نتیجه ی دروس Aj hoge چی باید باشه؟

سلام…
میخواستم بدونم ما باید بعد از گذروندن مدتی با دروس Aj باید چه انتظاری داشته باشیم از خودمون و صحبت کردنمون؟
از دوستانی که تجربه ای دارن یا تغییری ایجاد شد درشون بعد از اتمام درس یا … خواهش میکنم تو این تاپیک بگن…
میخوام بدونم چجوری تاثیر گذاریشو میشه فهمید؟

4 پسندیده

اگرچه شما پیشرفت آرام را حس خواهید کرد حتی در ابتدای راه. مثلا بسته ی اتگلیسی قدرت را شروع کرده اید که سی هفته یعنی حدود شش ماه وقت میبره شما باید به قول ای جی پس از شش ماه و مثلا اتمام دروس قدرت نتیجه رو ببینید. پس برای دیدن نتیجه کمی صبر نیازه. البته بعد از شش ماه شما مسلط به مکالمه تخواهید شد چون زبان پروسه ای ادامه داره ولی شک نکنید که دایره ی لغات و گرامر و مهارت شنیداریتون متحول خواهد شد و به قول ای جی باور نخواهید کرد! بنده الآن درس شانزده قدرتم و واقعا پیشرفت رو در خودم حس میکنم در مقایسه با مثلا شش ماه پیش.
الآن در حد قابل قبولی میتونم کلیپ های یوتیوب رو متوجه بشم و واقعا در مهارتهایی که گفتم پیشرفتو حس میکنم.
موفق باشید.

7 پسندیده

سطح زبانتون قبل از زبانشناس چقد بود دقیقا…و رو پکیج داستان کودکانه چقد زمان گذاشتین؟؟؟میشه ترتیب گذروندن دوره هاتون بگین؟

3 پسندیده

سلام…بنده کلاس زبان میرم و power English رو فایل هاشو دانلود کردم از تاپیک انالیز کامل دوره های اقای Aj hoge…سطح زبانمم تقریبا میشه گفت B1…و این هم بگم که Aj رو میکس کردم خیلی باحال شده ببینید:https://talk.res.zabanshenas.ir/original/3X/c/d/cdbcd9b76e4ee9db7582a8a2ccde8b3682f6b104.mp3

6 پسندیده

سطح زبانم در حد واژگان و گرامر نسبتا خوب بود. لغات 504 و لغات ضروری تافل رو خونده بودم. در اصل کمی از دببرستان بهتر بود.
قصه های بچه گانه تقریبا سه چهار هفته ای تموم شد. هر داستانو حدودا بیست و خورده ای بار گوش میدادم و لغات دشوار رو در لاینتر وارد میکردم. بعد از اون برنامه های متفرقه ی دیگه ای رفتم و مقداری هم تاخیر افتاد.
اما برنامه ی جدی بنده انگلیسی قدرت بوده که الآن اواسطش هستم.

3 پسندیده