این داستان رو حتما بخونید

تو اپلیکیشن با تاخیر میاد. فعلا تو سایت بخونید. نهایتا ۲۴ ساعت دیگه توی اپلیکیشن هم میاد.

8 پسندیده

ممنون ازتون :tulip::heart:

2 پسندیده

این داستان‌ها عالی‌ان مخصوصا برا سن پایین

5 پسندیده

خیلی داستان های خوبیه لطفا تعداد بیشتری بذارید

3 پسندیده

Here comes pete چطور ترجمه میشه؟

2 پسندیده

خیلی جالبن داستانهاش،من با دختر ده سالم کار میکنم هم خودم یاد میگیرم و هم اون یاد میگیره،تولد پیت گربه رو هم خیلی دوست داشت و کامل حفظش کرد،ممنون از گردآوری این مجموعه🌹

4 پسندیده

کلا داستان‌های مصور خیلی زیبا بود به خصوص پیت‌گربهه؛ یه مشکلی که داشت این بود که خیلی درساش زیاد بود و دسته‌بندی نداشت. فکر کنم اخیرا که نگاه کردم یک دسته‌بندی اجمالی داشت ولی هنوز خیلی درساش زیاد بود و این می‌تونه زبان آموزو، خصوصا تو سطح پایین‌ترو، اذیت کنه. مثلا فکر کن می‌خوای یه درس پنج دیقه‌ای گوش بدی، باید پنج دقیقه هم توی اون لیست بلندبالا بگردی دنبال پیدا کردن درسی که باید بخونی و مرور کنی

10 پسندیده

عالی بود ممنون بابت تنوعی که لحاظ کردید منم با دختر شش سالم میبینم این بخش رو.موفق باشید

3 پسندیده

جناب ناصری، تمنا می‌کنم چرا این‌قدر و تا این حد محیط برنامه مخصوصا تاپیک‌ها شلوغ هستند و جدای از مباحث، صفحه پر از کلید و دکمه و فلش و بالا و پائین و گل و بلبل و فلان و بهمانه؟ حتی از نوار پیشرفت سایدبار هم غافل نبوده برنامه‌نویس محترم! لطفا همین الان اطراف صفحه رو ببینید… واقعا لزومی به تعبیه این‌همه ابزار هست؟ متشکرم

4 پسندیده

راستش بعضی قسمتای اپلیکیشن مثل همین داستان مصور تعداد داستان ها خیلی زیاد هستش و اگه بخای داستان خاصی رو پیدا کنی باید کلی بگردی.اگه بخش سرچ کردن هم به نرم افزار اضافه بشه خیلی خوب میشه .ممنون

3 پسندیده

اگر با جزئیات بیشتری بفرمایید که چه قابلیت هایی از نظر شما اضافی هست ( با دلیل) بررسی میکنیم.

4 پسندیده

جناب @hnaseri لطفا مطالعه بفرمایید

2 پسندیده

متشکرم؛ مستحضر هستید مهم‌ترین گزینه و حسن یک برنامه سادگی استفاده از آن و اصطلاحا User-friendly بودنش هست؛ ابزارهای متعددی در محیط گفتگوها دیده می‌شه که اگر ضروری نیست، حذف بشوند مثل نوار پیمایش صفحه، آیکون‌های مانیتور، سطل زباله، اشاره‌ها (فلش‌ها)، هایپرلینک، دکمه‌ها، منوها، بارگذاری، روزشمارها، آواتارها، نمایه‌ها، شکلک‌ها، پاسخ، ریپلای، بازخورد، تاریخ ووو که حداقل می‌شه اکثر این ابزارها رو زیر یک منو پنهان کرد؛ این موارد هم در انجمن‌ها و هم در برنامه آزاردهنده و خسته‌کننده و از همه مهم‌تر ترساننده هستند! موفق باشید

4 پسندیده

پاراگراف آخر
The moral of each story اشتباه هستش
The moral of Pete’s story

3 پسندیده

مهم اینه که شلوغی صفحه کم بشه، به نظرم میتونید خیلی از ابزارهای کم کاربرد رو مرج کنیدو از دراپ داون یا منو کشویی استفاده کنید

3 پسندیده

سلام خسته نباشید میشه ازمجموعه ی pepa pigهم بیشتر بذارید؟

2 پسندیده

داستان های پیت گربه و بقیه خیلی عالی هستن ممنون ازتون💐

3 پسندیده

سلام
میشه سوالی که ایتجا مطرح شد رو پاسخ بدین
Rockingمیتونه به معنی نوازیدن موسیقی راک باشه؟
البته موسیقی اصلا به سبک راک شباهت نداره

2 پسندیده

سلام.

سوالتون رو با ذکر جمله‌ی مورد نظر بپرسید.

2 پسندیده

Here comes Pete Strolling down the street . Rocking red shoes On his four furry feet.

Pete is going to school. And he sings this song:

I’m rocking in my school shoes. I’m rocking in my school shoes. I’m rocking in my school shoes.
معنی rocking به چه معناست
منظور از تاب خوردن در کفش چی هست
گشاد بودن کفش مدنظره؟
رقصیدن یا چه؟

اصولا این کلمه میتونه به معنی موسیقی سیک راک هم باشه یا خیر
ممنون میشم به لینک هم بیاید و توصیح بدین

2 پسندیده