درس «جان سالم به در بردن»

این تاپیک برای بحث و بررسی درس جان سالم به در بردن ساخته شده است. لطفا ابتدا این نوشته را بخوانید و سپس اگر سوالی دارید یا مطلبی را می‌خواهید اضافه کنید، در اینجا بنویسید.
برای مشاهده‌ی این درس در برنامه زبانشناس به دوره «مگا داستان» فصل «فرار از مرگ» مراجعه بفرمایید.
http://zabanshenas.com/cheating-death/

3 پسندیده

منم یه بار واقعا جون سالم به در بردم. یه کوهی رفته بودیم اون بالا مالا ها یدفه ای طوفان گرفتمون. وسط ابرا بودیم هر ۱۰ ثانیه یه رعد و برق میزد. خیلی وحشتنااااااک بود :cold_sweat: ولی جون سالم به در بردم :innocent:

4 پسندیده

منم یه بار تو جاده شمال نزدیک برم تو دره، جاده یخ زده بود، همه ماشینا به سمت بیرون جاده سر میخوردن ، نصف جاده هم گاردریل نداشت :grimacing:

5 پسندیده

منم چند بار جان سالم به در بردم ولی یکی از خطرناکترین هاش این بود که ماشینم چند دور رو هوا چرخید ولی من همون اولش خود ب خود پرت شدم بیرون و سالم موندم :grin:
اینو انتشار بدین من برم برنامه ماه عسل :laughing:

6 پسندیده

اگه رونالد گاردنر رو نمیشناسین حتما مطلب زیر رو بخونین کسی که بارها با مرگ دست و پنجه نرم کرده و همیشه پیروز بوده ، و یکی دیگه از مهم ترین کارهایی که تو زندگیش انجام داد شکست الکساندر کارولین استوره کشتی جهان بعد از دوازده سال بود و جالبه بعد از شکست دادن الکساندر کارولین روزنامه های آمریکایی تیتر زدند که یک انسان توانست یک ابر انسان را شکست دهد
www.aftabir.com/news/view/2007/mar/07/c6c1173262452_sport_wrestling_ronald_gardner.php

5 پسندیده

در دفاع از خودم بگم که مال شما یدفه اتفاق افتاده ولی مال من به مدت چند دقیقه در یه شرایط وخیمی قرار گرفتیم که رسما مرگ رو جلو چشام میدیدم. وحشتناک بود آقا وحشتنااااک. بدتر از اون این بود که جایی که رفته بودیم دومتر زیر پامون برف بود. هر چقدر میخواستیم سریع پایین بیایم یدفه زیر پامون خالی میشد میرفتیم تو برف. خلاصه اینطور بگم که راهی که ۶ ساعته رفتیم بالا در عرض ۴۰ دقیقه برگشتیم پایین :joy: بعد از این پایین که ابرارو میدیدیم از اون رعد و برقا بود که همه آسمون یدفه سفید میشه :triumph:

6 پسندیده

خدا ان شا الله به همه دوستان عمر با عزت عنایت فرماید:blush:
راستش منم راهنمایی بودیم رفته بودیم مسافرت . اونجا یه استخری داشتن تو دل کوه که از اب چشمه پر میشد. هیچی دیگه کوه نوردی کردیم و رسیدیم بالا. بازدید کردیم موقع برگشتن اومدم از طرف دیگه استخر بیام پایین ولی چون شیب داشت پام لیز خورد و یه چند دوری قل خوردیم. رو سنگ و صخره. یعنی شانس اوردم سرم نخورد به سنگ.:joy:
خدایا شکرت الکی ما رو نبردی از این دنیا:smile:

خلاصه شکر کنیم همه که سالمیم.

6 پسندیده