سلام خوبید چطورییییییسی

یاد دوران راهنمایی افتادم :))
البته خوبه باز اینجا انگلیسی صحبت میکنن
با اینا نمیتونین انگلیسی یاد بگیرین بنظرم
خسته کننده میشه براتون
از داستان شروع کنید. داستان های ساده, داستانهای کودکانه. بعدش دایره لغاتتون پیشرفت کرد از فیلم و سریال استفاده کنید. البته نه این فیلم کی لینک گذاشتین.

5 پسندیده

هر کسی که دور های را شروع می کنه باید از سطح مناسبی شروع کنه که لغات سخت کمتری داشته باشه مسلما شما هر دوره ای هم که شروع کنید باید ابتدا در واژگان آن درس مسلط باشید این جور فیلم ها آموزشی تاثیر داره اما روش منسوخی است چون خسته کننده است و بازده آن کم است با تکنیک جدید tprs شما هم گرامر یاد می گیرید و هم صحبت می کنید و هم لذت می برید. در سطح ساده برنامه زبانشناس دوره دروس پایه انگلیسی بدون تلاش و داستان های واقعی از چنین تکنیکی بهره می برند.

4 پسندیده

سلام
من خودم ابتدا از این فیلم آموزشی استفاده کردم ولی بعد از دو ، سه قسمت به شدت خسته شدم و نتونستم ادامه بدم.
روش آموزش و محتوا خیلی کسل کننده هست.

3 پسندیده

سلام من پاسخ میدم چون شرایطم خیلی شبیه به شما بود
فقط بگم بارها تو همین تالار گفتم باز میگم تا شما هم از شرایط من مطلع باشد سطحم صفر بود…بارها کتاب خریدم…اپلیکیشنهای مختلف امتحان کردم…دیکشنری خوندم…زبان نصرت رو امتحان کردم دو بار هم کلاس ثبت نام کردم که یکیشو یه ترم رفتم و یکیشم چند جلسه…خلاصه اینکه خیلی ایندر و اوندر زدم ولی هیچ تغیری نکردم که هیچ از زبان زده هم شدم…

ولی وقتی با زبانشناس اشناشدم دو تا چیز خیلی مهم یاد گرفتم که خیلی کمکم کرد
یک اینکه انگلیسی بدون تلاش …معنیش این نیست که تلاش نکنی و انگلیسی یاد بگیری…معنیش اینه که انگلیسی رو با تلاش و همت یاد بگیر و وقتی میخوای ازش استفاده کنی روان سلیس و بدون تلاش استفاده کن…

و دوم اینکه یک منبع خوب انتخاب کن…و با برنامه پیش برو…

به نظرم از داستانهای کودکانه شروع کن…من خودم درس جوجه اردک زشت رو سیصد بار گوش دادم شایدم بیشتر…دو دوره از داستانهای کودکانه رو تموم کردم تکنیک سایه رو هم اجرا کردم…الام تو بخش سوم از داستانهای کودکانه هستم هم زمان هم انگلیسی بدون تلاش رو میخونم…
اگه زنجیرتو حفظ کنی و اراده فولادی داشته باشی و زحمت بدی به خودت حتما طی دو سه ماه تغیر محسوس رو متوجه میشی
و وقتی پیشرفتت رو ببینی بیشتر تشنه یادگیری میشس
ببخشید خیلی طولانی شد
با ارزوی موفقت برای شما دوست گرامی

11 پسندیده

من این دوره را دانلود کردم و چند قسمت اولش رو هم دیدم . خیلی خسته کننده و بی روحه.
یک کلاس زبان رو فیلم برداری کردند
خود کلاسهای زبان که خودت حضور داری و مشارکت میکنی خسته کننده است تا برسه به فیلم یک کلاس رو نگاه کنید.

2 پسندیده