وویس خودم از اولین مینی استوری درس مقدمه ای بر انگلیسی قدرت

عالیه. :clap:
خوبی ضبط کردن اینه که آدم صدای خودشو می‌شنوه و می‌تونه بارها و بارها تکرارش کنه و هر بار بهتر از بار قبل بشه.
منتظر وویس‌های بعدیتون هستیم. :hibiscus:

2 پسندیده

بله دقیقا! چشم حتما:blush::rose:

1 پسندیده

سلامممممممم ، به اعتماد به نفستون اقلیم میگم چون اعتماد به نفس داشتن و پشتکار هر نقصی را می‌تونه حل کنه ،ارزوی موفقیت خیلییییی زیاد برای شما زبان امور پر انگیزه

1 پسندیده

سلامی دوباره
و دست مریزاد بابت شجاعت شروع چنین چالشی .
بدونید که در مسیر درستی قدم گذاشتین و با راهنماییی دوستان و انرژی اون ها روز به روز پیشرفت خواهید کرد :rose::rose::clap::clap::clap:

2 پسندیده

سلام و درود بر شما
ممنونم که حوصله کردید وویسم رو گوش کردید و خوشحالم از انرژی ای که دادید:blush::rose:

1 پسندیده

ممنونم نسیم خانوم مهربون😊امیدوارم با کمک شما دوستان خوب بتونم به هدفم برسم🌹سپاس

1 پسندیده

زنده باشید زهره خانوم. ممنونم که این حس رو دارید و ایشالا در آینده شاهد وویس های انگلیسی شما خواهیم بود. خود بنده مطمئناً حامی شما خواهم بود. :rose:

:joy::joy::joy::joy:

بنده به شخصه برای دوستان هنری احترام و ارزش بسیاری قائلم. هنرمندا ارزش زندگی رو بهتر درک میکنن. چرا که به قول خارجیا:

They get their hands dirty

و وقتی دست تو کار باشه همیشه ارزش کار هم بالا تر خواهد رفت.

اما درباره استعفا و… باید بگم شما تنها نیستید. منم تجربه مشابه شما داشتم و چندین بار تو اداره جاتی کار کردم که هیچ علاقه ای بهشون نداشتم و سر آخر اومدم بیرون.

والا من در وویس شما مشکلی ندیدم. همونطور که عرض کردم با توجه به درسی که دارید میخونید شما عالی هستید. مطمئناً به پایان دوره برسید عالی تر میشید و الی آخر.

اما درباره انتخاب دوره موردی رو خدمتتون عرض کنم که تجربه شخصی بندست. تمامی زبان آموزا از جمله خودم شاهد مقطعی یا شاید مقاطعی از یادگیریمون هستیم که میگیم نه هنوز زوده یا اگه برم اونجا چی میشه و …

نمونش رو شما عرض کردید. احساس کردید که زوده برید قدرت چون ترسیدید یا اعتماد بنفس نبوده یا شاید به قابلیت خودتون شک کردید.

برای بنده هم همین مورد وجود داره. برای من: تدریس، مکالمه، دیدن فیلم بدون زیرنویس فارسی، استفاده از دوره های طراحی انگلیسی، خواندن کتاب های اصلی این موضوع رخ داد.

تدریس رو یادمه آقای محمد رضایی چپ و راستم کرد تا شروع کنم. همش میگفت آقا تو فقط شروع کن تو بیا… مطمئنم اگه اونجا بودم چکو میخوابوندن :joy: وقتی شروع کردم به مرور رو زبانم و درک بهترم از برنامه ریزی کمک زیادی کرد.

مکالمه رو اولین بار با یکی از بچه های گروه آقای محمدرضایی شروع کردم که سطحش تقریباً مثل من بود. به مرور که گذشت روون و روون و روونتر شدم تا اینکه بهنام درخواست کرد هر روز مکالمه کنیم. اونقدر با معرفت بود که حتی بابتش پول هم داد. همینطوری که پیش میرفتم بهتر و بهتر شدم تا اینکه از فروردین تا الان ( اگه وویس های من رو مقایسه کنید نسبت به قبلش) شاهد پیشرفت عجیب غریبی میشید. به مرور پارتنر هام بیشتر شد و حالا تبدیل به منبع در آمد من شده. در حال حاضر با 8 نفر در هفته، مکالمه میکنم که میشه حدودا روزانه 2 ساعت یا بیشتر.

