تاپیک تعاملی معرفی سایت های مفید و رایگان به زبان انگلیسی

سلام و درود به همه بزرگواران :hand_splayed:
امیدوارم اوقات خوبی داشته باشید
توی این انجمن جای خالی یک مبحث مهم خیلی احساس میشد و من تصمیم گرفتم که این تاپیکو راه بندازم و ممنون میشم اگه همکاری کنید و سایت های خوب و رایگانی که به زبان انگلیسی هستند رو معرفی کنید تا بقیه هم استفاده کنن. :slight_smile:

برای شروع این چند تا سایت رو معرفی میکنم:

1 - سایت آموزش شطرنج از مبتدی تا پیشرفته:
برای ورود کلیک کنید
این سایت با ویدیو های با کیفیت و جالب شطرنج رو آموزش میده و در پایان هر دوره با سوالهایی میزان یادگیری شما رو میسنجه

2- آموزش رایگان برنامه نویسی ++C
برای ورود اینجا رو کلیک کنید

تو این سایت می تونید دوره های ++C و java ، HTML ، PHP , SQl ، پایتون و دوره های دیگه رو به طور کامل یاد بگیرید

3- اینجا هم که میتونید برنامه نویسی اندروید رو به صورت کامل و حرفه ای یاد بگیرید.
برای ورود کلیک کنید

پ.ن 1: بعضی از سایت (ف)یتلرن و کلا اگه با VPN وصل بشید کارایی سایت ها بالاتر میره

پ.ن2: لطفا کمک کنید این تاپیک خاک نخوره :smiley:

32 پسندیده

از آن روز که ایزد جهان را بساخت
کسی سایت آموزشی به از یوتیوب نیافت🙌

13 پسندیده

خب لااقل کانال های یوتیوب خوب رو معرفی کن

8 پسندیده

علاقه مندای یادگیری طراحی:
اینم کانالای یوتیوب آموزش طراحی:
طراحی کارتونی و دیجیتالی: Draw With JAZZA
طراحی مانگا و رئالیسم ( بیشتر مانگا) Mark Crilley
طراحی با ذغال از فیگور و چهره و آناتومی Proko

و درباره زبان هم که همه میدونید کجا برید Steve kuafmann

دنبال خنده و شوخی های خیابونی هم اگه هستید Vitaly - Goutube

اینا همه کانال های یوتیوبیه که من عضوم

19 پسندیده

خیلی ممنون آقا کامبیز همشونو subscribe کردم

7 پسندیده

دوستان عزیز کلیپ آموزشی خوب تو یوتیوب دیدین طبق اون روشی که گفتم به اشتراک بذارین با بقیه.

11 پسندیده

سلام وقت بخیر :tulip::blossom::sunflower::hibiscus::rose::cherry_blossom::bouquet:مثل همیشه ۱تاپیک کاربردی و جالب :rose::cherry_blossom::bouquet::bouquet::tulip::blossom::sunflower::sunflower::hibiscus:

7 پسندیده

سلام
سپاس فراوان آقا فرزاد
این سایت برنامه نویسی خیلی به کارم اومد :ok_hand:

4 پسندیده

سلام
خواهش میکنم سپیده خانوم :pray:

4 پسندیده

سلام روز بخیر

تاپیک من یا کامبیز؟

کلا متوجه نشدم این قسمت رو :sweat_smile:

کدوم کلاس ها؟ :sweat_smile:

2 پسندیده

سلام @Farzad_Poodineh

نوشته بالا رو نادیده بگیرید فکر کنم بهتر باشه…مختصر و مفید میشه این:

شما مجموعه ویدیویی خوبی سراغ دارید برا آموزش طراحی سایت و تولید محتوا؟

2 پسندیده

تو Youtube
سرچ کنید Content creation
و برای سایت هم سرچ کنید Site creation و Website designing

3 پسندیده

متشکرم.
معادل انگلیسی شون رو می دونم.
نمی خواستم وقت بذارم برا گشتن و پیدا کردن.

دنبال گزینه هایی بودم که احتمال می دادم از کیفیت کاراشون مطلعید و …

به هر حال، ممنونم که وقت گذاشتید.

