توجه! یادگیری زبان انگلیسی با جواد خیابانی

منم کلی گفتم…فرمودم مردم…منظورم کلا شبکه های اجتماعی و غیره بود و اینجا هم به نظرم به نسبت اعضایی که فعالن راجبش حرف زده شد
همین که وارد تالار میشیم و میبینیم تیتر زدن توجه!!اموزش زبان انگلیسی با جواد خیابانی!!!اگه این مسخره کردن نیست پس چیه میشه توضیح بدین؟؟؟

جواد خیابانی هر چی هم که باشه هر چی هم که باشه اگر یه جا سوتی داده ده جا هم بوده به دل خیلیا نشسته… اگه خیلیا نمیپسندنش خیلیا هم از ایشون خاطره دارن و دوسشون دارن…
اگر ایشون سوتی داده دلیل نمیشه تمام شخصیت ایشون نقد شه…شاید من اشتباه میکنم…ولی بنده این حجمه نقد و تمسخر رو نمیتونم بپذیرم

3 پسندیده

جواد خیابانیه همونیه که تو مسابقه ی آقای گزارشگر به همه ی شرکت کنندگان مستعد ایراد میگرفت که یه وقت جای خودش تنگ نشه

اگه اون مسابقه رو که با داوری های ابشون برگزار شد رو دیدین متوجه منظورم میشید

3 پسندیده

نه داوریهاشو ندیدم…

1 پسندیده

نازیلا خانم بچه های تالار آدم‌های فرهیخته و محترمی هستن و اگر اینجا هم چیزی گفته شده برای تمسخر نبوده. دور هم هستیم و میخندیم و به نظرم نیمه ی پر لیوان رو ببینیم.

4 پسندیده

:+1::+1::+1::+1::+1::+1:
هر چند نیمه پر نداشت و همه یه موضع داشتن ولی اوکی…یه خانم فکنم یکم هم نظر بود با من که همه تقریبا مخالف نظر ایشون رو داشتن…
من هم خدایی نکرده به دوستان جسارت و توهین نکردم…البته و صد البته که همه دوستان محترم هستن…و نظرها عنوان شده و گپ زدیم…من هم نظرمو گفتم که انگار همه موضع گرفتن و ناراحت شدن…
ببخشید اگر فکر کردین من بی احترامی کردم:rose::rose::rose::rose::rose:
ولی از همه چی بگذریم الان اون گزارشگر مورد علاقم داره گزارش میکنه…بایرن یه گل زد.:joy::joy::joy: وای که ظعف کردم توووووووووووووی دروازه …توووووووووی وروازه.:sweat_smile:خیلی باحاله…

3 پسندیده

نه من فقط چون دیدم ظاهرا کمی تا قسمتی ناراحت بودید گفتم نیمه‌ی پر لیوان رو ببینین :slight_smile:

3 پسندیده

من شب مسابقه وقتی اقای خیابانی اومد حرف بزنه بابام گفت بیا بشین ببین میفهمی اینا چی میگن به ماهم بگو منم ک با اعتماد به نفس رفتم نشستم این جمله رو ک گفت قیافم دقیقا اینجوری شد :astonished::drooling_face::astonished::astonished: بعد بابام میگه دیدی کم اوردی :joy::joy::joy: گفتم بابا این خودشم نمیفهمه چی میگه بابام میگه برو بابا یارو گزارشگر بین المللیه تو یه ساله داری زبان میخونی میگی این حالیش نمیشه بعد کلیپارو ک دیده میگه پس منم میتونم زبان یاد بگیرم؟ :joy::joy::joy:

من قصد نقد یا تمسخر ندارم راستش به نظر منم واسه یه شخصی ک جلو دوربین داره ارتباط برقرار میکنه باید خیلی بهتر ازینا باشه ولی خب میشه گفت شاید استرسی چیزی بوده ک اینجوری شده :thinking:

5 پسندیده

اینجانب خیابانی رو مسخره نکردم بلکه از مایه های طنز برای تیتر استفاده کردم. که خب از قضا طنز همیشه نقدهایی برش هست.

مثلا میگفتم خیابانی خیلی احمقانه انگلیسی حرف میزنه کاملا مستقیم و بی قید وشرط میشد گفت من دارم توهین و مسخره میکنم.

ولی قسمت اول تیتر من کاملا گواه طنز بودن موضوعه. که حالت طعنه داره. ( نه تمسخر)

توجه! یادگیری زبان انگلیسی…

چرا طعنست؟

1. چون این ویدئو قراره در سایت زبانشناس که مرجع یادگیری زبان خیلی ها هستش گذاشته بشه.

2. در ویدئو دو نفر دارن انگلیسی صحبت می کنند که از قضا خیلی هم فاجعه هستند.

3. تیتر 90 درصد یک موضوع رو تشکیل میده پس نیازه که مخاطب پذیر باشه. پس لازمه تیتری زده شه که جذاب باشه.

حالا بحث طنز به کل جداست

نمونش دورهمی آقای مدیری ک به صورت طنز به انتقاد از یه سری وقایع و مسئولین و … پرداخته میشه ( ک خیابانی هم جزوشون بود).

حالا برداشت میمونه واسه مردم. که مشخصاً همه موافق ایشون نیستند.

باز شما میومدید این بخش رو میگفتید یه چیزی.

