دانلود یک راهنمای خوب برای یادگیری انگلیسی (از زبان یک انگلیسی زبان غیر بومی)

همین روزاست که پای aj هم ب این تالار باز شه :joy:

11 پسندیده

واای اقا کامبیز تبریک :flushed::joy::heart_eyes::v::clap::clap:
تهجب کردم

2 پسندیده

سلام آقا کامبیز باید بهتون بگم شما به نوعی یک آدم بی نظیر و قابل احترام هستید که این همه لطف دارید و‌ وقتتون رو برای کمک به دیگران صرف می کنید
من الان کل مقاله رو خوندم و حاضرم چندین بار دیگه اونو بخونم چون داره بهت میگه تو الان کجایی و میخوای چیکار کنی و این راه تو هستش .
از قسمت برنامه ریزش و اون جدولش که خیلی خوشم اومد و اتفاقا چند وقت پیش منم نشستم برا خودم همچین چیزی ترسیم کردم اما اونی که میخواستم‌ نشد اما این انگار همون چیزیه که من میخواستم
فقط خواستم از این همه زحمت و لطف تشکری کرده باشم
و آقای ایوان مهربان که مث شما سخاوتمند هستن هم قدر دانی کنم
با ارزوی بهترینا براتون :rose:

8 پسندیده

درود دوستان :kissing_heart:
@YoKambiz
آقا کامبیز واقعا زحمت زیادی کشیدی از شما تشکر میکنم بایت ترجمه و اشتراک گذاری :writing_hand: :pray:
امیدوارم همیشه موفق باشید :white_check_mark: :v:

@IvanOttinger
Hi Ivan :raised_back_of_hand:
:ok_hand: I really enjoyed your content
:pray:Thank you
:writing_hand: :sunglasses:I am a beginner and wrote this post with Google Translate
:v: Good luck

9 پسندیده

مثل همیشه عالی. آدم بخشنده زیاد دیدم ولی آقا کامبیز تو دیگه شورشو درآوردی :grin::grin: . خدایی ایول. فکرکنم انگیزت از زبان آموزی کمک به بقیه زبان آموزاست :grin: .

4 پسندیده

سلام آقا یزدان عزیز شما لطف دارید

این خیلی قدیمیه :grin:

اینو پارسال ترجمه کردم

امسال هم رو یه مورد جدید کار کردم که چند روز آینده میزارم تو تالار :grin:

و صد البته تا پایان سال از این موارد بیشتر میاد بیرون.

ولی حدستون درسته. من از کمک به بقیه لذت میبرم و واسه همین انتخاب من زبانشناسه. :rose::rose:

6 پسندیده

دست خودت نیست دیگه. اینجوری بار اومدی :wink:

2 پسندیده

خیلی ممنون آقا کامبیز بابت کمک بسیار بزرگی که به من و امثال من می کنی
بعد از کلی سرچ به اینجا رسیدم و خوندم و کیف کردم
من 10 جلسه خصوصی زبان (جلسه ای 75هزار تومان) رفتم و بعد از 10 جلسه متوجه شدم که خیلی چیزی متوجه نشدم و فقط دارم هزینه میدم و استادش داره میگه کتاب بخون و گرامر کار کن (چیزی که متنفر بودم ازش حداقل برای الان که خیلی کلمات برام گنگ بود)
من فهمیدم که باید خودآموز کار کنم
فقط یه چیزی
توی این راهنما زده انگلیسی قدرت زیاد کار کردم
این رو از کجا میتونم بگیرم؟
یکی دوتا پیدا کردم اما تصویر نبود و فقط صوت بود
اگه لینکی دارید ممنون میشم
و اینکه میتونم با شما در ارتباط باشم برا چندتا سوال؟

2 پسندیده

اپلیکیشن زبانشناس رو دانلود کنید و در قسمت دروس انگلیسی بدون تلاش، انگلیسی قدرت رو بخونین.

