احساس بی حوصلگی و عدم پیشرفت و تکراری شدن در اواسط انگلیسی قدرت

باسلام بنده در درس کوچک زیباست از انگلیسی قدرت هستم و هر درس رو یک هفته وقت میذارم.
چند وقتیه احساس بی حوصلگی و کسل بودن میکنم و احساس میکنم یک هفته وقت گذاشتن زیاده و خیلی فرسایشی و تکراری میشه.
لازم به ذکره که بنده قبل از انگلیسی قدرت کتاب های 504 و لغات ضروری رو خونده بودم.
سوال بنده اینه که دوستانی که تجربه ی انگلیسی قدرت رو داشته اند به نظرشون بنده در این مورد اشتباه میکنم و اینکه چه توصیه هایی در مورد رفع این حالت دارند؟
با تشکر

4 پسندیده

سوالی بود بگید من دیگه تایپ میکنم

32 پسندیده

ممنون ار لطفتون آقا کامبیز عزیز
واقعا توضیحات جامع و کمک کننده ای بود.

6 پسندیده

فقط آقا کامبیز پارتنر از کجا میتونم پیدا کنم؟
آیا نرم افزار خاصی هست؟

1 پسندیده

از سایت هایی مثل italki میشه استفاده کرد برای پیدا کردن.

البته خانوم @zahra.sheikhi76 تجربه ای خوبی دارن.

زهرا خانوم لطفاً سایتهاتون رو معرفی می کنید؟

6 پسندیده

@mostafa.76
والا من ازسایت استفاده نمیکنم
من نرم افزار Tandem رو استفاده کردم و راضی بودم به شدت :slight_smile:
و کار دیگه ای که میشه کردبرای پیدا کردن پارتنر اینه که برید اینستا پیج های اموزشی زبان انگلیسی روپیدا کنید … ازتوی کامنت ها کلی ادم میشه پیدا کرد که اونا هم دنبال پاتنر زبان هستند :slight_smile:
من خودم یه وقتایی که کسی نیست یا حوصله ی حرف زدن ندارم میرم کامنت انگلیسی میذارم تو پیج های مختلف … کلی کیف میده … پیش خودم میگم این اصطلاح یا کلمه یا ساختار جدید که جدیدا یاد گرفتمو باید تو کامنتام استفادع کنم و حداقل باید5 تا کامنت 3 خطی بذارم :):rofl:
و خلاصه ازاین کارا دیگه :):grin:

9 پسندیده

@zahra.sheikhi76. Hey. Tandem is one of the fantastic app that I’ve ever seen in my life. Chatting with people around the world is one of my favorite routine. I think chatting with people are 2 advantage. Number 1 is we can improve our English language skills by doing it and number 2 is we can familiar with different cultures and share our information, goals and traditions with strange people.

5 پسندیده

سلام…داداش منم دقیقا عین خودت بودم ولی یه کاری کردم خیلی تاثیرگذار بود برام:
وقتی داری aj گوش میدی چشماتو ببند و تکنیک سایه رو اجرا کن تصور کن داری سخنرانی میکنی جلوی یه عالمه ادم مگه هدفت از این درس صحبت مثل یه بومی نیست؟خب چشاتو ببند و تو ذهنت سایه رو تمرین کن اینقدر حال میده که نگوووو تازه بعضی وقتا جو گیر میشم که نگووو خخخخ
دومین کارم اینه من اومدم میکس کردم Aj رو با اهنگ های بیکلام:https://talk.res.zabanshenas.ir/original/3X/c/d/cdbcd9b76e4ee9db7582a8a2ccde8b3682f6b104.mp3

7 پسندیده

ممنون
اپلیکیشن خوبیه ظاهرا
اپلیکیشن hello talk هم شنیدم خوبه

3 پسندیده

والا راستش فک کنم این احساس از هدف آب میخوره.
من با خودم فکر میکنم میگم اینقدر وقت میذارم گوش میدم که مثل بومی زبان صحبت کنم در حالی که چقدر من به این چیز احتیاج دارم و کی پیش میخاد بیاد چنین فرصتی؟ من زبانشناسو برای کارای آکادمیک و مقاله خوندن به انگلیسی شروع کردم و گویا حس می کنم با این کارا دارم وقتمو تلف میکنم. چون مهارت ریدینگ برام کافیه.
البنه میدونم اشتباهه ولی جواب قانع کننده ای به این حس ندارم.
میشه دوستان لطفا نظرشون رو در اینباره بگن?

3 پسندیده

مدرک هم بخوای بگیری از چهار مهارت امتحان میگیرن ازت…پس اینا مفیدن…مدرکم بگیری بخوای کاری پیدا کنی یا درس بدی باید بلد باشی درست صحبت کنی…اکثر جاها تست جداگانه برای استخدام میگیرن…

5 پسندیده

زبان بلد شی برای مغز فوق العاده مفیده و اگه فرا بگیریش میتونی خیلی راحت المانی و فرانسه هم یادبگیری…اعتماد به نفس رو هم میبره بالا یادگیری یه مهارت

6 پسندیده