:
لهجه ی خوبی هم دارین و قطعا در اینده عالی خواهد شد.
در کل من که خیلی خوشم اومد :v:
براووووووو :clap::clap::clap::clap:

این خیلی طبیعیه. چند درس که جلوتر برید کمکم لغات کاربردی خودتون جایگزین میشه پس این ی مزیته و نقص محسوب نمیشه :ok_hand:

مهم پیشرفتتونه که ازش لذت ببرید. کیفیت خیلی مهم تر از کمیته

انتقادی هم که نمیشه کرد خیلی خوب بود :clap:
پس با همین فرمون Go a head :grinning:

8 پسندیده

خیلی خیلی ممنونم که اینقدر انگیزه میدید واسه ادامه روند یادگیری :slightly_smiling_face:

4 پسندیده

سلام رفیق،نظر منم اینه سلیس روون خوب بود .ایول اما…
تایم زیادی داری روی این کورس میذاری به خصوص بخش لغت،یکی دو بار کافیه،بیشترش نتیجه خاصی نداره ،خود ای جی میگه همینو
کنارش از پادکست all ears english استفاده کن
اونم خیلی خوبه ،دوره هم نمیخواد 7 ماه وقت بذاری تموم کنی ،وسطاش که شنیداریت بهتر شد برو vip ،اگه خواستی ادامه بدی فقط روی مینی استوری تمرکز کن ،سایه هم نمیخواد.موفق باشی

6 پسندیده

لذت بردیم. امیدوارم همین‌طور پرقدرت ادامه بدین که مطمئنا پیشرفت‌تون حتمی هست :sunflower:

5 پسندیده

ماشالا آقا سجاد

خیلی خوب روون حرف میزنید.
ماشالا :rose::rose::rose:

تلفظتون خیلی خوبه. واقعاً لذت بردم. ماشالا. به افتخارشون :clap::clap::clap:

6 پسندیده

من الان ویس شما رو گوش دادم, آفرین به شما مکث تون ناچیز بود و خوب توضیح دادید با کمی تغییر.
موفق باشید و ادامه بدید. :ok_hand::ok_hand::ok_hand:

5 پسندیده

فکر نمی‌کنم وقت گذاشتنم بیش از اندازه باشه آخه آقا کامبیز ۸ ماه برای قدرت وقت گذاشتند، به خصوص که قبلش دوره‌ی new method of learning رو گذروندند ولی من فقط ۷ درس از اونو خوندم با این حساب فکر میکنم ۱۰ روز مناسب باشه.

لغت رو فقط ۳ روز اول گوش میدم

فعلا نمیتونم دوره‌ی فرعی‌ای رو انتخاب کنم، آخه کنکور از یه طرف، تایم هشت ساعتی مدارس از یه طرف.

آره vip رو تو برنامم دارم، بعدها قدرت میرم سراغش

قدرت رو که تا تَه ادامه میدم، خیلی باهاش حال میکنم :slightly_smiling_face:

بعضی وقتا هنگام گوش دادن حواسم پرت میشه، به همین دلیل بعضی اوقات از سایه استفاده میکنم (حتی تو مینی استوری!) که هم حواسم پرت نشه و هم تلفظ و ریتممو بهتر کنم.

شما هم موفق باشید، دوست عزیز. ممنون که تایم باارزشتون رو در اختیارم قرار دادید :pray:

5 پسندیده

8 پسندیده

من دو سه تا ازاین ها رو از توی زبانشناس
گوش دادم خیلی آروم صحبت میکردن
و یکم هم طولانی هستن
درسته؟؟

3 پسندیده

خیر این دوره رو با esl podcast اشتباه گرفتید
تو سطح فوق متوسط میتونید aee رو پیدا کنید

3 پسندیده

دمتون گرم
عجب ریتمی، عجب انرژی‌ای
آره منم شنیدم که در مرحله‌ای از یادگیری، خیلی از زبان‌آموزان احساس میکنند پیشرفت نمی‌کنند و باید در این مدت صبور بود (تقریباً همه‌ی مقالات بچه‌ها رو خوندم :slightly_smiling_face:)
مرسی که وقت باارزشتون رو بهم دادین :pray::pray:

5 پسندیده