چالش : ⏳پیگیری ماهانه زنجیره یادگیری

من که میگم Fatima دیگه اونارو نمیدونم :joy:

9 پسندیده

@pari
اوه اوه چیییییییییکاررررر کرددددی :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::clap::star_struck::star_struck::star_struck::star_struck::star_struck: وای وای عاللللیههههه
:clap::clap::clap: خسته نباشید.
پ.ن فاطمه خجالت داره بخدا
@sepide-str
سپیده جان اورین اورین :star_struck::heart_eyes::star_struck::heart_eyes::clap::clap::heart_eyes::dizzy:
انشالله هردو عزیز سلامت باشید و حال خوب داشته باشید :four_leaf_clover::four_leaf_clover::four_leaf_clover:

8 پسندیده

ممنونم عزیزم :rose: @fatemeh74
انشالله دکتر بشی بیام مطبت :star_struck:

7 پسندیده

سلام پروین جان خوشحالم نتیجه تعهد سوپر فوق العادتو شاهدم و قطعا این تعهد نشان از رسیدن به درجات بعدی هدفتون رو فریاد میزنه :ok_hand::ok_hand::ok_hand:
خوشحالم که امسال و به واسطه پروژه well_being رفاقت با شما برام حاصل شد و این باعث افتخارمه که ازتون درس میگیرم :rose:

به به سپیده جان شما هم که گوی سبقت را ربودین مرحبا جانم :smiling_face_with_three_hearts::rose:

سلام خانوم دکتر پر انرژی زبانشناس براوو به شما و عشق زبانیتون :ok_hand::ok_hand::relaxed::rose:

8 پسندیده

:ok_hand::ok_hand::ok_hand:احسنت. آنچه که از دل برآید لاجرم بر دل نشیند

7 پسندیده

در مقابل شما @fdoosti :dizzy::dizzy::dizzy: من قطره ای بیش نیستم

عشق زبان رو خیلی خوب اومدید @a.bayani :dizzy::dizzy::dizzy: ولی الان دیگه دارند به این افراط گرایی ام اعتراض می کنند. چون من فقط تو زبانشناس نیستم.

5 پسندیده

سلام دوستان خوبم
اینم آخرین زنجیره سال 98

منم از وقتی اومدم تالار زنجیره مو حفظ کردم. قبلا مطالعه زبانم کم بود ولی الان راضیم از خودم. من همیشه میگم وقتی خود آدم احساس رضایت داشته باشه از یک کاری، یعنی اون کار درسته و تو مسیر درست قرار گرفته. برای همه آرزوی موفقیت دارم

15 پسندیده

درووووود خانم معلم درووود مرحبا به شما :muscle::muscle::muscle::clap::clap:

5 پسندیده

ممنونم فاطمه جون :two_hearts::two_hearts::two_hearts::two_hearts:

5 پسندیده

درآستانه ورود به سال نو در دعایی خاضعانه به درگاه مدبر هستی سلامتی و تندرستی شما یاوران گرامی را از یزدان پاک خواستارم و بدینوسیله این سال نو را صمیمانه تبریک و تهنیت می گویم آرزومندم سال پر بار و پر برکت برای شما عزیزان و همچنین دست اندرکاران زبانشناس باشد .
اینک برسم ماه‌های قبل نتایج فعالیتهای اسفند ماه را تقدیم حضورتان می نمایم

22 پسندیده

سلام به دوستان عزیز😍
خوشحالم که شب عیدی واسه اولین بار تو این چالش شرکت میکنم بعد از حدود سه ماه نصب این برنامه
زنجیره ی من با یک ساعت مطالعه👇

17 پسندیده

سلام سلام. سال نوتون مبارک. اینم چالش ی تازه وارد زبانشناسی.

16 پسندیده

سلام. عالی هستین😍 سوال: ببخشید من تازه واردم، چرا تو تقویم بعضی روزا کمرنگ ترن؟

7 پسندیده

سلام دوستان گل زبانشناس و زبان آموزان عزیز
خب چند ساعت مونده که سال جدید هم شروع کنیم و این سال پر از اتفاقات تلخ که یه چندتا اتفاق خوب هم توش بود رو پشت سر بگذاریم.
از اونجایی که خیلی وقته تو این چالش شرکت نکردن و قول داده بودم که روز عید بیان و یه انرژی خوب بدم و همه رو تشویق کنم به استمرار پس اومدم که اسکیرین شات برنامه خودم رو بدم
امیدوارم که سال پر از موفقیت رو پیش رو داشته باشید

برید حالش رو ببرید.
عید همتون مبارک

26 پسندیده

عالیه:heart_eyes::heart_eyes: شبیه فوتوشاپه:face_with_hand_over_mouth::face_with_hand_over_mouth::sweat_smile:

5 پسندیده

شما شدین الگوی ما:heart_eyes::heart::heart::heart:

7 پسندیده

سلام به روه ماهتون خانم @maria-ghrmn :dizzy::dizzy::dizzy:
عالی بودن از شما و سایر دوستان زبانشناس یاد گرفتم. :blue_heart::blue_heart::yellow_heart::yellow_heart::purple_heart::purple_heart::green_heart::green_heart::sparkling_heart::two_hearts:

اون روزها که آبی کم رنگ هستند، میزان گوش دادنم به درس ها، زیر یک ساعت بوده. ولی اون روزهایی که آبی تیره است، این میزان حداقل یک ساعت است.
زنجیره ام رو از روز خرید اشتراک طلایی، حفظ کردم. :rose::rose::hibiscus::hibiscus::tulip::tulip:

7 پسندیده

:heart::heart: اخه من الان ی هفتس هرروز کامل بیشتر از یکساعت وقت گذاشتم حتی. ولی کمرنگن. شما میدونید چرا کمرنگه برامن؟ باید ساعتشو تنظیم کنم؟

6 پسندیده

زبانشناس فقط میانگین گوش دادن به صوت درس ها رو محاسبه می کنه و با متن درس کاری نداره.
یعنی اگه صوت درس پلی نشه و فقط تو متن درس ها باشید، جزء زمان مطالعه روزانه شما حساب نمی شه.
الان زنجیره مطالعه روزانه رو روی چند دقیقه تنظیم کردید؟
مثلاً میزان زمان مطالعه جعبه لایتنر، جزء ساعات مطالعه اون روز شما حساب نمی شه.

5 پسندیده

اهاان. خیلیی خیلی ممنون از راهنماییتون😍 من روی ۴۰ گذاشتمش. باید بزارم رو ۶۰ و بیشتر، تا هرروز کامل آبی شه؟

5 پسندیده