دیدن فیلم بدون زیرنویس فارسی هم که خودش داستانی بود. پارسال زمستون یه مدت بود وحشتناک کار میکردم. روزی 14 ساعت. با خودم گفتم لا اقل یه تایمی بزارم یه فیلمی انیمه ای چیزی ببینم. خلاصه انیمه بلیچ رو دانلود کردم که ببینم. دوبله انگلیسی بود. از اونجایی که پیدا کردن زیرنویس فارسی انیمه یکم رو مخه. به خودم گفتم کی حال داره سرچ کنه. با اینکه احساس میکردم زوده شروع کردم و بعد از چند قسمت دیدم بدون زیرنویس مشکلی ندارم و از اون به بعد همه چیو بدون زیرنویس میبینم.

دوره های طراحی انگلیسی هم که خب مشخصاً مربوط به هنر مورد علاقه من میشد. من عاشق طراحیم. یادمه همیشه دنبال منابع فارسی بودم که یاد بگیرم و همه میدونیم منابع و دوره های فارسی طراحی فاجعه هستند. که تهش این شد امتحان کردم و نه تنها طراحیم بهتر شد بلکه به لطف اون دوره ها انواع و اقسام لغات خوب مربوط به بدن، طبیعت، نور و سایه و رنگ و… رو یاد گرفتم.

خوندن کتاب های اصلی هم که واویلا. کلا همیشه این حس بود که یکم دیگه صبر کنیم ببینیم چی میشه. از گوس بامبز که برای کودکانه شروع کردم که همینجوری اومدم بالا رسیدم به انواع و اقسام کتاب های بومی زبان مثل کتاب تسلط از آقای رابرت گرین، اثر مرکب از دارن هاردی و کلی کتاب خوب دیگه.

تمام اینا گفته شد که برسم به این موضوع. هیچوقت از چالش کشیدن خودتون دست نکشید. مطمئنم این موضوع رو تو هنر خودتون درک کردید. محاله ممکنه بدون اینکه اشتباهی کرده باشید یا از محدوده راحتیتون خارج شده باشید جواهرات به این خوشگلی ساخته باشید. مطمئناً بارها شده دستتون زخم شده، مطمئناً بار ها شده جواهری شکسته و…
پس هیچ مشکلی نداره. هر چیزی که به نظرتون سخته رو باز کنید. بهش یه نگاهی بندازید، عجله نکنید. یکم روش صبور باشید. اگه دیدید زوده بزاریدش کنار و بعداً بیاید. اگه نه ازش لذت ببرید. هیچوقت به خودتون هم سخت نگیرید. هیچوقت خودتون رو سرزنش نکنید و هیچوقت از اشتباه کردن نترسید.

همیشه یادتون باشه یه آهن برای تبدیل شدن به یه شمشیر برنده نیازه که تو آتیش بسوزه و بد ترین ضربه ها با چکش بهش زده شه. پس ما آدما با چالش هاست که رشد میکنیم و تیز میشیم.

8 پسندیده

سلام آقا کامبیز. وقت خوش :tulip: خیلی خیلی خیلی خوشحالم که برام وقت گذاشتید توضیحات کامل دادید، حتما از تجربیات شما استفاده میکنم. و قول میدم با همین اراده ادامه بدم :blush: به امید اون روزی که به جایگاه فعلی شما برسم و آرزو میکنم شما به آخرین پله کمال در همه زندگیتون برسید:blush::tulip::tulip::tulip::tulip::tulip::tulip::tulip::tulip::tulip::tulip::tulip::tulip:

2 پسندیده

6 پسندیده

سلام. تلفظ های بسیار واضح و خوبی دارید. کمی منوتون صحبت میکنید و تاکید روی کلمات نیست. از شنیدن مینی استوری شما لذت بردم

1 پسندیده