منابع معرفی شده در درس دهم انگلیسی قدرت با نام (قدرت خواندن)

با سلام خدمت دوستان محترم
از اونجایی که ای جی هوگ در این درس خوندن کتاب هایی رو برای تقویت انگلیسی پیشنهاد میکنه تصمیم گرفتم که لینک این منابعو که توسط دوستان زبانشناس در اپ زبانشناس و زیبوک موجوده در یک جا قرار بدم. امیدوارم مورد استفاده باشه.
لینک کتابها در اپلیکیشن:

همچنین قصه های گوسبامپس هم که ای جی هوگ بسیار توصیه میکنه در اپلیکیشن زبانشناس موجوده و کتاب های آسان و رمان های کودکانه ی دیگری هم در اپلیکیشن زیبوک قابل مشاهده و استفاده است.
موفق باشید.

همچنین فایل پی دی اف کتابها:

==================
این تاپیک مربوط به درس« قدرت خواندن » در نرم‌افزار «زبانشناس» است.
دوره: « انگلیسی قدرت » فصل: « قدرت خواندن »

22 پسندیده

ممنون من زیبوک رو پاک کردم یعنی اینقدر مهمه من گفتم تمرکزم یه جا باشه بهتره

6 پسندیده

سلام واقعا ممنونم
من دقیقا میخواستم بپرسم آیا این منابع در زبانشناس هست که شما قبلش جواب داده بودین

5 پسندیده

بینهایت ممنونم از راهنماییتون خیلی بهم کمک کردین :rose:

3 پسندیده

بر اساس درجه آسون ب سخت کدوم اول بخونم؟؟

1 پسندیده

سلام. زیاد فرقی نمیکنه. پیشنهاد من این ترتیبه:

آقای روباه شگفت انگیز
جیمز و هلوی غول پیکر
چارلی و کارخانه شکلات سازی
ماتیلدا
کورالاین
قصه های گوسبامپس
هاردی بویز و نانسی درو

2 پسندیده

مرسی مصطفی جان :heart::heart::heart:

1 پسندیده

سلام. ممنون. ببخشید نمیدونید هر کدوم از کتاب‌ها کجای اپلیکیشن هستند؟ من نتونستم همه را پیدا کنم.
تشکر.

2 پسندیده

به غیر از داستانهای گوسبامپس که در قسمت مجموعه داستان در بخش زبانشناس هست ،بقیه در قیمت زیبوک قسمت نوجوان هستند

2 پسندیده

آقا مصطفی بنظرت باید حتما کتاب های سطح بندی شده رو بخونم و تا سطح پیشرفته مطالعه کنم تا بتونم این کتاب های معرفی شده رو شروع کنم ؟؟

2 پسندیده

سلام. بستگی به سطحتون داره. اگر سطحتون خیلی خیلی پایین نیست بنظرم مشکلی نداره با همین کتابها شروع کنید.
من هم خودم به جز خوندن چندتا داستان سطح بندی شده مستقیم این کتابها رو شروع کردم. اولش کمی سخت بود اما کم کم راحت و خیلی لذت بخش شد.

2 پسندیده

منم میتونم اما چون تو درک بعضی جملاتش مشکل دارم فعلا بیخیال شدم اگر همراه با ترجمه بودن خیلی مفید می شد

2 پسندیده