هر چند من برای هر دو این شخص دلیل و منطق دارم. شما رو نمیدونم که چقدر اهل فوتبال هستید و فوتبال رو دنبال میکنید.

ولی برای منی که دیدن فوتبال یه تفریح بزرگه وجود همچین اشخاصی در فوتبال مملکت خودش جوکه. نیازی نیست من بیام تاپیکی بزنم.

کلا آقای خیابانی بجز گل خداداد عزیزی چی داره؟ هیچی.

دلیل جبهه گرفتن رو درک نمیکنم. من تنها یک تاپیک زدم که دور هم به این موضوع بخندیم. هر کس هم حق داره برداشت خودش رو داشته باشه. نظر دوستان هم محترمه و بنده به همه عقاید ها همیشه احترام گذاشتم و همچنان میزارم.

در این باره آقای سروش رضایی یه کلیپ درست کرده بودند.

7 پسندیده

کامبیز خان کاملا درست فرمودید.

اینجا همه دوستان فقط و فقط به قسمت سوتی انگلیسی صحبت کردن گزارشگر مربوطه پرداختن.

دوستانی که کمی تا قسمتی جبهه گرفتن، به دلیل حجمه های شبکه های اجتماعی بوده، که دقت نکردن و فکر کردن اون حجمه ها رو اینجا دیدن.

اصل مطلب رو شما در پست دوم خودتون گفتید و کاملا واضح بود.

انشاالله دوستان به نکات مثبت این تاپیک بیشتر توجه میکنن.
خیلی خوبه که در این محیط دوستانه به مطالب روز هم می پردازیم .

همه ما یک خانواده هستیم.:blush:
خانواده بزرگ زبان شناس.:heart_eyes:
از سرتاسر کشور عزیزمان ایران.:iran:
با آداب و رسوم متنوع و دیوونست داشتنی.:star_struck:
ما هیچ وقت نقد شخصیت هم نمیکنیم، اما در جهت پیشرفت فردی و گروهی، نقد سازنده رفتار و کارها را داریم.
به امید اعتلای ایران و ایرانی.:hugs:

2 پسندیده

دقیقا صحبت همین بود و بس.

خیلی زشته که یه رئیس جمهور ما در جواب حال و احوال پرسی مدودوف (نخست وزیر/رئیس جمهور روسیه) بگه “YES” !!

یا اون یکی رئیس جمهوری که اتفاقا دکترای خودش رو در یک کشور اصیل انگلیسی زبان (اسکاتلند) گرفته، نتونه دو جمله سلیس و روان در برابر خبرنگار آمریکایی به مردم آمریکا بگه!

افراد (در هر پست و مقام) باید لیاقت جایگاهی که توش قرار میگیرن، را داشته باشند.

4 پسندیده

:clap: :clap: عالی بود این جمله

3 پسندیده

واااای محدثه, خییییلی باحال بود حرفات, هی نمیخواستم پست نزارم اینجا دیدم نمیشه, منم اتفاقا داشتم میدیدم, قبل اینکه خیابانی صحبت کنه گفتم بابا ای ول, تازه حسودیمم شد به اقای خیابانی, بعدش تو شوک بودم,

یعنی عاشقتم محدثه خیلی بابای باحالی داری, خیلی خندیدم. :joy::joy:

2 پسندیده

بابا این بحثا به کنار
گزارشگر فقط گزارشگر فوتبال 98 تو پلی استیشن 1
یادش بخیر چه قدر بازی میکردیم چه گزارشگر مهیجی داشت😃

1 پسندیده

رییس جمهور دکترمون هم کم انگلیسیش بد نیست

1 پسندیده

درسته
ولی متاسفانه خیلی وقته انگلیسی صحبت نکردن

3 پسندیده

تالار آپدیت شده مرسی جناب ناصری
فقط این نوتیفیکشن هارو ریل تایم کنید خوب میشه مثل فیس بوک یا اینستاگرام در لحظه نوتیفکشن جدید نشون داده بشه

2 پسندیده

دقیقا همینطوره. مگر اینکه منظورتون چیزی هست که من متوجه نمیشم.

1 پسندیده

نه متاسفانه در لحظه نشون داده نمیشه وباید پیج رو ریفرش کنیم یا نیو تب باز کنیم تا نوتیکفشن جدید نشون داده بشه.تعداد لایک های دریافتی در تالار فقط بصورت یک نوتیفکشن نشون داده میشه منظورم اینه که انگار مثلا فقط یک نفر پست یا کامنت مربوطه رو لایک کرده در حالی باز میکنی و مبینی چندین نفر پست یا کامنت مربوطه رو لایک کرده اند.
بعدش مثلا مثل فیس بوک هر نوتیفکشنی که در لحظه میاد میتونه بصورت یه کادر مستطیل در گوشه پایین سمت چپ و یا راست ظاهر بشه و بعد چند ثانیه بصورت فید محو بشه

1 پسندیده

متوجه شدم. فعلا در اون حد پیشرفته نیستیم :grin:

2 پسندیده

منو استرس گرفته بود ک الان حرفای خیلی خفن و سریع میزنن من حالیم نمیشه باز تا یه هفته بابام سر ب سرم میزاره ولی دیدم ن ازین خبرا نیس خدا خیرش بده ک اینجوری شد :grin:

فددددای تو عزیزم اره واقعا خیلی منو میخندونه البته با تیکه انداختناش :joy::joy::joy:

2 پسندیده