چالش تقلید - سکانس جوکر در فیلم بتمن - چرا اینقد جدی؟

سلام خدمت دوستان عزیز.

image

الان وقت تقلید کردنه. وقتشه که یه بازیگر خوب بشید و سعی کنید تلفظتون رو به سطحی دیگه ببرید.

ما قبلا درباره شنیدن و خواندن به صورت همزمان صحبت کردیم. ولی این بار قراره پارو یه گام فرا تر بزاریم و حالا وقتشه یه کاغذ و یه متن بردارید. و مثل لوکا لامپاریلو عمل کنید تا اینتونیشن رو بهتر درک کنید:

ویدئویی که قراره کار کنیم. سکانسی از فیلم بتمن هستش که بسیار معروفه ( و یکم خشن).

تکلیف شما اینه که این سکانس رو تمرین کنید و صداتون رو ضبط کنید و برای ما بفرستید.

متن

Do you wanna know how I got these scars?
My father was… a drinker and a fiend. One night he goes off… crazier than usual. Mommy gets the kitchen knife to defend herself. He doesn’t like that, not one bit. So, me watching he takes the knife to her, laughing while he does it. He turns to me and he says “WHY SO SERIOUS?”. He comes at me with the knife “why so serious?” He sticks the blade in my mouth. “Let’s put a smile on that face.” and… why so serious?

لغات:

scar: زخم
drinker: الکلی
fiend: شیطان

برای داشتن این سکانس ها و چالش ها و کلی مقاله و درس و… تو کانال تلگرام عضو شید

31 پسندیده

26 پسندیده

Well done. It’s like that you two are the same person, in terms of voice.

7 پسندیده

Thanks a lot.

Everyone should try this. It’s fun and cool

7 پسندیده

سلام آقا کامبیز این مقاله رو دیدم شگفت زده شدم چون تو درسا داشتم به این نتیجه میرسیدم وقته تقلیده از آی جی. فقط با تقلید میشه شد معلم خود. مرسی از چالش عالیتون و از محبتتون :pray::rose:

7 پسندیده

سلام آقا کامبیز عزیز.عجب فیلمی و عجب سکانسی رو انتخاب کردی.و چه خوب تقلید کردی(تو جوکر کی بودی):clap::clap::clap::clap::clap:
واقعا دمت گرم…:rose::rose::rose::rose::rose:

5 پسندیده

Hi guys :wave::wave:
When I saw this post last night I couldn’t record my voice
BUT
I recorded that in my school and something funny and cool for you :eyes::grinning::smiley:

18 پسندیده

سلام دوستان عزیز. ممنونم ازتون. البته انتخاب سکانس از آقا @mini_me محمود بود.

Indeed you are amazing brother. Awesome intro, lots of energy and awesomeness and at the end amazing imitation.

Cheers Mr Milad. I love your voice and recordings. keep it up forever :+1::+1::+1::smiling_face_with_three_hearts:

8 پسندیده

البته بعضیا قول شرکت هم داده بودند… :grin: ایده رو که ایشون ریختن. قولم که گرفتیم ولی فعلا که خبری نشد. :sweat_smile:

اشاره مستقیم نمیکنم -----> @mini_me

4 پسندیده

15 پسندیده

سلام به دوستان، باز هم چالش خوب و مفید ممنون از آقا کامبیز و

در حال آشپزی و تقلید صدا چه شود :grin:

16 پسندیده

giphy

:))))

6 پسندیده

واای که کلی حرف داشت این :joy:
مشخص شد شخصیت خلاقی دارید، عالیه ایده چالش هم خوب بود ممنون از شما. خیلی تاثیر مثبت در لهجه داره به دلایل زیر:
۱. کوتاه هستند.
۲. قابلیت لب خوانی داره به دلیل تصویری بودن
۳. بسیار چالش برانگیز

دوستان لطفا از این ایده های خلاقانه بهره ببریم و با لذت و روحیه خوب زبان رو یاد بگیریم.

5 پسندیده

اینم از مشارکت بنده. اولین باری‌هـ که صدامو ضبط می‌کنم و احتمالا آخرین بار هم باشه. @YoKambiz فقط چون قول دادم :)))
لطفا ایراد بگیرید ولی با ملایمت :)))
این هم اضافه کنم بالا و پایین بودن میزان صدا به دلیل ناآشنا بودن بنده با ضبط صداست و امیدوارم ببخشید :))

20 پسندیده

ممنونم از شما. نظر لطف‌تونه :sweat_smile::pray:t2::sunflower:

تا اینجا که مشارکت خوب بوده. امیدوارم خیلی از دوستان شرکت کنن و خودشون رو محک بزنن. اول از همه هم به نظرم باید مربی‌ها جلودار این چالش باشن تا به ما انگیزه بدن :grinning_face_with_smiling_eyes:

7 پسندیده

بله دقیقا، ولی از آن جهت که جمعیت خانمهای مربی بیشتر هست جهت عدالت هم شده در چالش بعدی شخصیت سکانس فیلم خانم باشند :slightly_smiling_face: قول می دهم مشارکت بیشتر بشه

6 پسندیده

واااای عجب صدایی دارید برای تقلید, عاااالی بود, عااالی. من واقعا ترسیدم.

4 پسندیده

@atineh1967

بسیار خوب. اماااا بیشتر گوش بدید :grin:

در هنگام آشپزی بسیار جوکر خوبی در اومد :clap::clap::clap::sweat_smile:

هیث لجر زنده شد. خیلی عالی بود خود کارکتر بود :grin::clap::clap::clap::clap:

دوستان شاهد باشید. من تو تمامی تقلید صداها آقا محمود رو منشن میکنم. و اگه شرکت نکرد همه اعتراض میکنید.

به من گفت من صدام خوب نیست. والی زاده نمیتونه اینقد جوکر خوب در بیاره. :sweat_smile:

دست خوش :clap::clap::clap::clap:

7 پسندیده

9 پسندیده

پس امیدوارم چالش تقلید صدای بعدی رو با دوتا سکانس/صحنه تفکیک‌شده داشته باشیم که خانم‌ها از این بابت مشکلی نداشته باشن.
البته همه باید تو انتخاب سکانس شریک باشن و سکانس مورد علاقه‌شون رو بگن تا تنوع خوبی توی چالش برقرار بشه :slight_smile:

4 پسندیده