زمان شروع این دوره کی هستش؟؟؟

==================
این تاپیک مربوط به درس« دخترک زیرک - درسنامه اصلی » در نرم‌افزار «زبانشناس» است.
دوره: « دروس پایه ی انگلیسی بدون تلاش » فصل: « دخترک زیرک - درسنامه اصلی »

به نظرتون بعد از داستانهای کودکان این دوره رو باید شروع کنم؟؟؟؟

2 پسندیده

بعد از داستان های بچه گانه توصیه میشه.
البته اگه سطحتون یه ذره بالاتره می تونید مستقیما برید سراغ انگلیسی قدرت

2 پسندیده

نه متاسفانه سطح زبانم بالا نیست…البته من هنوز تو داستانهای کودکانه هستم…تو بسته دوم درس داستان انگلیسی کنین:joy::joy::joy::joy::joy:
واسه هر درس تقریبا چهار پنج روز وقت میزارم این درد جزو درسای یکم سخت بود برام…چون زیادی وقت میزارم رو یه درس خیلی طول میکشه که بسته داستانهای کودکانه تموم شه
البته شاید رفته رفته یکم مسلط تر بشم و دیگه درسای اخرو راحتر یاد بگیرم

1 پسندیده

به نظرم داستان های کودکانه رو زودتر میتونید تموم کنید. من هر داستانو میانگین بیست و چندبار گوش میدادم و لغاتشو وارد لاینتر میکردم سه هفته ای تموم شد. تلبته بنده متاسفانه کمی عجول هم بودم به هر حال داستان های واقعی هم بدک نیست. موفق باشید.

1 پسندیده

اگه فقط با زبان شناس جلو میرید داستنهای کودکانه مناسبه به نظرم

1 پسندیده

به نظرم دوره “داستان های واقعی” مناسب تر باشه براتون.
منم همین روال را دارم انجام میدم.
اول پکیج داستان های بچگانه را تمام کردم.
حالا رفتم سراغ پکیج داستان های واقعی.

اره خب همه تقریبا همین نظر رو دارن…ولی چون من یکم سطحم پایینه و همین داستانهای کودکانه رو طول یکشه که بهشون مسلط بشم فکردم این دوره رو هم بگذرونم بعد برم سراغ پکیج داستانهای واقعی…البته اگه این داستانهای بچگانه تموم بشه:joy::joy::joy::joy::joy:

3 پسندیده

درسته.
پکیج طولانی است.
اما داستان های اون خیلی متنوع و جالب است.
من که به شخصه خوشم اومد .
البته شاید بشه از حدود ۳۹ داستان، ۳ الی ۴ تاشو حذف کرد اما الباقی جالبه.
در حد آشنایی و آموزش لغت و دستگرمی بهش نگاه کنید.
موفق باشید و سرافراز.

6 پسندیده

پس فک کنم ما با هم هم سطحیم . منم داستان های بچگانه قسمت دوم کنین و شنل قرمزی مونده ، این دو تا داستان رو هم بخونم میرم قسمت سوم

3 پسندیده

به قول یکی از دوستان تالار :

زیاد وقت و انرژی برای پکیج داستان های بچگانه نزارید، حفظ نکنید، همینکه داستان را متوجه بشید، کفایت میکنه

2 پسندیده

ممنون ، اما نمیدونم چرا فکر میکنم اگه تکنیک سایه رو روی هر درسی اجرا نکنم پس اون درس رو یاد نگرفتم . برای همین روی هر درسی دو هفته وقت میذارم

2 پسندیده

من در حدی یه درس رو میخونم که بتونم همزمان با راوی داستان اون داستانو بخونم…حفظ که نمیکنم …ولی سعی میکنم بتونم خودم روان ان داستانو بخونم یا حالا همراه با راوی یا خودم…حالا باز اینقدم مطالعه میکنم باز یه جاهایی گیر میکنم

3 پسندیده