شاخص لغات خود را به اشتراک بگذارید

همون شاخص پایین رو به اشتراک بزارید😂…چون شاید دیگه از اپ استفاده نکنیدو هیچوقت بالا نره

4 پسندیده

very GOOD, More than 3700 words :hugs:

2 پسندیده

ممنون
این چند روز به شدت غرق در زیبوک هستم و به همین دلیل میانگین روزانم خداروشکر بالاست.

3 پسندیده

عه چرا نیومده :expressionless:

5.4 هستش. :grin:

3 پسندیده

موافقم باهات،با اینکه یه ماه بیشتر نیست زبان رو شروع کردم ولی داستان های زیبوک رو بیشتر میپسندم.امروز سه تا داستانشو خوندم.واقعا لذت بردم، فردا و پسفردا هم تکرار روز هفته…

3 پسندیده

Wow! 5400 words !!!
Congratulations

3 پسندیده

سلام
اول اینکه یه خبر اونم اینکه لغاتی که بلدم هزار تا رو رد کرده و خیلی خوشحالم…تقریبا سه ماهه که از نصب زبانشناس گذشته ونزدیک به هفتاد روز زنجیره دارم😍زنجیرم سه رقمی شه حتما شر میکنم

فکردم خبر خوبی بود …و انگیزشی برای مبتدیها مثل خودم:heart_eyes::heart_eyes::sweat_smile::sweat_smile:

و یه چیز دیگه اینکه چند وقت نبودم بخاطر میزبانی از مهمونام بود…چند روزم خودم مهمون بودم…البته اینا باعث نشد زنجیرم قطع شه…
شاخص لغاتم هم حسابی یشرفت کرده

5 پسندیده

احسنت ، خیلی عالیه :clap:

مشتاقانه منتظریم :yum:

صد در صد. ما همه عضو گروه بزرگ زبان شناس هستیم.
به نوعی همه عضو یک خانواده بزرگ هستیم.
مسلما پیشرفت هر یک از اعضا روی بقیه گروه هم تاثیر می زاره. باید مشوق همدیگه باشیم.

خدا قوت. واقعا تحسین بر انگیزه.
شما سمبل اراده و پشتکار هستید.
موفق باشید.

5 پسندیده

سلام شب دوستان گرانقدربخیروشادکامی
درمقابل تمام دوستان تالاربایدبرم در افق محو بشم امابه بزرگی خودتون ببخشیدتازه۱۸روزه سرتعهدم موندم و مطالعه ام روازحدمشخص کرده پایین نیاوردم
همیشه جای امیدهست.خوشحالم درکنارشماعزیزان هستم.آدم بینهایت انرژی میگیره.:rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose:تقدیم به همه دوستان زبانشناس بخصوص طراحان این آپ بی نظیر.
امیدوارم زبانشناس روزی دهکده ی زبان بشه برای تمام زبان آموزان.:rose::rose::rose:

5 پسندیده

بسیار عالی با ارزوی موفقیت روز افزون

2 پسندیده

سپاس بابت انگیزه ای که به دوستان و البته به بنده میدین👍

3 پسندیده

این هم از شاخص لغت من

البته من از لایتنر نرم افزار استفاده نمی کنم.

6 پسندیده

عالیه…ولی چرا از جعبه لایتنر استفاده نمیکنید…به نظرم خیلی مفیده

3 پسندیده

وقتی که میخوام صرف جعبه لایتنر کنم صرف خواندن یک کتاب (زیبوک) یا دیدن یک فیلم (زوم) می کنم. معمولا کلماتی رو که نمی دونم و نشانه گذاری کردم تو متنهای جدید می بینم و اینطوری مرور می‌شن.

5 پسندیده

6 پسندیده

سلام دوست عزیز زبان شناس

همه یه روزی از صفر شروع کردیم،
مهم اینه که با تلاش و پشتکار، ادامه بدیم و زنجیره قطع نشه.

احسنت. عالیه. نزارید زنجیره قطع بشه. هدفمند باشید.

هدف اصلی تالار گفتگوی زبان شناس همینه. به هم کمک کنیم، از هم یاد بگیریم.
باید تلاش کنیم تا این محیط گرم و صمیمی و دوستانه، توسعه پیدا کنه و دوستان بیشتری از منافع این جمع زبان شناس، بهره مند شوند.

2 پسندیده

درسته که هر شخصی با توجه به علاقه خودش، برنامه ریزی میکنه.
اما منم با خانم @nazilans موافقم :

جعبه لایتنر خیلی کمک میکنه.
لغات را مرور میکنید.
جملات را مرور میکنید.
لغات را در جملات مرور میکنید.
امکان مرور لغات هر داستان، هر فصل، هر دوره به صورت مجزا هست.
لغات را تکرار میکنید.
کمک حافظه هست.
آمار میده بهتون.

در کل به نظر من، خیلی خیلی میتونه مفید باشه.

6 پسندیده

احسنت به شما دوست عزیز زبان شناسی

3 پسندیده

سلام، ممنونم
یه سوال دارم و اون اینه که علامت های چهار حالته ای که گوشه سمت چپ بالای صفحه وجود داره و شامل علامت زیگما، آیکون زبانشناس و … هست دقیقا چیه و با عوض کردنش چه اتفاقی می افته؟

3 پسندیده

یکی واسه اطلاعات آماری زبان شناس.
یکی واسه اطلاعات آماری نرم افزار زیبوک.
یکی واسه اطلاعات آماری نرم افزار زوم.

یکی هم که مجموع اطلاعات آماری هر سه نرم افزار هست.

3 پسندیده