چالش تقلید - سکانس جوکر در فیلم بتمن - چرا اینقد جدی؟

خیلی ممنونم :sweat_smile::sunflower:
واقعا لطف دارید :sunflower:

4 پسندیده

بسیار ممنونم. من که زود صدای ضبط‌شده رو پاک کردم که دوباره این صدا رو نشنوم :))))

من دیگه از این‌به‌بعد میام فقط موز برمی‌دارم :)))
واقعا صدام خوب نیست. نه‌تنها صدام خوب نیست، بلکه تصویرم هم بدتر از صدام هست :)))

4 پسندیده

به هیچ وجه مقبول نیست؛ فقط خانم :joy: :joy::joy:
حضور شما هم از واجبات هست
البته با هیئت مدیره جلسه ی برگزار میکنیم شاید به رای دیگری هم رسیدیم :smile:

6 پسندیده

با تجربه ای که از شما دارم میدونم تصویرتون یه چی تو مایه تام کروز در میاد. :joy:

بیاید موز بردارید که بد تره. الان موز کیلویی 14 تومنه. بیاید موزو بردارید ظرفارم باید بشورید. ضبط صدا که هیچ

4 پسندیده

سلام به همه دوستان اینم ویس
سعی کردم از متود مستر لوکا هم استفاده کنم که عکسشو تقدیم کردم حالا نمیدونم درست فراز و فرودا رو تشخیص دادم یا نه. ولی تجربه جالبی بود.
:tulip::tulip:

10 پسندیده

پس از خانم ان هاتاوی انتخاب کنید که صداتون شبیهه :)))

لطفا توی جلسه دستور قتل بنده رو ندین :)))

4 پسندیده

تنها وجه اشتراک من و تام کروز، داغون بودن دماغ‌مونه. البته اون دماغش کجه، من دماغم بزرگ :)))

تالارو هم می‌شورم. فقط یه شیلنگ دم در بذارید. چون با قابلمه بخوام آب بیارم اذیت می‌شم :)))

4 پسندیده

پس در جریان چالش بعدی نیستید که آقا کامبیز چی انتخاب کردند :smile:
از این تشابه من الان باید روی ابرها سیر کنم :joy:

تصمیم بر حضور دائمی شما در همه چالشهای تقلید صدا شده؛ بدون یک نوبت غیبت، در غیر این صورت جریمه های سنگینی در راه است :smile:

5 پسندیده

متاسفانه چند روز اخیر خیلی مشغول بودم و راه تالارو گم کردم. باید دید چه انتخاب منتظرمونه :))

فیلم‌هاشون رو مخصوصا devil wears prada رو حتما ببینید و یه چندتا سکانس برای چالش انتخاب کنید :))

یا خود خدا :)))
من فراری بودم. اینجوری من‌و تحت فشار قرار ندین :))
ببینیم چی منتظرمونه پس :))

3 پسندیده

من فقط فیلم بینوایان از ایشون رو دیدم؛ بله اگه وقت کنم که متاسفانه احتمالش ضعیفه حتما پیشنهادتون رو دنبال میکنم. ولی همین چالش هم این خلاء رو پر میکنه؛ باز هم اینجا یه بار دیگه از شما و آقا کامبیز ممنونم :rose:

4 پسندیده

خواهش می‌کنم :sunflower:
امیدوارم در هر زمینه‌ای توی زندگی موفق باشید :sunflower:

4 پسندیده

عالی بود :clap::clap::clap:
دقیقا حس میکردم تو صحنم وقتی صدای شما رو شنیدم
آفرین داره :clap::clap::clap:

1 پسندیده

مثل همیشه عالی، پر انرژی و بی نقص و تقلید هم که حرف نداشت :grin: :clap::clap::clap:
میگم چه تاپیک باحالی زدی استاد، تازه دیدم :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil:

همشهری مثل همیشه صداتون انرژی داره :clap::clap::clap:

خیلی هم عالی بود خانوم نیکنام عزیز
مثل همیشه شما و اتوسا جان خانومای همیشه در صحنه هستید و باعث افتخار بانوان تالار :clap::clap::clap:

نسیم جان ترکوندی آجی، صدای متفاوت ازت شنیدم :clap::clap::clap::clap:
چی میتونم بگم غیر اینکه عالی بودی

اتوسا جان @atineh1967 و علی آقای گل @aliasiaee304 بر شما دو عزیز هم خداقوت میگم و تبریک میگم بخاطر تلاشتون جسارتتون و عملکردت خوبتون در این چالش از تقلید :clap::clap::clap:

4 پسندیده

سلام دوستان
منم به جمع چالشیا پیوستم منتهی با تاخیر
بابت نویزهایی که تو صوت هم هست (با لپ تاپ ضبط کردم) پیشاپیش عذرخواهم :grin::grin:

8 پسندیده

یکم لپ تاپتون خاک گرفته بود :grin:

ولی احسنت ماشالا به حنانه خانوم :clap: خیلی وقت بود صداتونو نشنیدیما :rose::rose::rose:

2 پسندیده

:joy::joy::joy::joy:
راست میگینا، حالا یکم سرمون رو خلوت کردن، انشالله سعی میکنم حضورم تو چالشا حداقل پررنگ باشه

دیگه اگه یکم خشن بودیم به بزرگواری خودتون ببخشین، صحنه خشن بود :grin::grin::tulip::tulip::tulip:

2 پسندیده

سلام نسیم جون. خیلی زیبا بود:+1: جنس صداتو دوس دارم:grinning_face_with_smiling_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes:

2 پسندیده

یادش بخیر از این تاپیکها داشتیم :pensive:

4 پسندیده

خب خودتون دست به کار شید خانم نیکنام عزیز
من هر وقت انرژیم برای یادگیری زبان کم میشد میومدم تالار و کلی انرژی میگرفتم
ولی الان مدتیه خیلی سوت و کور شده

4 پسندیده

سلام عزیز، من متاسفانه اهل فیلم نیستم لذا توان ایجاد چنین تاپیکی رو ندارم و خواستم یه بازآوری از یه سری فعالیت های گذشته داشته باشم. نوبتی هم باشه نوبت شما جوون هاست :slightly_smiling_face:

5 پسندیده