چالش آواتار پیشرفت زبانشناس 😊

اینم از تلاش بنده، یکماه پس از نصب نرم افزار :slightly_smiling_face:
البته ناگفته نمانه بنده همزمان کتاب های زیبوک رو هم میخونم و همشون رو از ساده ترین شروع کردم…

27 پسندیده

احسنت دوست عزیز @mohsen130

بعد از یکماه رسیدن به سطح 3 واقعا عالیه
امیدوارم با همین انگیزه به تلاشت ادامه بدی.

موفق باشی دوست من.

11 پسندیده

خیلی ممنون دوست عزیز.نظر لطفتونه.
قبلا یعنی چند سال پیش بیشترین تمرکزم روی لغات بود ولی خب ازونجایی که به درستی از لغات استفاده نکردم! و مدت زمان زیادی بود که کلا سمتشون نرفته بودم یجورایی فراموش کرده بودم درواقع بهتره بگم روش اشتباهی بود(تنها معنی لغت یاد گرفتن…) تا اینکه اینجا بصورت کاربردی بکارم اومد و تونستم بدون ترجمه لغت به لغت، تو جمله معنی کنم و در این زمینه نرم افزار خیلی کمکم کرد.هر چند هنوز تو لیسنینگ خیلی مشکل دارم وضعیفم …
از آقای ناصری و دوستانشون نیز بسیار سپاسگزارم…

16 پسندیده

احسنت.
منم همین تجربه را داشتم. توی مشهد 9 ترم کانون زبان بوعلی رفتم. اما چون بیس کار روی گرامر بود، پیشرفت کمی داشتم ، هرچند روی اعتماد به نفسم خیلی اثر مثبت داشت.
تا اینکه به زبان شناس رسیدم.
دوباره از صفر و پکیج داستان های بچگانه شروع کردم.
تاثیرات خوبی داشته.

15 پسندیده

احسنت به شما
ان شاء الله بتونید زنجیره رو همینطور خوب نگه دارید.

7 پسندیده

ممنونم دوست من.:hibiscus::sunflower::sunflower:

5 پسندیده

بچه ام هنوز کامل اتاقش رو ترک نکرده:see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil:
خجالتیه مثل خودم:see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil:

27 پسندیده

27 پسندیده

سلام، ولی خب من هنوز نمیدونم که معنی عدد ۱۰۰۰۱ و همچنین ۱۱/۵۳ که بالای صفحه هست دقیقا چیه؟ لطفا اگه کسی میدونه توضیح بده

8 پسندیده

سلام دوست من
عدد خوب و عالی ۱۰۰۰۱ یعنی شما با کمک جعبه لایتنر، تا حالا بیش از ۱۰.۰۰۰ لغت یاد گرفتید!!!
و ۱۱.۵۳ هم یعنی امروز (یا آخرین روزی که لغت های جعبه لاینتر را مطالعه کردی) طبق محاسبات تا الان میانگین روزی ۱۱.۵۳ لغت جدید یاد گرفتید.

14 پسندیده

ماشاالله. عالیه!!!
بیش از ۱۰.۰۰۰ لغت :wink::sunglasses:

8 پسندیده

نه اینطور نیست
دایره لغات ایشون تو اپلیکیشن حدود 8290 است که با رسیدن به 10 هزار در اپلیکیشن به سطح 5 میرسه.

اینم اینطور نیست. لغات بسته به خانه هایی در آن قرار دارند.1-2-3-4-5 شاخص لغات نسبت به قرار گیری اون لغات محسوب میشه در صورت مرور لایتنر.
برای مثال لغاتی که در خانه یک قرار دارند هر لغتی که در یک خانه یک میباشد درصورت رفتن به خانه دو,شاخص لغات اون رو 0/06 محاسبه میکنه. لغات خانه دو در صورت رفتن به خانه سه هر لغت 0/12 محسوب میشه. والی آخر

10 پسندیده

ایشون را نمی دانم.
اما اون عدد شاخص لغت در صفحه اصلی، بالایی تعداد لغاتی هست که با لایتنر یادگرفته شده.

محاسبه اش را نمیدونم، اما به نسبت تعداد لغات جدید یادگرفته شده، در مدت زمان استفاده از نرم افزار، تصورم اینه که برداشت من درست باشه :yum:
بازم آقای ناصری و یا آقای گل میرزایی توضیح بدن تا از شبه خارج بشیم :sunglasses:
@hnaseri
@golmirzaei

5 پسندیده

با سلام
واسه من هنوز در حد تخم مرغ البته Effortless English من در گوشی گوش میدم از طریق فایل PDF , MP3

6 پسندیده

من عرض کردم که دایره لغات ایشون در اپلیکیشن چقدره. میتونن اسکرین شات بفرستن
اون عدد قرمز هیچ ربطی به تعداد لغات “میدانم” نداره. بلکه با مرور مرتب جعبه لایتنر این شاخص لغات حتی فراتر از تعداد لغاتی که از خانه 5 خارج شده اند (تبدیل به لغات" میدانم" یا لغات سفید شده ان) میتونه بره.
وقتی یک لغت رو به لایتنر اضافه میکنم میره جعبه یک. و5 مرحله یا 5 باکس رو رد میکنه تا از جعبه لایتنر خارج شه. پس در واقع یک لغت 5 مرحله امتیاز شاخص لغت میگیره

7 پسندیده

یه مدت به دلایل خیلی عجیب غریبی کلا زبان‌شناس رو فراموش کردم ولی سعی میکنم از این به بعد با قدرت برگردم:nerd_face::nerd_face::nerd_face:

16 پسندیده

به به، احسنت.
Welcome Back Dear Sajjad
شما ها با سطح خوب زبان خودتون باعث انگیزه ما ها هستید.
حتما حضور پر رنگ داشته باشید.
هر چه گروه قوی تر باشه، منفعت گروهی هم بیشتر میشه.

6 پسندیده

اینم از پیشرفت بنده😍

15 پسندیده

عالیه.
شاخص خوب
زنجیره عالی
سطح خوب

خدا قوت.

5 پسندیده

12 پسندیده