تالار زبانشناس

مشکلات نرم افزار زیبوک

سلام

متاسفانه ما چهارشنبه تغییراتی در منابع ایجاد کردیم که با وجود اینکه تست هم کرده بودیم برخی اشتباهات رو ندیدیم. اینکار باعث شده که اکثر کتابها با مشکل مواجه بشن و در هنگام باز شدن ارور بدن.

از طرفی بنده امروز صبح برای یک سفر تفریحی بیرون زدم و تا فردا شب به سیستم اصلی خودم دسترسی ندارم که مشکل رو حل کنم.

پیشاپیش از همه شما کتابخونها به خاطر مشکل بوجود اومده عذرخواهی میکنم و انشالا اگر فردا شب سالم به خونه رسیدم مشکل رو حل کرده و برای شنبه برنامه به روال عادی خود بر خواهد گشت.

از صبر و شکیبایی شما سپاسگذارم

15 Likes

آقای ناصری زنجیرمو پاره کردین
بعده چند مدت مشغله کاری و ذهنی تازه داشتم مرتب کتاب میخوندم و به اصطلاح زنجیره درست میکردم. تمام اشتیاق و ذوقم پرید :confused:

2 Likes

میتونید با خوندن زوم و زبانشناس زنجیره رو نگه دارین

4 Likes

مشکل همچنان پابرجاست و تا این لحظه حل نشده.

4 Likes

بله همچنان داریم روی مشکل کار میکنیم. بیشتر از چیزی که فکر میکردیم طول کشیده.

3 Likes

سلام دوستان عزیز

لطفا چک کنید ببینید درست شده یا نه. اگر مشکلی بود خبر بدین

2 Likes

سلام آقای ناصری عزیز @hnaseri
خدا قوت

برای من مشکلات (باز نشدن، باز شدن و زود بسته شدن، خطا دادن و …) بر طرف شده.

خیلی خیلی سپاسگزارم از تلاش های شما و تیم فنی و پشتیبانی خوبی که دارید.

thanks

3 Likes

اقای ناصری متاسفانه زیبوک من همچنان مشکل داره

2 Likes

بعد از ایجاد مشکل از داخل برنامه مجدد پیغام بدید.

3 Likes

سلام؛
مجموعه‌ی هری پاتر حذف شده از زیبوک؟

2 Likes

مجموعه هریپاتر و گوسبامپس از اول در زبانشناس بوده بنابراین ترجیح دادیم همونجا باشن.

2 Likes

سلام من مدتی زبانشناس استفاده میکنم و از اشتراک اش استفاده میکنم و خیلی راضی هستم.زیبوک هم به تازه گی اشتراک اش گرفتم اما متاسفانه ترجمه داستان نداره و این یک ضعف برای برنامه و اگر بخوایم با نرم افزار دهکده زبان مقایسه کنیم اپشن های کمتری داره از ترجمه و… اگه بشه تو اپدیت های بعد این مشکلات برطرف بشه خیلی عالی میشه

3 Likes