خرید اشتراک نا محدود

سلام اقای @golamazizi26 میخواستم بدونم خرید نامحدود زبانشناس یا زیبوک به چه صورت هستش؟

3 پسندیده

سلام
ببخشید که من جواب میدم. چون سوال مشابه یکی از دوستان بود گفتم بهتون اطلاع بدم.

در این بخش : لینک

اونجا آقا کامبیز گفتن که اگر در تالار گفتگو فعال باشید (کاربر حرفه ای بشید)، اکانت بدون محدودیت خواهید داشت و نیازی به خریدن دو اپ دیگه نیست و براتون فعال میشه.

فقط سالی یکبار اپ زبان شناس را تمدید میکنید ، همین، دو اپ دیگه اتوماتیک وار فعال میشه.

4 پسندیده

سلام. اگه کاربر حرفه ای باشید حتی نیاز نیست دیگه یک بار در سال هم تمدید کنید.

تا زمانی که کاربر حرفه ای باقی بمونه شخص مورد نظر تمام سه اپلیکیشن براش رایگان و آزاده. چرا که 100% تخفیف میگیرن

5 پسندیده

ولی من فعالم…و نمیدونم چرا حرفه ای نمیشم:no_mouth::no_mouth::no_mouth:

1 پسندیده

کارهای زیادی باید انجام بشه،
نشان های زیادی هم باید دریافت کنید،
کاملا سیستمی هست و نهایتا وقتی به همه اون شرایط رسیدید، سیستم شما را ارتقا خواهد داد.

3 پسندیده

اینجا توضیحاتش موجوده:

خیلی خلاصه در صد روز آتی:

50 درصد روزها به تالار باید اومده و بازدید کنید ( 50 روز)

به ده تاپیک مختلف پاسخ داده باشید

25 درصد تاپیک هایی که در 100 روزی که مد نظره رو بازدید کرده باشید (حداکثر 500)

25 درصد پستهایی که در 100 روزی که مد نظره رو بازدید کرده باشید (حداکثر 20 هزارتا)

20 تا لایک گرفته باشید

30 تا لایک داده باشید

کمتر از 5 بار پرچم شده باشید.

بن نشده باشید.

اینا میشه معیار. یه نکته ای که هست اینه که اون حداکثر هایی که در پرانتز زده شده بر این فرض قرار گرفته که تو 100 روز خیلی پست و تاپیک و… زده شده باشه که قاعدتاً کمتر از این حده.

10 پسندیده

چ بامزه . اول رفتم توی این لینک ،، دیدم ک همش انگلیسیه و منم ک مبتدی .
بعدش دیدم مستر کامبیز ی توضیحاتی دادن .
و در نهایت خوشحال شدم ک مخصوصا در دومین سالم در زبانشناس ، بدون اینکه از این قضایا خبری داشته باشم ( و فقط و فقط بخاطر اینکه مقالات و چالش های تالار باعث شد هم علاقه مندتر بشم و هم موجبات رشد گویش و شنیداری منو تقویت کرد و راهنمایی های خوبی ازشون دریافت کردم ) خودخواسته و از سر علاقمندی شروع ب فعالیت در تالار کردم و دلیلش هم این بود ک ی خرده کار با تالار رو یاد گرفته بودم .
من ب سبب تجربیات خوبی ک از بچه های تالار در زمینه پیشرفت در انگلیسی گرفتم ب کررات هم توصیه کردم ک از خواندن این بحر مکاشفت (کپی برداری از ادبیات دبیرستان اون سالها _ نمیدونم ک هنوزم هست یا نه ) غافل نشوید .
عجب هزارتوی پیچیده جالبیست این زبانشناس :tongue::face_with_hand_over_mouth:

بهرحال زبان شناس جان ، خودت را عشقست بقیه موارد کاتالیزوری بیش نیست .:blush:

2 پسندیده