2 پسندیده

خواهش میکنم
چند تا ازون ویدئو هایی که گفتم رو ببینید خودشون کلی منابع معرفی میکنن

3 پسندیده

سلام دوستان

PSHero:

این سایت منابعی است که کاربران متوسطه فتوشاپ خواستار خواندن مقالات آن هستند. اگر دوست دارید که طراحی یک سایت در فتوشاپ، طراحی لوگو و دیگر اجزاء گرافیکی را یاد بگیرید، این سایت منبع خوبی برای شماست.

Free Photoshop Tutorials, Custom Shapes, Photo Effects, PSD Files and More | PSHERO

Photoshop Contest:

این سایت محل مباحثه در مورد فتوشاپ است که از دیگر سایت هایی است که اگر می خواهید خبره فتوشاپ شوید، باید آن را حتماً ببینید، که شامل منبع عظیمی از آموزش ها و فیلم های آموزشی فتوشاپ می باشد. یادگیری فتوشاپ با استفاده از این سایت کاملاً مقدماتی است و نکات پیشرفته را هم در آن می توانید بیابید.

Tutorials - Photoshopcontest.com
Tutorials - Photoshopcontest.com

Photoshop Tutorials

ترکیبی از آموزش های ترفند های فتوشاپ، اجزاء فتوشاپ و عکاسی در فتوشاپ است. این سایت تقریباً محدوده وسیعی از آموزش ها را در بر می گیرد و به شما می گوید که چگونه فتوشاپ کارهای خاص را انجام می دهد. هر جند آموزش های فتوشاپ زیادی در این سایت دیده نمی شود، ولی به علت سادگی و قابلیت روان بودن نوشته ها، می تواند جزئی از این فهرست باشد.

Photoshop Tutorials - Photoshop tutorials for beginners to experts. Learn tips and tricks on how to use Photoshop for photo editing, manipulations, designs, and more.

سایت The Photoshop Lady

تمامی آموزش های مرتبط با فتوشاپ را از سرتاسر وب جمع آوری می کند و به شما اجازه میدهد که تمامی آنها را در یک مکان در اختیار داشته باشید. اگر شما در این سایت حساب کاربری داشته باشید، آموزش های مورد علاقه خود را می توانید علامت گذاری نموده تا آنها را در مواقع دیگر مطالعه نمایید و آنها را از دست ندهید. آموزش های جذاب تر هم برای شما در این سایت مجزا شده است که با استفاده از رتبه هایی که دیگران به آموزش ها و ترفندهای فتوشاپ داده اند، قابل تمایز هستند.

با سایت PSDTUTS

هم شما تعداد زیادی عکس می بینید. تمامی آموزش ها شامل مقدار کمی متن، و سرشار از عکس است که به راحتی با قسمت های مختلف فتوشاپ آشنا می شوید. اگر هم پس از خواندن آموزش سوالی برای شما باقی ماند، می توانید پاسخ سوال خود را از قسمت نظرات دریافت کنید. یا در آخر سوال خود را در همان قسمت نظرات بپرسید، تا پاسخ خود را بگیرید.

Graphic Design & Illustration Tutorials by Envato Tuts+

البته اگه میخوان از سایت ها و کانال های داخلی استفاده کنید این سایت به شدت توصیه می شه

http://irphotoshop.net/

و اینم کانال تلگرامش

@YaserDelbaz

6 پسندیده

کارتون واقعا عالیه :ok_hand:
منو اینهمه خوشبختی محاله
خیلی خیلی تشکر برای اینهمه منابع :pray:

3 پسندیده

سلام

ممنون از لطف تون و زحمتی که کشیدید.

3 پسندیده

خواهش میکنم عزیزم :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:

ناقابله :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:

مطمئن باشید با این سایت‌ها به مستری در فتوشاپ می‌رسید

3 پسندیده

سلام.
متشکرم

مطمینا به قول شما، تضمین شده س وقتی زمان بذارید برا کاری و به مستری برسید؛ مخصوصا برا یادگیری نرم افزار که خیلی خیلی راحت تره…تنها محدودیتش سیستمیه که باید بکشه :slight_smile:

راستش، من فعلا به دنبال مستری نیستم…تا چه پیش آید

سلامت باشیدو سرشار از حس خوب

3 پسندیده

سلام و وقت بخیر
یک app خیلی کاربردی برای یادگیری انواع برنامه نویسی

4 پسندیده