تالار زبانشناس

درس «جان سالم به در بردن»

این تاپیک برای بحث و بررسی درس جان سالم به در بردن ساخته شده است. لطفا ابتدا این نوشته را بخوانید و سپس اگر سوالی دارید یا مطلبی را می‌خواهید اضافه کنید، در اینجا بنویسید.
برای مشاهده‌ی این درس در برنامه زبانشناس به دوره «مگا داستان» فصل «فرار از مرگ» مراجعه بفرمایید.

3 Likes

منم یه بار واقعا جون سالم به در بردم. یه کوهی رفته بودیم اون بالا مالا ها یدفه ای طوفان گرفتمون. وسط ابرا بودیم هر ۱۰ ثانیه یه رعد و برق میزد. خیلی وحشتنااااااک بود :cold_sweat: ولی جون سالم به در بردم :innocent:

4 Likes

منم یه بار تو جاده شمال نزدیک برم تو دره، جاده یخ زده بود، همه ماشینا به سمت بیرون جاده سر میخوردن ، نصف جاده هم گاردریل نداشت :grimacing:

5 Likes

منم چند بار جان سالم به در بردم ولی یکی از خطرناکترین هاش این بود که ماشینم چند دور رو هوا چرخید ولی من همون اولش خود ب خود پرت شدم بیرون و سالم موندم :grin:
اینو انتشار بدین من برم برنامه ماه عسل :laughing:

6 Likes

اگه رونالد گاردنر رو نمیشناسین حتما مطلب زیر رو بخونین کسی که بارها با مرگ دست و پنجه نرم کرده و همیشه پیروز بوده ، و یکی دیگه از مهم ترین کارهایی که تو زندگیش انجام داد شکست الکساندر کارولین استوره کشتی جهان بعد از دوازده سال بود و جالبه بعد از شکست دادن الکساندر کارولین روزنامه های آمریکایی تیتر زدند که یک انسان توانست یک ابر انسان را شکست دهد

5 Likes

در دفاع از خودم بگم که مال شما یدفه اتفاق افتاده ولی مال من به مدت چند دقیقه در یه شرایط وخیمی قرار گرفتیم که رسما مرگ رو جلو چشام میدیدم. وحشتناک بود آقا وحشتنااااک. بدتر از اون این بود که جایی که رفته بودیم دومتر زیر پامون برف بود. هر چقدر میخواستیم سریع پایین بیایم یدفه زیر پامون خالی میشد میرفتیم تو برف. خلاصه اینطور بگم که راهی که ۶ ساعته رفتیم بالا در عرض ۴۰ دقیقه برگشتیم پایین :joy: بعد از این پایین که ابرارو میدیدیم از اون رعد و برقا بود که همه آسمون یدفه سفید میشه :triumph:

6 Likes

خدا ان شا الله به همه دوستان عمر با عزت عنایت فرماید:blush:
راستش منم راهنمایی بودیم رفته بودیم مسافرت . اونجا یه استخری داشتن تو دل کوه که از اب چشمه پر میشد. هیچی دیگه کوه نوردی کردیم و رسیدیم بالا. بازدید کردیم موقع برگشتن اومدم از طرف دیگه استخر بیام پایین ولی چون شیب داشت پام لیز خورد و یه چند دوری قل خوردیم. رو سنگ و صخره. یعنی شانس اوردم سرم نخورد به سنگ.:joy:
خدایا شکرت الکی ما رو نبردی از این دنیا:smile:

خلاصه شکر کنیم همه که سالمیم.

6 Likes