مقایسه نرم‌افزار زبانشناس و اکسین چنل

سلام

بعضی ها این سوال براشون پیش اومده که تفاوت نرم افزار زبانشناس با نرم افزار اکسین چنل چی هست.

بنده چون این نرم افزار رو بخوبی استفاده نکردم ترجیح میدم که قضاوتی در این رابطه نداشته باشم. اگر از دوستان کسی هست که اطلاعاتی در این زمینه داره لطفا در این تاپیک بنویسه و یه مقایسه منصفانه و بیطرفانه داشته باشه.

ممنون

4 پسندیده

سلام
شیوه آموزشی این نرم افزار مبتنی بر مشاهده فیلم و حل تمرین های مربوط به فیلمه و برنامه های درسی روزانه دریافت میشه و میتونیم از دسترسی آفلاين استفاده کنیم و منابع دوره ها رو یک جا دانلود کنیم اما تا در آزمون روز قبل نمره قابل قبول نگیری دوره آموزشی بعد قفل میمونه
این برنامه آزمون برای سطح بندی داره و توسط انجمن آموزش اروپا بوجود اومده و سطح بندی بر مبنای cefr هست و به نظر من از نقاط ضعف این برنامه عدم امکان استفاده رایگان برای آشنایی بیشتر با نرم افزار و حجم کم مطالب آموزشی که برای ۱۰ دقیقه در روز برنامه ریزی شده و قیمت بالا و مانور آزار دهنده بر شرکت در قرعه کشی که جنبه آموزشی نرم افزار رو در ذهن کمرنگ میکنه
موفق باشید.

6 پسندیده

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان
من با هر دو نرم افزار اکسین چند و زبانشناس کار کردم و اگه بخوام مقایسه کنم میتونم بگم این دو نرم افزار هیچ ارتباطی با یکدیگر ندارند
از لحاظ کاربردی اگه شما از نرم افزار زبانشناس استفاده کنید به وضوح مشاهده خواهید کرد که از لحاظ دامنه لغات و تلفظ کلمات و عبارت پیشرفت چشمگیر خواهید داشت همینطور اگر از نرم افزار اکسین چنل استفاده کنید با گرامر به خوبی آشنا میشید ولی اگر کسی هستید که تا حالا هیچکدوم از این نرم افزار ها را تجربه نکردید من پیشنهاد میکنم ابتدا زبانشناس را خریداری کنید چون نرم افزار اکسین چنل هم نیاز به اینترنت یک مگ داره و هم نیاز به دانلود زیادی داره من تا به حال حدود هشت صد مگابایت با این نرم افزار دانلود داشتم ولی به طور کلی تا زمانی که دامنه لغات شما خوب پرورش پیدا نکنه نمی تونید از گرامرها به خوبی استفاده کنید برای همین من پیشنهاد میکنم هر دو نرم افزار را تهیه کنید اما اولویت خودتون را روی نرم افزار زبانشناس بزارید.

8 پسندیده

با سلام دوستان من هم ه‍مین مشکل را دارم زیرا سیستم عامل گوشیم ios است و اپ زبانشناس برای این سیستم عامل تولید نشده و در زبان انگليسي در سطح كاملا مبتدي قرار دارم و شدیدا علاقه مند به يادگيري هستم و بزرگترين مشكلم عدم يادگيري كلمات مي باشد كلاس زبان هم رفته ام اما چيزي ياد نگرفته.ام و همه چيز را فراموش كردم از آقاي ناصري در مورد اكسين چنل سوال كردم و ايشان گفتند اينجا مطرح كنم لطفا براي كساني كه آيفون دارند هم يك راهنمايي كنيد اكسين چنل چگونه است يا اپ ديگري معرفي كنيد تشكر

2 پسندیده

سلام.
کسی برای ios اپلیکیشن انگلیسی خوب سراغ داره؟ :blush:

2 پسندیده

زبانشناس بهتره واسه جنرال یا همون عمومی
اما واسه اکادمیک شاید اکسین بهتر باشه
من خیلی باهاش کار نکردم
تقریبا سه ماه پیش بود فکر کنم نصبش کردم
یه مرحله جمله سازی داشت
اونم درست انجام ندادم :joy::joy:
کلا من با آموزش گرامر مستقیم موافق نیستم
واسه مقایسه
اپ هرمس رقیب جدیه
منتها باید بلد باشید ازش درست استفاده کنید
این روشی که الان ازش استفاده میکنم
تقریبا همون روش زبانشناسه ولی با محتوایی که خودت میخوای بیس کارم همون اپ هرمس
اشاالله شهریور یه تاپیک واسش میرم

4 پسندیده

سلام، راستش من یه دوره میخواستم اکسین چنل رو ثبت نام کنم که همه تو نظرات نوشته بودن خیلی برنامه اش انگار هنگ داره و یهو کلی مطلب که دانلود کردی میپره، واقعیت داره؟ البته واقعا علاقه ای به یادگیری مستقیم گرامر ندارم و همون زبانشناس خودمون رو ترجیح میدم

3 پسندیده

سلام
اره عزیزم واقعیت داره،خیلی هنگ میکنه،یه دفعه وسط یادگیری می بینی برنامه پرید
من با چندتا گوشی دیگه با مدلهای مختلف هم امتحان کردم ولی باز هم همین مشکلو داشت

3 پسندیده

بنده هم از سایت های زبان عالی زیاد دیدم اکسین مخصوصا جدیدا هم وب سایتی هست که اپ های آموزش زبان انگلیسی داره به صورت اختصاصی و رایگان البته میتونید برای دانلود ببرید وب سایت اینترلن و مانبع رایگان رو دانلود کنید.

