لذت ببرید از هوای لطیف و بارونی پاییزی💜

سلام دوستان عزیز…
امروز انقد هوا لذت بخش بود که دوست داشتم همه جا بگم که چقد دارم حال میکنم با این هوا…امیدوارم شما ام از این بارون بهره مند بوده باشیدو حال دل همتونو خوب کرده باشه…مدام میرم کنار پنجره …پنجره رو باز میکنم و هم این زیبایی ارامش بخشو نگاش میکنم و هم گوش میکنم به صدای دلنشینش…
البته من اهل شهر بارانم…شاید بخاطر همینه که الان وقتی بارون میبینم انقد ذوق دارم
به هر حال امید وارم این بارون حال همتونو خوب کرده باشه:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
:rose::rose::rose::rose::couple::couple::couple::couple_with_heart_woman_man::couple_with_heart_woman_man::couple_with_heart_woman_man::couple_with_heart_woman_man::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts:

11 پسندیده

خدا را شکر.
انشاالله همیشه این حس و حال خوب را داشته باشید.

در یزد
شهری در دل کویر
هم از دیشب آسمانی ابری با اندکی بارون شامل حالمان شده !
:sunglasses::blush::grinning:

2 پسندیده

تنها چیزی که این توانایی رو داره حالمو خوب کنه بارونه. همچین عشقی به بارون دارم من :crazy_face:

4 پسندیده

صدای بارون
بوی بارون
هوای خنک و نیمه ابری
واقعا آرامش بخشه

3 پسندیده

خدارو شکر…انشالله بیشتر هم بباره و همه لذت ببرن

3 پسندیده

خوشبختانه الان داره بارون میاد و من دارم تو حیاط تماشا می کنم.

4 پسندیده

واقعا لذت بخشه…اینجام بارون میباره …فکنم این بارون حا خیلیارو خوب کرد

1 پسندیده

هوا عالی شده خداروشکر :pray:
البته اینجا چند روزه بارون میاد (تهران-پردیس)

4 پسندیده

من عاشق بارونم :heart:
دیروزم اهواز بارون زد چه بارونی :heart_eyes:
بعد اهوازی باشی ۹۰ درصد روزای سال گرم و گرد و خاک باشه بعد بارون بزنه حال مردمو میشه تصور کرد؟؟ :grin:

7 پسندیده

@fdoosti
سلام. تو عرض ده دیقه تمام منطقه سپیدار رفت زیر اب. اب تا کاپوت ماشینا بالا اومد. 24 متری و میدون شهدا و عامری هم اب جمع شده بود. یادمه بچه بودم بارون میزد ساحلی میرفت زیر اب الان دیگه کارون مث سابق نیست ولی بازم خداروشکر.

6 پسندیده

والا من کیانشهر بودم یه قطره هم نیومد فکر کنم ما جز نقشه اهواز نیستیم

4 پسندیده

ایشاالله اونجام ببره و شمام حال کنید

1 پسندیده

واقعا من میتونم حالتونو بفهمم…از اونجایی که خودم اهل گیلانم و الان که تو کرج زندگی مسکنم و دیگه خبری از اون بارونای هفتگی نیست …میتونم درکتون کنم که با خاکو گرما چه حالی کردین

2 پسندیده

ما توش موندیم از خدا بارون بخوایم یا نه چند سالی چند قطره میزنه مثال شیش قطره واسه اهواز دو قطره واسه دزفول یه قطره واسه امیدیه ولی هر وقت هم بارون بزنه همه جاده ها و خونه ها زیر آبن ما دیگه با قایق تو خیابونا رد میشیم

4 پسندیده

به نظرم باز باریدنش بهتر از نباریدن…

1 پسندیده

اینجام چند روزیه که کمو بیش بارون میاد ولی امروز حسابی بارید…کرج.واریان…

2 پسندیده