فراخوان برای کمک در تهیه مجموعه های BBC learning english

سلام
دوستانی که در حال آماده شدن برای آزمون آیلتس هستند از اهمیت منابع خوب مخصوصا برای بخش شنیداری آگاه هستند.
یکی از بهترین منابع برای این منظور مجموعه های تهیه شده توسط BBC مخصوصا six-minute english هست که میدانم دوستان زیادی درخواست قرار دانش داخل برنامه زبانشناس رو داشتند. اول کل مجموعه هاش رو معرفی میکنم و بعد میگم چه مشارکتی لازمه.

-Beginner:
English conversation
News report
Express english
-Intermediate:
The english we speak
Word in the news
Lingohack
English university
English at work
-Advanced:
Six-minute english
Six-minute grammar
Six-minute vocabulary
News review
Drama

کل بخش مقدماتی رو من آماده کردم، برای باقی دوره ها نفر نیاز هست که هر مجموعه رو که میخواد بر عهده بگیره و انجامش بده.
من تمام مجموعه هارو پوشه بندی و آماده میکنم. شما زحمت میکشید فایل html مخصوص هر درس رو باز میکنید و متنش رو داخل یه فایل دیگه کپی میکنید، بعد اسم فایل مخصوص و پوشه رو به اسم درس تغییر میدید. بعضی مجموعه هام درسهاشون اسم ندارن که میزاریم Lesson01, … ، درباره نحوه کار بعدا صحبت میکنیم.
این کلیات کار هست، دوستان آیلتسی اگر میخواید کل این مجموعه ارزشمند رو داشته باشیم هرکی یه بخشی از کار رو انجام بده.
از داخل این اپ مجموعتون رو انتخاب کنید. بعد اینکه همه مجموعه ها که انتخاب شدند بعد من چند روز وقت میخوام که کارهای اولیش رو انجام بدم و بعد تحویلش میدم به افراد که کاراشو انجام بدند.
English Listening Yobimi.zip (4.3 مگابایت)

اگه این پروژه خوب پیش بره و هماهنگ باشیم بعدش میریم سراغ مجموعه های British council، و همونطور که میدانید یکی از دو برگزارکننده آزمون آیلتس در دنیا هست و پادکستهاش در ارتباط با آیلتس تهیه شده.

تمام اینها برمیگرده به اینکه آقای ناصری مجموعه های تهیه شده رو میگذارن توی اپ یا خیر، چون کل مجموعه مقدماتی که من آماده کردم فعلا به خاطر اینکه میگن یک تیکه تکراری اول فایلها هست بعد حداقل ۱ ماه منتشرش نکردن. کل مجوعه ها حداقل ۷۰۰ یا ۸۰۰ تا فایل صوتیه و عملا امکان برش تک تکشان وجود نداره، اون زمانی رو که قراره برای اون کار بزاریم میزاریم روی تهیه مجموعه های بیشتر و اینکه به خاطر اون تیکه تکراری هم بخوایم بقیه رو از استفاده ازش محروم کنیم درست نیست.
@hnaseri آقای ناصری اگه مجموعه ها رو منتشر میکنید که دوستان وقت بگذارند و گروهی انجامش بدیم.
اون مجموعه منم از توقیف در بیارید که همه بتونن استفاده کنن :confused:

1 پسندیده

سلام

ممنون از همکاری شما. به نظر من کیفیت کار خیلی مهمتر از کمیت هست. در حال حاضر بدلیل اینکه بعضی درسها با توجه به وجود موزیک، سینک خودکار متن و صوت به خوبی عمل نکرده، گلایه های فراوانی از طرف کاربران دیده میشه. چه برسه به اینکه فایلی اولش ده بیست ثانیه به عنوان تبلیغات باشه که هم روی اعصاب هست هم خود به خود سینک خودکار رو با مشکل مواجه میکنه.
بنده متاسفانه طی این یک ماه فرصت نکردم روشی برای ادیت اتوماتیک فایلهای صوتی پیدا کنم. البته مطمئنا روشی وجود داره اما من فرصت نکردم پیدا کنم. برای همین از آقای کشاورز درخواست داشتم که طی آموزش زیر روشی برای حذف تبلیغات اضافی رو برای کاربران علاقه مند به قراردادن مطالب نشون بدن.

اگر میفرمایید فرصت اینکار نیست بایستی ابتدا روش ادیت اتوماتیک رو پیدا کنیم. هر وقت فرصت کردم این کار رو انجام میدم. اگر کسی هم بلد هست لطفا اینجا عنوان بکنه که این مجموعه رو پیش بندازیم.

2 پسندیده

من تو گروه های آیلتس آفرینش این رو عنوان کردم و خیلیها صرفا به خاطر همین مجموعه ها میخوان از نرم افزار استفاده کنند، چون اینها مخصوصا برای آیلتس خیلی مفید هستند و لهجه بریتیش دارند، مخصوصا British council و فکر کنم کسی که بخواد ازش استفاده کنه اون به قول شما اعصاب خرابی،که من میگم خیلیم اهمیت نداره، رو قبول میکنه. ولی اگه از لحاظ فنی مشکل پیش میاره که دیگه حق با شماست جای بحثی نداره تا رفع بشه.
پس فعلا تاپیک بمونه که اگه رفع مشکل شد و کسی خواست همکاری کنه روش کار کنیم.

1 پسندیده