2 پسندیده

سلام.من دو سال باهاش کار کردم.یه نرم افزار از دو جنبه بررسی میشه امکان استفاده و بعد نحوه طراحی در جهت برآوردن اهداف طراحی شده.سال اول روان کار می کرد با امکان استفاده آفلاین.پشتیبانی فقط از طریق تلگرام هست که یه نقطه ضعف بزرگ هست .ولی سریع جواب میدادند.با بالا رفتن کاربرها سرور را عوض کردن .یه مدت که اصلا قطع شد بعد از شروع دوباره که با ویدئوهای رسمی عذرخواهی شروع شد دیگه درست کار نمی کرد.هفته ها قاطی میشد یا جلو نمیرفت.آخه هرهفته فقط همون هفته رو میشه خوند.پشتیبان یا جواب نمیداد یا میگفت چک کردم مشکلی نیست شما فعالید؟تازه پشتیبان فنی از درسی 2 id متفاوت داشتن.نیمه سال دوم عملا نتونستم مفید استفاده کنم.اهداف طراحی شده خوب پوشش داده شده بود .هر هفته شما علاوه بر مکالمه گرامر ،تمرین شنیداری و نوشتن رو پشت سر میزارین .به این صورت که متن رو میشنوید و بعد باید همون رو بنویسید.جواب درست هم با یه دکمه در دسترس هست.پنجشنبه یه متن برای شما خونده میشه بعد از گوش کردن باید جاهای خالی رو پر کنید.متن و جوابها با یه دکمه در دسترس هست و پشتیبان نمیخواد.خلاصه نمره طراحی بالاست.چیزی که دوستان اصلا توجه نمی کنن کارکرد هست.اول وجود دوم سجود.باید زنده باشی که بعد نماز بخونی.«جمله یه دوست شکمو که در عین طنز بودن خیلی معنی داره»بسیاری از نرم افزارهایی که شما نام میبرید تجت فشار و کار طولانی هنگ میکنند و هرجند خوب و جذاب ولی بی فایده هستند و این قدرتمند ترین خصلت زبانشناس هست.بنده ابتدای ورودم به زبانشناس تمام نظراتم را با یه email برای آقای ناصری فرستادم.اون موقع زیبوک و زوم تازه اومده بود.بنده مخالف هر دو بودم و پیشنهاد دادم ایرادهای اکسین چنل را بطرف کنند و یه نرم افزار توپ در زمینه مکالمه بیرون بدن.چون قبلا هم گفتم هر چقدر هم فیلم مبارزه ببینید تا تو رینگ نرید و مشت نخورید مبارز نمیشید.اما به هیچ وجه نیاید نرم افزار جدید با زبانشناس یکی باشه .چون هنگ میکنه و برنامه نویسها به همه کارها نمیرسن.البته جناب ناصری مدیر بسیار قوی هستن و با ترکیب هر سه نرم افزار بسیار هوشمندانه عمل کردن.خلاصه اینکه بنده 80درصد نرم افزارهای دیگه رو تست کردم.فعلا زبانشناس بالاترین طراحی و کیفیت اجرا رو داره.فقط کاش رنگهاش برای جذب جوونا شاد تر بود.«به خاطر خشکی چشم نمیتونم برگردم اصلاح کنم اگه غلط املایی داره شرمنده»

9 پسندیده

منم چند وقت از اکسین چنل استفاده کردم، خیلی خلاصه بگم پولتون رو دور نریزید. ارزششو نداره . تمام

2 پسندیده

راستی شارژ سالیانه است.قابل توجه دوستانی که میگن زبانشناس گرونه.یه نگاهی به قیمتای سالیانه اکسین چنل و ریمرسی بکنید.با این تفاوت که اونا دور هم جمع میشن کلیپ میدن بیرون اما آقای ناصری برای مجوز دوره ها و کتابهای بین المللی دلار خرج میکنه

2 پسندیده

البته از حق و انصاف نگذریم تولید محتوای آموزشی بسیار گرون هست. در ادامه تیم زبانشناس هم همینکار رو خواهد کرد و محتوای اختصاصی تولید میکنیم.

1 پسندیده

آخه کلیپ فقط بخشی از آموزش زبانشناسه

1 پسندیده

درسته. اینها یکی از بخش های گرونش رو انجام دادن ولی از قسمت فنی کار غافل بودن :slightly_smiling_face:

2 پسندیده