1 پسندیده

اندروید ندارم متاسفانه :cry:
نسخه ios یا pc نیست؟

1 پسندیده

سلام دوست عزیز.

انگلیسی قدرت صوتیه دیگه. نسخه ویدئویی نداره که

البته یه چند تایی ویدئو هست ولی زیاد مهم نیستن. برای سوال هم من همینجا در خدمت شما هستم مشکلی داشتید بفرمایید

توضیحات کامل درباره دوره effortless english هم از این لینک بخونید:

4 پسندیده

سلام دوست عزیز
شما میتونید شبیه ساز اندروید روی لپ تاپ تون نصب کنید و اپ رو روی همون نصب کنید
من خودم همین کار رو کردم
شبیه ساز هایی مثل بلواستکس، نوکس، ممو

1 پسندیده

سلام
Woooooooow
آقا کامبیز @YoKambiz شما دیگه کی هستید ایوان رو برداشتید اوردید اینجا اونم دوسال پیش :flushed:
امسال دیگه نوبت aj هست :upside_down_face:
واقعا خسته نباشید و نمیدونم چطور ازتون تشکر کنم فقط مث مامان بزرگم میگم : انشالله هرچی از خدا می خواهی بهت بده (البته با این پشتکار وبرنامه ریزی مطمئنم خودت بهشون میرسی)

3 پسندیده

مخلصیم برادر :grin::grin:

1 پسندیده

دست شما دررررد نکنه
May Allah bless u

2 پسندیده

سلام ممنون از راهنمایی تون من کامل مطالعه کردم خیلی مفید بود

2 پسندیده

زنده باشید دوستان.

براتون آرزوی موفقیت دارم :rose::rose:

2 پسندیده

سلام و وقت بخیر :blossom::sunflower::hibiscus::rose::tulip::cherry_blossom::bouquet:بازهم ۱کتاب عالی دیگه :blossom::sunflower::hibiscus::rose::tulip::cherry_blossom::bouquet::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::blossom::sunflower::hibiscus::rose::tulip::rose::tulip::cherry_blossom::bouquet::cherry_blossom::bouquet::blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus:

2 پسندیده

میترا خانم عزیز جا داره ازتون تشکر کنم که این تاپیک های مفید رو میارید بالا :rose:
@mitra9
دست شما هم درد نکنه خیلی عالی بود :rose:
@YoKambiz

2 پسندیده

سلام آناهیتا خانم عزیز :white_flower::rosette::bouquet::blossom::cherry_blossom::sunflower::hibiscus::rose::tulip:شبتون رنگی رنگی :tulip::rose::hibiscus::sunflower::cherry_blossom::blossom::bouquet::rosette::white_flower:دست نویسندگان مقاله ها و کتابها درد نکنه که زحمت چنین کار باارزشی رو کشیدند و هزاران بار باید از تک تک این عزیزان قدردانی و تشکر کرد :tulip::rose::hibiscus::sunflower::cherry_blossom::blossom::bouquet::rosette::white_flower::tulip::rose::hibiscus::sunflower::cherry_blossom::blossom: :tulip::rose::hibiscus::sunflower::cherry_blossom::blossom::bouquet::rosette::white_flower:من خودم مطالعه میکنم چندباره حیفم میاد در گنجینه ی زبانشناس خاک بخورند و دوست دارم بچه های دیگه هم از این مطالب که کلی براشون زحمت کشیده شده استفاده کنند و براشون چراغ راهشون بشه و مسیر رو روشن کنه :tulip::rose::hibiscus::sunflower::cherry_blossom::bouquet::bouquet::rosette::white_flower:از شما ممنونم که بانگاه قشنگتون منو مورد لطفت و محبتت قرار میدی نازنیینم :tulip::rose::hibiscus::sunflower::cherry_blossom::cherry_blossom::bouquet::rosette::white_flower::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::rosette::white_flower::tulip::rose::hibiscus::hibiscus::sunflower::cherry_blossom::blossom::bouquet::bouquet::rosette::white_flower:

1 پسندیده